RYNEK SZTUKI

3 Aukcja New Modern Art

16.11.2024 sobota

12:00

RYNEK SZTUKI

ul. Wschodnia 69

90-266 Łódź

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

132 obiekty
051
051

Portret matki (2013)

sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz'13
tusz, akwaforta, akwatinta
38x35 cm (53,5x43,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

052
052

Pożegnanie AGLA (2013)

sygn. dat. p.d. Natalia Anna Kalisz 13'
olej, akryl, papier
41x28 cm (73,5x53,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

053
053

12/10 (2024)

sygn. p.d. TA.MARTA
akryl, płótno
110x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

054
054

TA.MA (2024)

sygn. p.d. TA.MARTA
akryl, marker, płótno
80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

055
055

Skazany (2010)

sygn. dat. na odwrociu Dorota Kiermasz / 2010
akryl, płótno
20x20,5x3,5 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

056
056

Dark Green (2020)

sygn. dat. na odwrociu MARIA KINIORSKA 2020
olej, płótno
55x46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

057
057

Golden No.1 (2021)

sygn. dat. na odwrociu M.KINIORSKA / 2021
akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

058
058

Golden No.2 (2021)

akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

059
059

Golden No.3 (2021)

akryl, szlagmetal, płótno
30x30 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

060
060

Anna KOŁAKOWSKA (ur. 1982, Warszawa)

Midnight sapphire (2024)

sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
80x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

061
061

Hell yeah (2024)

sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
60x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

062
062

Ticket To Anywhere (2024)

sygn. dat. p.d. AK 24’
olej, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

063
063

Spojrzenie (2013)

sygn. dat. p.d. Joanna Konieczna-Zapart 2013r.
monotypia, bibułka japońska
50x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

064
064

Portret Magi (2003)

sygn. na odwrociu
sitodruk
70x100 cm (81,5x111,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

065
065

Figura 3 (2020)

sygn. dat. na odwrociu J.Koperkiewicz / 2020
akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

066
066

Nifilim (2022)

sygn. dat. na odwrociu J.Koperkiewicz / 2022
akryl, płótno
100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

067
067

Wieczór (2020)

sygn. dat. na odwrociu Jonasz / Koperkiewicz / 2020
akryl, płótno
80x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

068
068

Obraz 6 (2013)

sygn. dat. na odwrociu T. Kozłowski / '13
olej, płótno
70x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

069
069

Bez tytułu (2023)

sygn. na odwrociu Julia Kremplewska
akryl, płótno
90x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

070
070

Bez tytułu (2023)

akryl, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

071
071

Bez tytułu (2023)

akryl, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

072
072

Młyn nad rzeką (2001)

sygn. dat. p.d. Kroplewski / 2001
olej, sklejka
16,5x21 cm (25x29 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

300 zł droit de suite

073
073

Kinga KUBIAK (ur. 1993)

Bloom I (2023)

sygn. dat. na odwrociu Kinga Kubiak / 2023 r.
technika mieszana, akryl, płótno
60x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

074
074

Kinga KUBIAK (ur. 1993)

Wyspa

sygn. p.d. Kinga Kubiak
70x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

075
075

Kinga KUBIAK (ur. 1993)

Szepty kwieciste (2024)

sygn. p.d. Kinga Kubiak
technika własna, akryl, płótno
80x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

076
076

Chochoł (2005)

sygn. dat. p.d. Kunikowska 05
pastel, papier
63,5x28,5 cm (w św.p-p; 94x56 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

077
077

Pejzaż z czerwienią

sygn. na odwrociu ANNA KUNKA
olej, płótno
73x100 cm (84,5x111,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

078
078

Oddalenie (2018)

sygn. dat. na odwrociu Aneta Lis-Marcinkiewicz / 2018 rok
technika własna, deska
70x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

079
079

Apteryx (2024)

sygn. dat. p.d. L.F. 2024
olej, płótno
60x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

080
080

Gra (2022)

sygn. p.d. P.MAJDA
technika mieszana, assemblage
18x14 cm (32x23 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

600 zł

081
081

Pomarańczowy (2022)

sygn. na odwrociu Paulina / Majda
technika mieszana, assemblage
18x18 cm (27x27 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

600 zł

082
082

Szary (2022)

technika mieszana, assemblage
17x17 cm (27x27 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

600 zł

083
083

Rozlewisko (2017)

sygn. dat. p.d. M.Makarewicz-Kaplińska / 2017
olej, płótno
80x110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

084
084

Jacek MALINOWSKI (ur. 1969, Zielona Góra)

Fiume Arno (2014)

sygn. dat. na odwrociu JacekMalinowski / 2014
olej, płótno
35x45 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

085
085

Różowo

sygn. na odwrociu MIEDZIŃSKA
olej, płótno
70x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

086
086

Cut it out (2024)

sygn. dat. p.d. MIEDZIOLKA 2024
sitodruk, spray, szablon, papier (e.a.)
70x50 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

087
087

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Było nie wk*rwiać narciarza! (2020)

sygn. p.d. ENaj
akryl, płótno
80,5x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

088
088

Aleksy NOWAK (1956 - 2024)

Kompozycja surrealistyczna (1970)

na odwrociu pieczątka ALEKSY NOWAK 1970 SIERADZ
olej, sklejka
21x18 cm (23,8x20,8 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

300 zł droit de suite

089
089

World wide dream (2024)

sygn. l.d. KACPER / OGIEŃ
akryl, papier
100x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

090
090

Pejzaż (2024)

sygn. dat. l.d. Wojciech Piekarski 2024
olej, płótno
70x90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

091
091

Pieszczoch (2024)

sygn. dat. na odwrociu Magdalena / Połacik / 2024
olej, płótno
73x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

092
092

Przymierze szalika (2024)

olej, płótno
50x60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

093
093

Mini spektakl (2018)

sygn. dat. na odwrociu M. Połacik / 2018
olej, płótno
70,5x60,5 cm (76,5x66,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

094
094

Kazimiera ROMAN (1921 - 1987 Zakopane)

Kwiaty w wazonie (1976)

sygn. l.d. K. ROMAN
olej, płótno
35,5x40 cm (44x48,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

095
095

Tamara SASS (ur. 1966)

Dialog-metamorfozy (2009)

sygn. dat. p.d. Tamara Sass 2009
akwaforta, miękki werniks (e.a. VII)
25x25 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

096
096

Tamara SASS (ur. 1966)

Dialog-metamorfozy (2009)

25x25 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

097
097

Tamara SASS (ur. 1966)

Dialog niedosłowny II (2023)

sygn. dat. p.d. Tamara Sass 2023
farba witrażowa, ołówek, pcv
50x50 cm (50,5x50,5 cm z ramą)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

098
098

Serra - dyptyk na podstawie prac Francesc Serry (2024)

sygn. dat. na odwrociu sjsiciński 2024
olej, płyta
32,8x24,8 cm; 35x27,2 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

099
099

Śpiąca dziewczynka (2024)

olej, płyta
29x26,8 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

100
100

Lehmann-Fahrwasser - na podstawie obrazu „Przystań na zalewie Kurońskim” Lehmann-Fahrwassera (2024)

olej, płyta
30x35 cm

Cena wywoławcza:

500 zł