Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
BACCARAT (KRYSZTAŁY)
pierwsza huta szkła powstała w Sainte Anne k. B. w 1773 r. Zrujnowana w czasie rewolucji, wznowiła działalność ok. 1819 r. dzięki inicjatywie D`Artiguesa, dawnego kierownika huty szkła w Voneche (Belgia), który rozpoczął produkcję szkła kryształowego. Utworzona Compagne des Cristalleries de B. zasłynęła z wysokiej jakości szkieł stołowych, kandelabrów i innych wyrobów, odznaczających się grubymi ściankami i doskonałym szlifem. Później rozpoczęto produkcję szkieł cienkościennych, z dekoracją złoconą i grawerowaną.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl