16.11.2024 sobota
12:00
RYNEK SZTUKI
ul. Wschodnia 69
90-266 Łódź
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
sygn. dat. na odwrociu sjsiciński 2024
olej, płyta
27,8x34,2 cm
sygn. dat. na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI
akryl, płótno
100x100 cm
sygn. dat. na odwrociu DOMINIK SMOLIK / 2016
akryl, płótno
100x100 cm
akryl, płótno
100x100 cm
sygn. dat. P. Solańska 2024
ceramika szkliwiona
34x8,5x8 cm
sygn. P. Solańska
ceramika szkliwiona
ok. 11,5x7,5x7,5 cm (każda)
sygn. Paula Solańska
ceramika szkliwiona
15x29,5x28 cm
sygn. śr.d. Dominika Stawarz-Burska
technika własna, tektura
19,5x19,5 cm (w św.p-p; 33,5x33,5 cm z ramą)
sygn. p.d. K.Stępniak.
olej, płótno
92x73 cm (97,5x79 cm z ramą)
sygn. p.d. K.Stępniak
olej, płótno
65x92 cm
sygn. dat. na odwrociu PAWEŁ ŚWIĄTEK / 2018
akryl, płótno
60x80 cm
sygn. na odwrociu mariola Świgulska Seenna
technika własna, akryl, płótno
80x80 cm
sygn. dat. p.d. Mariola Świgulska Seenna / 2024r
akryl, szlagmetal, płótno
80x80 cm
sygn. dat. p.d. Świgulska 24
akryl, płótno
80x80 cm
na odwrociu naklejka z opisem dzieła
olej, sklejka
9x9 cm (18,5x18,5 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. Trojan 92
akryl, olej, płótno
80x100 cm (91,5x110,5 cm z ramą)
sygn. p.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm
sygn. l.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm
sygn. l.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm
sygn. p.d. WOODY KRAAK
akryl, płótno
100x80 cm
sygn. dat. p.d. PZ 2024’
akryl, płótno
80x80 cm
sygn. dat. p.d. PZ 2024’
akryl, płótno
80x60 cm
sygn. dat. na odwrociu Żelechowska / 2023
olej, płótno
121x89 cm
sygn. dat. na odwrociu Żelechowska 2023
olej, płótno
100x120 cm
sygn. dat. na odwrociu Żelechowska / 2024
olej, płótno
70x100 cm
sygn. dat. p.d. M.Żurkowska-Pełka 11
akryl, pastel, płótno
81x100 cm
sygn. dat. p.d. Jarosław Rymarz / 2023 r.
akryl, płótno
100x100 cm
sygn. l.d. gmerkiem autorskim, na odwrociu naklejka z opisem pracy
technika własna, płótno
100x80 cm
sygn. p.d. Tina
akryl, płótno
40x29,5 cm
Ptaki (2024)
sygn. dat. p.d. TROSKO / 2024
akwarela, gwasz, papier
39x28,8 cm