RYNEK SZTUKI

3 Aukcja New Modern Art

16.11.2024 sobota

12:00

RYNEK SZTUKI

ul. Wschodnia 69

90-266 Łódź

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

132 obiekty
001
001

Osiemnasta (2024)

sygn. p.d. ALEX
akryl, płótno
70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

002
002

Szmaragdowa tajemnica (2020)

sygn. dat. p.d. Aninowska / 2020
akryl, płótno
90x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

003
003

Otwarta (2024)

sygn. p.d. Bajszczak
akryl, płótno
90x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

004
004

Jaśniejąca (2024)

sygn. p.d. Bajszczak
olej, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

005
005

Zapadnięta (2024)

sygn. p.d. Bajszczak
olej, płótno
50x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

006
006

Ryba-patera

sygn. TWORCZE / EGO
ceramika szkliwiona
8,5x56x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

007
007

Żardiniera moderne

sygn. TWORCZE / EGO
ceramika szkliwiona
17,5x45x24 cm

Cena wywoławcza:

350 zł

008
008

Wazon-maki

sygn. Kbącela
ceramika szkliwiona
wys. 23,5 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

009
009

Angel of Art

sygn. DBąkowski
brąz patynowany, marmur
wys. 23,5 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł

010
010

Atlantis 01 (2015)

sygn. p.d. MARTA BILECKA
akryl, płótno
50x65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

011
011

Bożenna BISKUPSKA (ur. 1952, Warszawa)

Z cyklu „Jednonodzy” (2005)

sygn. dat. gmerkem autorskim / 2008
brąz, podstawa: mączka marmurowa, cement
wys. 13 cm

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

012
012

Cytrynówka (2024)

sygn. dat. l.d. Tati / 2024
akryl, płótno
80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

013
013

Gadanie z serii „Jak kaczuszki” 3 (2004)

sygn. dat. p.d. 04 / Marcelin
olej, tektura
18x38,5 cm (w św.p-p; 30x51,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

014
014

Etna (2024)

sygn. p.d. Chojnacka
olej, płótno
100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

015
015

Memory (2024)

sygn. p.d. Chojnacka
olej, płótno
90x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

016
016

Latarnie gasną szybciej niż noc (2013)

sygn. dat. p.d. MDałek 2013
collage, akryl, płótno
60x47 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

017
017

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Akt - kopia obrazu Wojciecha Weissa „Czerwona wstążka”

sygn. p.d. J.DUBROWIN
olej, płótno
160x80 cm (174x94 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

018
018

Marta DUNAL (ur. 1989)

Composition no.10 (2024)

sygn. na odwrociu Marta Dunal
akryl, płótno
70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

019
019

Marta DUNAL (ur. 1989)

Cosmic feeling no.11 (2024)

sygn. na odwrociu Marta Dunal
akryl, płótno
100x75 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

020
020

Ilona FORYŚ (ILAFO) (ur. 1980, Wieluń)

IF (2014)

sygn. dat. na odwrociu ILONA FORYŚ 2014
olej, spray, płótno
40x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

021
021

Andrzej FYDRYCH (ur. 1983, Łódź)

Audius II (2012)

sygn. dat. na odwrociu Andrzej Fydrych 2012
technika mieszana, płótno
60x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

022
022

Zwiastun X (2009)

sygn. dat. p.d. Andrzej Fydrych 2009
intaglio (6/10)
70x100 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

023
023

Tadeusz GAJL (ur. 1940)

Bez tytułu (1964-1965)

sygn. na odwrociu GAJL, naklejka z PWSSP w Łodzi
olej, płótno
72,5x59,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

024
024

Żywioły II

sygn. na odwrociu JAROSŁAW / GÓRSKI
olej, płótno
126,5x202 cm (135x209 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

025
025

Przestrzeń 6 (2006)

sygn. dat. na odwrociu WOJTEK GÓRSKI / 2006
technika własna, płótno/płyta
70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

026
026

Przestrzeń 7 (2006)

sygn. p.d. GÓRSKI
technika własna, płótno/płyta
70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

027
027

sygn. l.d. M.Grabczyńska
olej, płótno
30x24 cm (42,5x36 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

028
028

Grupa ARTME (data powstania: 2012)

Już zmierzch (2016)

sygn. dat. na odwrociu GRUPA ARTME 2016 r.
olej, płótno
100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

029
029

Organika (2024)

sygn. dat. na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2024
akwarela, akryl, pastel, płótno
40x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

030
030

Dzikie pląsy (2024)

akryl, kredka, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

031
031

Dzikie pląsy 2 (2024)

akryl, kredka, płótno
40x40 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

032
032

DOGBERRY (2024)

sygn. dat. na odwrociu Gu-tang Clan 2024
sitodruk (6/10)
70x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

033
033

SYMBOLS (2019)

sygn. dat. na odwrociu Gu-tang Clan 2019
sitodruk (7/10 II)
100x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

034
034

UV (2024)

sitodruk (3/5)
100x70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

035
035

Ita HARĘZA (ur. 1984)

Ciało własne 7 (2014)

sygn. dat. p.d. Ita Haręza 2014
ołówek, kredka, papier
52,3x70 cm (79x106 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

036
036

Rongo Rongo (2024)

sygn. dat. na odwrociu HEROD 2024
emulsja, spray
90x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

037
037

Siebie II (2024)

sygn. p.d. Emilia Jakubowska
olej, płótno
80x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

038
038

Taniec (2020)

sygn. l.d. e.jakubowska
olej, płótno
70x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

039
039

Kalejdoskop (2013)

sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż 2013
technika mieszana, collage, pilśnia, lakier
37x38 cm (43,5x44,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

040
040

Kalejdoskop II (2013-2014)

sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż-Socha 2013-2014
akryl, płótno
40x40 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

041
041

Labirynt z cyklu „Symbole” (2008)

sygn. śr.d. Beata Jarmuż, dat. p.d. 2008
collage
20x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

042
042

Orbita III (2012-2013)

sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż-Socha 2012/2013
technika mieszana, pilśnia
39x38 cm (43,5x43 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

043
043

Anioł czerwonowłosy (2006)

sygn. dat. l.d. E.J.Czarnota'2006
olej, płótno
30x24 cm (38,5x32,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

044
044

Tomasz JĘDRZEJKO (ur. 1979, Bielsko-Biała)

I z cyklu „Metafizyka pejzażu” (2009)

sygn. dat. p.d. tjędrzejko 2009
sitodruk (4/12)
50x70 cm (50,5x70,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

045
045

III z cyklu „Metafizyka pejzażu” (2009)

sitodruk (3/8)
70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

046
046

Wojciech KALETA (ur. 1981, Łódź)

Ku górze I (2024)

sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

047
047

Ku górze II (2024)

sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

048
048

Ku górze III (2024)

sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

049
049

Postać druga (2019)

sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

050
050

Portret chłopca, który nie istniał z cyklu „Genos” (2016)

sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz 2016
technika własna, papier
55x38,5 cm (70,5x50,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite