Pragaleria Dom Aukcyjny

82. Aukcja Młoda

20.11.2024 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

95 obiektów
01
01

Pogranicze Światów, 2024

akryl, płótno 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

02
02

MilLady, 2024

rzeźba ceramiczna, 24 x 16 x 13 cm,
sygn. pieczątka ROKO od środka

Cena wywoławcza:

800 zł

03
03

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Let’s go!, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Rakoczy 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

04
04

Look at me, 2024

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza:

800 zł

05
05

Relaks, 2024

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. l.d.: Malczewska M.

Cena wywoławcza:

800 zł

06
06

Miasto IV, 2023

akwaforta, papier 300 g, 100 x 70 cm, 4/10,
sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz

Cena wywoławcza:

800 zł

07
07

Badi, 2023

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

08
08

Wracam do siebie, 2024

akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: l. d. Orłowski D.

Cena wywoławcza:

800 zł

09
09

Beata MURA (ur. 1985)

Oddech lasu XIX, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Ryś 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

10
10

Vanessa ŚWIGULSKA-JOP (ur. 1993, Łódź)

Zanurzenie w ciszy, 2024

technika mieszana (olej, akryl, rdza), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. u dołu: Eslain

Cena wywoławcza:

800 zł

11
11

Julija DUNKO (ur. 1991)

Omeya, 2024

technika mieszana (akryl, złoto płatkowe, pumeks), płótno, 119 x 79 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

12
12

Nocne echo fal, 2024

akryl, płótno 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

13
13

Magdalena MAKOWSKA (ur. 1986, Brzeg)

Zaduma, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

14
14

Natura, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. w obrębie kompozycji: K.Bomba

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

W stronę Jowisza (IX), 2024

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: JA '24

Cena wywoławcza:

800 zł

16
16

Poranek, 2024

akryl, płótno 70x70 cm,
sygnatura l.d.: monogram oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

17
17

Delikatność Origami, 2024

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: MalanijO

Cena wywoławcza:

800 zł

18
18

Paweł BIENKIEWICZ (ur. 1962, Milicz)

Magentirius Vibratio, z cyklu: "E=mc2", 2024

technika mieszana (akryl, płótno, technika własna), płótno, 120 x 95 cm,
sygn. l.d.: pablo

Cena wywoławcza:

800 zł

19
19

Fish, 2024

brąz, ok. 13 x 14 x 9 cm,
sygn. na spodzie: KIZ

Cena wywoławcza:

800 zł

20
20

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Światło Toskanii: Wzgórza Cyprysów i Winnic, 2024

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa

Cena wywoławcza:

800 zł

21
21

Pomiędzy, 2024

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn.
sygn. p.d.: A. Tistyk

Cena wywoławcza:

800 zł

22
22

OM01AMBER, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

23
23

Szymon KURPIEWSKI (ur. 1984, Konin)

Choc-roll, 2022

olej, płótno, 24 x 33 cm,
sygn. p.d.: SzKurpiewski

Cena wywoławcza:

800 zł

24
24

Martyna MAJCHROWICZ (ur. 1994, Rzeszów)

Smażing plażing, 2023-2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

25
25

Igor JOP (ur. 1996)

Dzisiaj rozważniej dobieram słowa, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogram

Cena wywoławcza:

800 zł

26
26

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Passiflora, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022

Cena wywoławcza:

800 zł

27
27

Maciej CIEŚLA (ur. 1988, Szczecin)

Jazz i noc, 2024

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. l.d.: Maciej Cieśla

Cena wywoławcza:

800 zł

28
28

Kamienica na niebie, 2024

technika mieszana (akryl, tłusty pastel, tusz, korektor, ołówek i markery olejne na płaskorzeźbie z tektury), płótno, 76 x 57 cm,
sygn. p.d.: ŁG 24

Cena wywoławcza:

800 zł

29
29

Efemeryczne zjawisko, 2024

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: KOSIOR P.

Cena wywoławcza:

800 zł

30
30

Bez tytułu, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

31
31

Area 51, 2024

technika mieszana (akryl, gips), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

32
32

Ewelina KOŁAKOWSKA (ur. 1993, Świnoujście)

0211241, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Kołakowska 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

33
33

Krzysztof KRZYWIŃSKI (ur. 1961, Szczecin)

Miejsce 84, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: KK84

Cena wywoławcza:

800 zł

34
34

Cogito Ergo Sum, 2024

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: RP2024 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

35
35

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Przepływ, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 24r

Cena wywoławcza:

800 zł

36
36

Przyjaciele forever, 2024

olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: A Grudzień 24

Cena wywoławcza:

800 zł

37
37

Spójrz. Stacja niebo, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. w obrębie kompozycji: Laura Lis

Cena wywoławcza:

800 zł

38
38

Flag of Italy, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Dead.boy.24

Cena wywoławcza:

800 zł

39
39

Aleksandra KWAPISZEWSKA (ur. 1989, Łódź)

Jestem symbolem radości, 2024

akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: A. Kwapiszewska 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

40
40

Łyk sztuki II, 2024

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Buszko

Cena wywoławcza:

800 zł

41
41

Ptaki, 2024

sygn. p.d.: H.Dzieciniak24

Cena wywoławcza:

800 zł

42
42

Marta GWIZDOWSKA (ur. 1981, Poznań)

W drodze do domu, 2024

akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Gwizdowska

Cena wywoławcza:

800 zł

43
43

Nenufary#2, 2023

olej, płóno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: KINGA WNUK

Cena wywoławcza:

800 zł

44
44

Marzenie, 2024

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

45
45

Silk in the sky, z cyklu: "Sky dancers collection", 2024

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Krzywińska

Cena wywoławcza:

800 zł

46
46

Blue Time, 2024

technika mieszana (akryl, PCV, struktura piaskowa, kolaż), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

47
47

Na pewno go oczaruję, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na krawędzie: KDOROBA2024 oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł

48
48

Portret północny, 2024

olej, płótno, 160 x 80 cm,
sygn. p.d.: Julia Detchenia 2024

Cena wywoławcza:

800 zł

49
49

Hope before the storm, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: J.Piasecka

Cena wywoławcza:

800 zł

50
50

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Turnaround, dyptyk, 2024

akryl, płótno, 100 x 140 cm (całość; 2 płótna o wymiarach: 100 x 70 cm),
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

800 zł