Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
1500 m2 do wynajęcia
Solec 18/20
Warszawa
tel.: 22 628 8412
tel.:
e-mail: powisle.solec@gmail.com
e-mail: patrycjaplanik@gmail.com
www: 1500m2.blogspot.com

1500m21500m2 do wynajęcia - to miejsce na warszawskim Powiślu (ul. Solec 18) W postindustrialnych przestrzeniach starej drukarni kartograficznej inicjowane będą działania performerskie, muzyczne, wystawiennicze, warsztatowe i 1500 innych działań ... Udostępniamy przestrzeń do realizacji autorskich pomysłów artystów i działaczy z Warszawy, Polski, Europy i świata. Chcemy wspierać i promować niezależne projekty, przedstawiać nowatorskie formy artystycznego wyrazu, współpracować z innymi placówkami i instytucjami, w celu wzajemnego poszerzania spektrum działalności. 1500m2 to także przestrzeń dla działań społecznych aktywistów, polityków, antropologów i wszystkich, którzy dostrzegają siłę drzemiącą w ciekawej dyskusji i swobodnej wymianie poglądów.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl