20.11.2024 środa
19:30
Pragaleria Dom Aukcyjny
ul. Stalowa 3
03-425 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno 80 x 70 cm,
sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie
rzeźba ceramiczna, 24 x 16 x 13 cm,
sygn. pieczątka ROKO od środka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Rakoczy 2024
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: BK
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. l.d.: Malczewska M.
akwaforta, papier 300 g, 100 x 70 cm, 4/10,
sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: l. d. Orłowski D.
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Ryś 2024
technika mieszana (olej, akryl, rdza), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. u dołu: Eslain
technika mieszana (akryl, złoto płatkowe, pumeks), płótno, 119 x 79 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. w obrębie kompozycji: K.Bomba
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: JA '24
akryl, płótno 70x70 cm,
sygnatura l.d.: monogram oraz na odwrocie
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: MalanijO
technika mieszana (akryl, płótno, technika własna), płótno, 120 x 95 cm,
sygn. l.d.: pablo
brąz, ok. 13 x 14 x 9 cm,
sygn. na spodzie: KIZ
technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn.
sygn. p.d.: A. Tistyk
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 24 x 33 cm,
sygn. p.d.: SzKurpiewski
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: monogram
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2022
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. l.d.: Maciej Cieśla
technika mieszana (akryl, tłusty pastel, tusz, korektor, ołówek i markery olejne na płaskorzeźbie z tektury), płótno, 76 x 57 cm,
sygn. p.d.: ŁG 24
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: KOSIOR P.
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, gips), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Kołakowska 2024
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: KK84
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: RP2024 oraz na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 24r
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: A Grudzień 24
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. w obrębie kompozycji: Laura Lis
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Dead.boy.24
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: A. Kwapiszewska 2024
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. p.d.: J.Buszko
sygn. p.d.: H.Dzieciniak24
akryl, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Gwizdowska
olej, płóno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: KINGA WNUK
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: Krzywińska
technika mieszana (akryl, PCV, struktura piaskowa, kolaż), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na krawędzie: KDOROBA2024 oraz na odwrocie
olej, płótno, 160 x 80 cm,
sygn. p.d.: Julia Detchenia 2024
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. p.d.: J.Piasecka
akryl, płótno, 100 x 140 cm (całość; 2 płótna o wymiarach: 100 x 70 cm),
sygn. na odwrocie