RYNEK SZTUKI

3 Aukcja New Modern Art

16.11.2024 sobota

12:00

RYNEK SZTUKI

ul. Wschodnia 69

90-266 Łódź

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

132 obiekty
101
101

Wyczół - na podstawie pracy „Woły” (1891) Leona Wyczółkowskiego(2024)

sygn. dat. na odwrociu sjsiciński 2024
olej, płyta
27,8x34,2 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

102
102

Nefele (2021)

sygn. dat. na odwrociu Dominik / Smolik / MMXXI
akryl, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

103
103

Sfumato V (2016)

sygn. dat. na odwrociu DOMINIK SMOLIK / 2016
akryl, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

104
104

Crescendo IV (2016)

akryl, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

105
105

Anioł (2024)

sygn. dat. P. Solańska 2024
ceramika szkliwiona
34x8,5x8 cm

Cena wywoławcza:

650 zł

106
106

Trojaczki-3 szkatułki (2024)

sygn. P. Solańska
ceramika szkliwiona
ok. 11,5x7,5x7,5 cm (każda)

Cena wywoławcza:

330 zł

107
107

Kwiat-misa (2024)

sygn. Paula Solańska
ceramika szkliwiona
15x29,5x28 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

108
108

Dominika STAWARZ-BURSKA (ur. 1975, Bochnia)

Miasteczko

sygn. śr.d. Dominika Stawarz-Burska
technika własna, tektura
19,5x19,5 cm (w św.p-p; 33,5x33,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

109
109

Monument

sygn. p.d. K.Stępniak.
olej, płótno
92x73 cm (97,5x79 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

110
110

Rhino

sygn. p.d. K.Stępniak
olej, płótno
65x92 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

111
111

Palma (2018)

sygn. dat. na odwrociu PAWEŁ ŚWIĄTEK / 2018
akryl, płótno
60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

112
112

Mapa skarbów (2024)

sygn. na odwrociu mariola Świgulska Seenna
technika własna, akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

113
113

Dzień, w którym zdobyłam słońce (2024)

sygn. dat. p.d. Mariola Świgulska Seenna / 2024r
akryl, szlagmetal, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

114
114

Skamieniała cielesność (2024)

sygn. dat. p.d. Świgulska 24
akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

115
115

Św. Jerzy

na odwrociu naklejka z opisem dzieła
olej, sklejka
9x9 cm (18,5x18,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

300 zł droit de suite

116
116

Green (1992)

sygn. dat. p.d. Trojan 92
akryl, olej, płótno
80x100 cm (91,5x110,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

117
117

Iwona WEISS (ur. 1975)

Panienka (2024)

sygn. p.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

118
118

Iwona WEISS (ur. 1975)

Siedząc (2024)

sygn. l.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

119
119

Iwona WEISS (ur. 1975)

W tańcu (2024)

sygn. l.d. IWeiss
węgiel, papier
42x29,7 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

120
120

Woody KRAAK (ur. 1985)

Przenikliwość (2016)

sygn. p.d. WOODY KRAAK
akryl, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

121
121

Ogród Pomony (2024)

sygn. dat. p.d. PZ 2024’
akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

122
122

Kwiat pustyni (2024)

sygn. dat. p.d. PZ 2024’
akryl, płótno
80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

123
123

Trawy (2023)

sygn. dat. na odwrociu Żelechowska / 2023
olej, płótno
121x89 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

124
124

Runo (2023)

sygn. dat. na odwrociu Żelechowska 2023
olej, płótno
100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

125
125

Gąszcz (2024)

sygn. dat. na odwrociu Żelechowska / 2024
olej, płótno
70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

126
126

Portret kobiety I (2011)

sygn. dat. p.d. M.Żurkowska-Pełka 11
akryl, pastel, płótno
81x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

127
127

sygn. p.d. Inger
akryl, płótno
100x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

128
128

Keep the Faith (2023)

sygn. dat. p.d. Jarosław Rymarz / 2023 r.
akryl, płótno
100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

129
129

nsygn.
akryl, płótno
69,5x49,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

130
130

sygn. l.d. gmerkiem autorskim, na odwrociu naklejka z opisem pracy
technika własna, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

131
131

Tina BLAU (1845-1916)

sygn. p.d. Tina
akryl, płótno
40x29,5 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

132
132

Ptaki (2024)
sygn. dat. p.d. TROSKO / 2024
akwarela, gwasz, papier
39x28,8 cm

Cena wywoławcza:

500 zł