WOLSKI Stanisław Pomian (1859 - 1894)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
43,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stanisław Wolski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno,
187 x 130,5
Sygn l. d.: Stanisław Wolski / 1891
akwarela, papier;
44 x 31 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: St. Wolski
olej, tektura 41,5 x 33,7
sygnowany lewo dół: "Stanisław Wolski 1887 r."