Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (478)
Świeczniki Art Deco, Giesche
wykonane z porcelany malowanej ręcznie złotem, sygnowane, wysokość 21 cm, rozpiętość ramion 22,5, średnica podstawy 11.5 cm. "Giesche", Bogucice, Katowice, 1928-29. Analogiczne świeczniki w zbiorach Muzeum Historii Katowic.

1 200 zł

05-06-2020
Nowość
Galeria 32
Kandelabr, Br. Henneberg, XIX w.
plater, wysokość 39 cm, średnica podstawy 13 cm, rozpiętość ramion 24 cm., oryginalne srebrzenie zachowane w bardzo dobrym stanie, sygnowany Br. Henneberg, Warszawa, XIX w.

1 650 zł

05-06-2020
Nowość
Galeria 32
GÓRSKA Krystyna
b/t
Krystyna Górska - b/t
Technika: akwarela/papier
Wymiary: 31x39cm / 44x52cm w ramie
05-06-2020
Nowość
Galeria Maya
GÓRSKA Krystyna
Tęcza nad Mariacką , 2009
05-06-2020
Nowość
Galeria Maya
PARSAMIAN Gagik (ur. 1957)
Zawsze z nami , 2011
Gagik Parsamian - Zawsze z nami
Technika: olej/płótno
Wymiary: 81x100cm / 95x114cm w ramie
Rok powstania: 2011
05-06-2020
Nowość
Galeria Maya
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
05-06-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
05-06-2020
Nowość
HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
"Blaski i cienie" 2016, akryl płótno, 100x100cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
05-06-2020
Nowość
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
05-06-2020
Nowość
/54
liczba obiektów: 478