KARCZMARZYK Włodzimierz (ur. 1930)
Akwarela, tusz, gwasz; papier naklejony na pilśnię; 48 x 33 cm
Sygnowany l.d.: Venetia | Santa Maria della Salute | Włodzimierz Karczmarzyk
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, pilśnia; 50 x 35
Sygnowany p.d.: Włodzimierz | Karczmarzyk; sygnowany,opisany na odwrocie
Rynek Starego Miasta w Warszawie
akwarela
35 x 55 cm
Ogród rodziców z cyklu Martwe natury, 2007
fotografia czarno-biała, brom, papier,
24 x 30,5 cm (w świetle passe-partout),
sygn. na odwrocie: Wojanów 2007, z cyklu Martwe Natury, 3/10;
odbitka autorska (kopiowana ręcznie),
nakład: 3/10
Wojanów z cyklu Martwe natury, 2007
fotografia czarno-biała, brom, papier, kopiowana ręcznie,
24 x 30.5 cm (w świetle passe-partout),
sygn. na odwrocie: Wojanów 2007;
odbitka autorska, (kopiowana ręcznie),
nakład: 3/10
Akwarela, papier; 34,5 x 51,7 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Włodzimierz Karczmarzyk`06
Akryl, tektura; 50 x 35 cm
Sygnowany l. d.: Włodzimierz Karczmarzyk (Morze Śródziemne Cap Martine)
Akwarela, papier; 35 x 51,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Włodzimierz Karczmarczyk`2005