SUCHODOLSKI Zdzisław (1835 - 1908)
olej/tektura, 38 x 47 cm
sygnowany l.d.: 'Z. Suchodolski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 38 x 47 cm
sygnowany l.d.: `Z. Suchodolski`
olej/tektura,
38 x 47 cm
sygnowany l. d.: "Z. Suchodolski"
olej/płótno, 86 x 150 cm
sygnowany i datowany l. d.: `ZDZISŁAW SUCHODOLSKI | 1903`
olej, deseczka, 12 x 19 cm; sygn. l.d.- ZS.
Na odwrocie napis ołówkiem: Sur la ponte
Św. Cecylia ucząca aniołka gry na organach
olej, płótno,
95 x 77 cm;
sygn. p. d.: Z. Suchodolski / 88 Braxeles(?)