Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (129)
Dziewczyna z bukietem, Chodzież, poł. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana i opisana “Ręcznie malowana”.

Wysokość: 22,5 cm

1 200 zł

22-04-2024
Nowość
KALFAS Franciszek (1898 – 1968)
Markiza, Ćmielów, ok. 1960 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.

Wysokość: 33 cm

2 300 zł

22-04-2024
Nowość
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
Łucznik, Warszawa, po 1946 r.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z kamienia plakietka “WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA WŁADYSŁAW MIECZNIK WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA 108”.

Wysokość: 59 cm

Wymiary podstawy: 20x17 cm

6 900 zł

22-04-2024
Nowość
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Feeling
Wymiary: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Chronometr Lawowy
Wymiary: 50 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

37 500 zł

20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Kobieta
Wymiary: 60 x 40 cm, plus oprawa przeszklana
Technika: olej, płyta
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności

22 500 zł

20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Tytuł: Miłosne podboje
Wymiary: 46 x 55 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: prawy dół: J.Pałucha oraz na odwrociu

6 500 zł

20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Tygrysek
Wymiary: 15 x 21 cm, plus oprawa
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier czerpany
Sygnatura: Wilkoń

10 500 zł

20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
OLBIŃSKI Tomasz (ur. 1955r.)
Tytuł: Dobra noc
Wymiary: 46 x 37 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: TOLBINSKI

23 500 zł

20-04-2024
Nowość
artofpoland.pl
/15
liczba obiektów: 129