Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (100)
PĘKALSKI Stanisław 1895 Białobrzegi - 1967 Wrocław)
“Wiosną w górach”, 1943 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany l.d. “STANISŁAW PĘKALSKI 43”.

Wymiary w ramie: 25x33 cm (18x25,5 cm)

3 500 zł

21-05-2024
Nowość
ZALESKI Antoni (1824-1885)
Litografia, ręcznie kolorowana na papierze.

Wymiary w ramie: 53,5x65,5 cm (33x45,5 cm)

1 500 zł

21-05-2024
Nowość
MOCZULSKI W. 1 poł. XX w.
“Portret dziewczyny w chuście”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “W.Moczulski”.

Wymiary w ramie: 61x51 cm (50x40 cm)

3 500 zł

21-05-2024
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
“Konfesja św. Stanisława z Katedry Wawelskiej”
Litografia na papierze, sygn. i dat. na płycie p.d. "LWyczół 1911".

Wymiary w ramie: 58x45 cm (40x28 cm)

3 800 zł

20-05-2024
Nowość
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
"Chart"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. "ST. MASŁOWSKI"

Wymiary w ramie: 39,5x55,5 cm (23,5x39,5 cm)

5 500 zł

20-05-2024
Nowość
„Córka Ben Brahima”, 1938 r.
Drzeworyt barwny, sygnowany i datowany na dole: "A. Laszenko drzeworyt 1938".

Wymiary w ramie: 72x61,5 cm (50,5x40,5 cm)

2 500 zł

20-05-2024
Nowość
MATEJKO Jan (1838 Kraków - 1893 Kraków)
"Stańczyk”
Staloryt według Jana Matejki, sygnowany na płycie l.d.: - Malował Jan Matejko, śr. - Druk L. Angerera w Berlinie, p.d. - Rytował Henryk Redlich.

Wymiary w ramie: 48,5x58,5 cm (32,5x43,5 cm)

1 800 zł

17-05-2024
Nowość
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
„Pejzaż wiosenny”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner”.

Wymiary w ramie: 30x40 cm (25x35 cm)

2 600 zł

17-05-2024
Nowość
/12
liczba obiektów: 100