WOJTKIEWICZ Marzena Camila (ur. 1969, Żnin)
olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ | Chwila 80 x 100 olej |2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: M. Wojtkiewicz' 2013,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ | "DROGĄ" 60 x 90'
olej/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ | "POPOŁUDNIE" 60 x 90 OLEJ, 2013'
olej/płótno, 90 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ "POLE MARZEŃ" 90 x 110 olej 2015"
olej/płótno, 80 × 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ "W polu popołudnie" olej 70 × 80"