Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
P.M. Schiffers - Antyki, Galeria, Antykwariat
Al. Witosa (CH Panorama) 31 lok. 104
00-710, Warszawa
tel.: 0 693 562 292
tel.:
e-mail: pm.schiffers.art@gmail.com
www: www.pmschiffers.pl

Galeria P.M.Schiffers powstała w 2006 roku z inicjatywy pochodzącego ze znanej Rodziny kolekcjonerów i założycieli powstałej w 1888 roku warszawskiej Fabryki wyrobów platerowych A.B. Schiffers - Patryka Schiffersa. Na początku lat 90-tych przejął on pracownię konserwcji przedmiotów zabytkowych i artykułów z metali po swoim ojcu, Zbigniewie, i prowadził ją aż do 2006 roku.

Od samego początku galeria ma stałą siedzibę w Centrum Handlowym Panorama (lok 104, I piętro). Z racji swoich korzeni galeria początkowo specjalizowała się w wyrobach ze srebra i plateru, by z czasem poszerzyć swoją działalność o dobrą porcelanę, zegary, meble oraz malarstwo polskie i obce. Znajdą tu Państwo wiele interesujących obiektów, które uzupełnią wystrój każdego wnętrza.

Od 2012 roku funkcjonuje sklep internetowy pod adresem www.pmschiffers.pl gdzie prezentowana jest oferta galerii, na bieżąco aktualizowana. Do kazdego obiektu otrzymaja Panstwo certyfikat autentycznosci wystawiony przez naszą galerię. Współpracujemy z ekspertami i renomowanej klasy konserwatorami.
Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy sprzedaż komisową, szukamy konkretnych obiektów na zamówienie.
Zapewniamy pełne zadowolenie z zakupów.
Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sob.: 11.00 - 16.00
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl