Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (13)
KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)
„Genarał” , 1966
olej na płótnie, wymiary 158x80 cm
19-10-2020
Nowość
Galeria Giza
ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!
19-10-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ORŁOWSKI Paweł (ur. 1975r.)
Wycinanki, 17 lutego
Rzeźba z serii wycinanki.
stalowa blacha
50 x 20 cm
19-10-2020
Nowość
Galeria van Rij
ORŁOWSKI Paweł (ur. 1975r.)
Postać leżąca , 2019
brąz, patynowany

26 x 26 x 15 cm

rok powstania 2019
19-10-2020
Nowość
Galeria van Rij
KORUSIEWICZ Maria
"Wstążka II" , 2019
rysunek, + metal na papierze o wym. 70x45 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, 600 087 721
wysyłka 24h na terenie kraju - gratis.
19-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
SZAMBORSKI Wiesław (ur. 1941)
"POWRÓT PERSEFONY" , 1978
akryl na płótnie o wym. 114x150 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
19-10-2020
Nowość
Galeria Sztuki FOX
NOŻYKI DO OWOCÓW, Warszawa, Bracia Henneberg. 6 szt. Secesja Plater, dł. 16,5 cm..Puncowanie: Br.Hennebrg. ostrza platerowe. Warszawa, Bracia Henneberg ok.1900 r.

350 zł

19-10-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Plater, dł. 16,5 cm. ostrza stalowe .Puncowanie: Br.Hennebrg BM. ostrza Br.Henneberg Warszawa. stan bardzo dobry. Nożyki platerowe do owoców, 5 szt. Warszawa, Bracia Henneberg.

350 zł

19-10-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Świecznik srebrny ORNO Warszawa
srebro ; waga 168g. wys.16 cm., niesygnowany Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989)

700 zł

19-10-2020
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 13