Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (104)
STĘPIEŃ Bernadetta
" Kawiarenka", 2013
pastel na papierze, 42x63cm ( w świetle p-p), 54x73,5 w oprawie. Sygnowana : p.d.
Certyfikat autentyczności.
warsawartgallery@gmail.com
Tel. +48 504 006 630

1 200 zł

29-10-2020
Nowość
Warsaw Art Gallery
NERLICH Georg (1892-1982)
KRAWCY
GRAFIKA "KRAWCY", sucha igła,papier, wym. płyty 13 x 18,5 cm, sygnowana i opisana ołówkiem pod wyciskiem . Odbitka 19/25 , wym. w oprawie 36,5 x 46 cm.

1 800 zł

29-10-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
pierścionek, złoto pr. "56", rubin kaboszon, waga 4.200 g, rozmiar 17 (cena 2100,-), kolczyki złoto 14k, rubiny w formie kropli, waga 4.500 g, (cena 1850,-)

3 950 zł

29-10-2020
Nowość
Galeria 32
Bransoletka złota Warszawa, lata 30-ste. XX w.
złoto pr. 3, waga 53,5 g. długość ok. 16,5 cm., szer. 9 mm. cechowana; W, głowa rycerza i 3 oraz znak jubilera ER (EA?). Polska, Warszawa , lata 30-ste. XX w.

9 900 zł

29-10-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Krucyfiks rzeźba szkoła zakopiańska 1909 rok
Znakomita szkoła zakopiańska , krucyfiks , drewno, datowany, sygnatura mało czytelna. Figura o wysokości około 50 cm, całość z krzyżem około 90 cm.
29-10-2020
Nowość
Antyki - Galeria - Dom Antyków
WAŁACH Jan (1884-1979)
Pejzaż z mostkiem
Jan Wałach ( 1884-1979) "Pejzaż z mostkiem" obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 20,5 x 25 cm sygn i dat. p/d.. Wymiary w ramie 33 x 37 cm

1 800 zł

28-10-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
KAMIŃSKI Stefan
"Chata na polanie" , 1905
Stefan Kamiński " Chata na leśnej polanie" akwarela na papierze o wym. 26x 42 cm ( w świetle passe partout) oraz 47,5 x 65,5 z ramią. Sygnowana i datowana w prawym dolnym rogu "S.Kamiński 1905"

2 000 zł

28-10-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!
28-10-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
WYPYCH Anna (ur. 1984)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
28-10-2020
Nowość
/12
liczba obiektów: 104