Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (241)
SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)
"Martwa natura z kwiatami", l. 30-te.
Lata 30-te. XX w.
Olej na tekturze.
Sygnowany w lewym dolnym rogu: M. SZCZERBIŃSKI
Wymiary: 49 x 69 cm.
Obraz oprawiony w rame z epoki.
Obraz jest lekko przybrudzony, ma kilka drobnych zadrapań warstwy malarskiej.

4 500 zł

29-05-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
29-05-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
"Nad polskim morzem" , 1923
olej na płótnie naklejonym na tekturę
34 x 50,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Żurawski | 23.".

3 400 zł

29-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Pierrot i Kolombina"
porcelana malowana podszkliwnie
24,5 x 13 x 11 cm
Na spodzie podstawy sygnatura: "PACYKÓW | Handpainted | Poland" i wyciskany numer: "690 | 198 | 6".

15 500 zł

29-05-2020
Nowość
REJCHAN Stanisław Józef (1858 - 1919)
"Lwowska cytadela"
olej na płótnie
63 x 49 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Rejchan".

4 500 zł

29-05-2020
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Bolszewik na patrolu"
olej na sklejce
28 x 39 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak".

14 500 zł

29-05-2020
Nowość
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
"Cynie w dzbanku"
olej na płótnie
57 x 40 cm
sygnowany na środku wazonu: "Rzepiński".

7 800 zł

29-05-2020
Nowość
CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)
"Huzar napoleoński"
olej na desce
32,5 x 26 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jan v. Chełmiński".

36 000 zł

29-05-2020
Nowość
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
"Dzień i noc"
pastel na papierze
68 x 48 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "T. Axentowicz".

78 000 zł

29-05-2020
Nowość
/27
liczba obiektów: 241