NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej na desce, 6,3 x 9,7 cm,
sygnowany l.d. monogramem "BN", na odwrocie autorskie: "Bolesław Nawrocki /Spotkanie 891".
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. l.d.: Bolesław Nawrocki / Gdynia 1937 r.
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno; 65 x 54 cm
sygn. p.d.: Bolesław Nawrocki/łódź 1937
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej/płótno,
65 x 55 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Bolesław Nawrocki 1933`
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Portret chłopca z pluszowym misiem
olej, płótno,
65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Bolesław Nawrocki 1933
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno, 65 x 54 cm;
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Pastel, papier;
83 x 62 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: B. Nawrocki
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Pastel, papier; 83 x 62 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: B. Nawrocki
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
pastel, papier papaier, naklejony na tekturę,
83 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: B. Nawrocki;
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno, wym. 64 x 54 cm;
sygn. p.d.: Bolesław Nawrocki / Łódź 1936
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Pastel, papier naklejony na płótno, 115 x 90cm
Sygnowany jasnozielonym pastelem p. d.: B Nawrocki 1915.
Na odwrocie blejtramu nalepka: nr 29494 |
Nawrocki Bolesław Portret Pani M. R. |
pastel| 29 IV 1915.
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno, 60 x 44 cm;
sygn. p.d.: Bolesław Nawrocki/ 1925
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno 67,5 × 57,5
sygn. u dołu po lewej: "B.Nawrocki"
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Portret opiewaczki, Janiny Smotryckiej*, 1908
olej, płótno; 101 x 84 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: B. Nawrocki 19(8?) na odwrocie dwie nalepki wystawowe: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie | Nr 368 | Autor Bolesław Nawrocki | Adres Łódź | Dzieło Portret Pani J. | Rodzaj ol. Cena; Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie | Nr 2575 | Autor Nawrocki | Adres | Tytuł Portret p.J. | Rodzaj Cena | Własność
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
olej, płótno
sygn. l.d.: Bolesław Nawrocki Zakopane 1945
wym.: 62,5 x 48 cm
NAWROCKI Bolesław (1877-1946)
Portret śpiewaczki, Janiny Smotryckiej, 1908
olej, płótno; 101 x 84 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: B. Nawrocki 19(8?)
na odwrocie dwie nalepki wystawowe: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie i Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie