Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (215)
Lustro neorenesansowe, brąz, kon. XIX w.
Lustro wykonane z brązu, częściowo srebrzone.
Bardzo dokładny odlew.
Europa Zachodnia.
Koniec XIX w.
Sygnowane na odwrocie zachowanaą częściowo oryginalną firmową naklejką.
Tafla lustra współczesna.
Wymiary: 44,5 x 32 cm.
www.galeriadas.pl

1 800 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Miseczka, paterka z motywem winorośli.
Srebro
Wrocław, Christian Hoensh
Lata 1746 – 1792
Punce miejska i punca złotnika na rancie.
Stan raczej średni, do konserwacji, kilka uszkodzeń widocznych na zdjęciach.
Wymiary: 16 x 11 x 3,5 cm.
Waga 71 g.

500 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Projekt wnętrza w stylu Art Deco z 1938 r.
Autorem projektu był znany polski architekt wnętrz Władysław Bojkow (1911-1996).
Sygnowany w prawym dolnym narożniku.
Oprawa z epoki podniszczona.
Niewielkie zabrudzenia.
Wymiary: 19,5 x 35 cm.

800 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
„Narciarki”, lata 30-te., akwaforta, sygnowana
„Narciarki”
Polska?
Lata 30-te. XX w.
Grafika w technice akwaforty na papierze.
Sygnowana monogramem na płycie: AB oraz ołówkiem w prawym dolnym rogu pod kompozycją (nieczytelnie).
Stan bardzo dobry.
Oprawa z epoki.
Wymiary: odbitka: 21 x 27,5 cm.

600 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Srebro, pr. 3
Monogram złotnika FR
Waga łączna srebra: 389 g.
Austro-Węgry, Wiedeń.
Lata ok. 1900 r.
Punca stosowana w latach 1872-1922.
Punce na kazdym elemencie.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: taca: 19,8 x 17,4 cm, pojemnki: 13,8 x 11 cm.
www.gale

2 500 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Niezwykle rzadki model wazonu numer katalogowy 1603.
Huta J. Stolle "Niemen", Brzozówka.
Lata 30-te.
Wysokość: 22,5 cm.
Szkło o błękitnej barwie, szlifowane.
Sygnowane na spodzie trawionym znakiem fabrycznym „J. Stolle”.
Stan bardzo dobry.

3 500 zł

16-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
GĄSIENICA SZOSTAK Jan (XX w.)
Obraz „Wiosna”.
Nagrowa Miasta Zakopane za zwycięstwo w Zawodach Narc.
1939 r.
Olej na tekturze.
Sygnowany w lewym dolnym rogu: Jan Szostak oraz na odwrocie.
Wymiary: 49 x 68 cm.
www.galeriadas.pl

4 500 zł

16-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
Nowość
Broszka z granatami motylek XIX/XX w.
Broszka z granatami motylek XIX/XX w. metal złocony, granaty fasetowane 4,9 g. wym. 3,5x3 cm. XIX/XX w.

650 zł

16-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
/24
liczba obiektów: 215