16.11.2024 sobota
12:00
RYNEK SZTUKI
ul. Wschodnia 69
90-266 Łódź
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
sygn. p.d. ALEX
akryl, płótno
70x50 cm
sygn. dat. p.d. Aninowska / 2020
akryl, płótno
90x80 cm
sygn. p.d. Bajszczak
akryl, płótno
90x90 cm
sygn. p.d. Bajszczak
olej, płótno
100x80 cm
sygn. p.d. Bajszczak
olej, płótno
50x80 cm
sygn. TWORCZE / EGO
ceramika szkliwiona
8,5x56x50 cm
sygn. TWORCZE / EGO
ceramika szkliwiona
17,5x45x24 cm
sygn. Kbącela
ceramika szkliwiona
wys. 23,5 cm
sygn. DBąkowski
brąz patynowany, marmur
wys. 23,5 cm
sygn. p.d. MARTA BILECKA
akryl, płótno
50x65 cm
sygn. dat. gmerkem autorskim / 2008
brąz, podstawa: mączka marmurowa, cement
wys. 13 cm
sygn. dat. l.d. Tati / 2024
akryl, płótno
80x60 cm
sygn. dat. p.d. 04 / Marcelin
olej, tektura
18x38,5 cm (w św.p-p; 30x51,5 cm z ramą)
sygn. p.d. Chojnacka
olej, płótno
100x80 cm
sygn. p.d. Chojnacka
olej, płótno
90x80 cm
sygn. dat. p.d. MDałek 2013
collage, akryl, płótno
60x47 cm
sygn. p.d. J.DUBROWIN
olej, płótno
160x80 cm (174x94 cm z ramą)
sygn. na odwrociu Marta Dunal
akryl, płótno
70x100 cm
sygn. na odwrociu Marta Dunal
akryl, płótno
100x75 cm
sygn. dat. na odwrociu ILONA FORYŚ 2014
olej, spray, płótno
40x50 cm
sygn. dat. na odwrociu Andrzej Fydrych 2012
technika mieszana, płótno
60x120 cm
sygn. dat. p.d. Andrzej Fydrych 2009
intaglio (6/10)
70x100 cm
sygn. na odwrociu GAJL, naklejka z PWSSP w Łodzi
olej, płótno
72,5x59,5 cm
sygn. na odwrociu JAROSŁAW / GÓRSKI
olej, płótno
126,5x202 cm (135x209 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu WOJTEK GÓRSKI / 2006
technika własna, płótno/płyta
70x100 cm
sygn. p.d. GÓRSKI
technika własna, płótno/płyta
70x100 cm
sygn. l.d. M.Grabczyńska
olej, płótno
30x24 cm (42,5x36 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu GRUPA ARTME 2016 r.
olej, płótno
100x70 cm
sygn. dat. na odwrociu PAULINA / GRZELIŃSKA / 2024
akwarela, akryl, pastel, płótno
40x60 cm
akryl, kredka, płótno
60x50 cm
akryl, kredka, płótno
40x40 cm
sygn. dat. na odwrociu Gu-tang Clan 2024
sitodruk (6/10)
70x70 cm
sygn. dat. na odwrociu Gu-tang Clan 2019
sitodruk (7/10 II)
100x70 cm
sitodruk (3/5)
100x70 cm
sygn. dat. p.d. Ita Haręza 2014
ołówek, kredka, papier
52,3x70 cm (79x106 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu HEROD 2024
emulsja, spray
90x60 cm
sygn. p.d. Emilia Jakubowska
olej, płótno
80x90 cm
sygn. l.d. e.jakubowska
olej, płótno
70x100 cm
sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż 2013
technika mieszana, collage, pilśnia, lakier
37x38 cm (43,5x44,5 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż-Socha 2013-2014
akryl, płótno
40x40 cm
sygn. śr.d. Beata Jarmuż, dat. p.d. 2008
collage
20x50 cm
sygn. dat. p.d. Beata Jarmuż-Socha 2012/2013
technika mieszana, pilśnia
39x38 cm (43,5x43 cm z ramą)
sygn. dat. l.d. E.J.Czarnota'2006
olej, płótno
30x24 cm (38,5x32,5 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. tjędrzejko 2009
sitodruk (4/12)
50x70 cm (50,5x70,5 cm z ramą)
sitodruk (3/8)
70x50 cm (70,5x50,5 cm z ramą)
sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm
sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm
sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
40x50 cm
sygn. p.d. Kaleta
olej, płótno
100x70 cm
sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz 2016
technika własna, papier
55x38,5 cm (70,5x50,5 cm z ramą)