16.11.2024 sobota
12:00
RYNEK SZTUKI
ul. Wschodnia 69
90-266 Łódź
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz'13
tusz, akwaforta, akwatinta
38x35 cm (53,5x43,5 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz 13'
olej, akryl, papier
41x28 cm (73,5x53,5 cm z ramą)
sygn. p.d. TA.MARTA
akryl, płótno
110x80 cm
sygn. p.d. TA.MARTA
akryl, marker, płótno
80x60 cm
sygn. dat. na odwrociu Dorota Kiermasz / 2010
akryl, płótno
20x20,5x3,5 cm
sygn. dat. na odwrociu MARIA KINIORSKA 2020
olej, płótno
55x46 cm
sygn. dat. na odwrociu M.KINIORSKA / 2021
akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm
akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm
akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm
sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
80x60 cm
sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
60x80 cm
sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
80x100 cm
sygn. dat. p.d. Joanna Konieczna-Zapart 2013r.
monotypia, bibułka japońska
50x70 cm
sygn. na odwrociu
sitodruk
70x100 cm (81,5x111,5 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu J.Koperkiewicz / 2020
akryl, płótno
80x80 cm
sygn. dat. na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022
akryl, płótno
100x70 cm
sygn. dat. na odwrociu Jonasz / Koperkiewicz / 2020
akryl, płótno
80x80 cm
sygn. dat. na odwrociu T. Kozłowski / '13
olej, płótno
70x90 cm
sygn. na odwrociu Julia Kremplewska
akryl, płótno
90x80 cm
akryl, płótno
80x100 cm
akryl, płótno
80x100 cm
sygn. dat. p.d. Kroplewski / 2001
olej, sklejka
16,5x21 cm (25x29 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu Kinga Kubiak / 2023 r.
technika mieszana, akryl, płótno
60x90 cm
sygn. p.d. Kinga Kubiak
70x90 cm
sygn. p.d. Kinga Kubiak
technika własna, akryl, płótno
80x100 cm
sygn. dat. p.d. Kunikowska 05
pastel, papier
63,5x28,5 cm (w św.p-p; 94x56 cm z ramą)
sygn. na odwrociu ANNA KUNKA
olej, płótno
73x100 cm (84,5x111,5 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu Aneta Lis-Marcinkiewicz / 2018 rok
technika własna, deska
70x70 cm
sygn. dat. p.d. L.F. 2024
olej, płótno
60x50 cm
sygn. p.d. P.MAJDA
technika mieszana, assemblage
18x14 cm (32x23 cm z ramą)
sygn. na odwrociu Paulina / Majda
technika mieszana, assemblage
18x18 cm (27x27 cm z ramą)
technika mieszana, assemblage
17x17 cm (27x27 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. M.Makarewicz-Kaplińska / 2017
olej, płótno
80x110 cm
sygn. dat. na odwrociu JacekMalinowski / 2014
olej, płótno
35x45 cm
sygn. na odwrociu MIEDZIŃSKA
olej, płótno
70x120 cm
sygn. dat. p.d. MIEDZIOLKA 2024
sitodruk, spray, szablon, papier (e.a.)
70x50 cm
sygn. p.d. ENaj
akryl, płótno
80,5x100 cm
na odwrociu pieczątka ALEKSY NOWAK 1970 SIERADZ
olej, sklejka
21x18 cm (23,8x20,8 cm z ramą)
sygn. l.d. KACPER / OGIEŃ
akryl, papier
100x70 cm
sygn. dat. l.d. Wojciech Piekarski 2024
olej, płótno
70x90 cm
sygn. dat. na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024
olej, płótno
73x50 cm
olej, płótno
50x60 cm
sygn. dat. na odwrociu M. Połacik / 2018
olej, płótno
70,5x60,5 cm (76,5x66,5 cm z ramą)
sygn. l.d. K. ROMAN
olej, płótno
35,5x40 cm (44x48,5 cm z ramą)
sygn. dat. p.d. Tamara Sass 2009
akwaforta, miękki werniks (e.a. VII)
25x25 cm
25x25 cm
sygn. dat. p.d. Tamara Sass 2023
farba witrażowa, ołówek, pcv
50x50 cm (50,5x50,5 cm z ramą)
sygn. dat. na odwrociu sjsiciński 2024
olej, płyta
32,8x24,8 cm; 35x27,2 cm
olej, płyta
29x26,8 cm
olej, płyta
30x35 cm