Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
KLIPSY Z RUBINAMI, 1 poł. XX w.
złoto brak pr.
2 szt. rubinów okrągłych fasetowanych ł. ~ 0,20 ct
16 szt. rozet diamentowych antwerpskich

długość: 2,9 cm; masa: 3,98 g

ID 1992/KGS
16-05-2022
Nowość
KAREA Gemstone Space
KLIPSY DWUBARWNE, XX w.
złoto dwubarwne pr. 0,585
długość: 2,5 cm; masa: 5,82 g
punca złotnika: “IK”

ID 1990/KGS
16-05-2022
Nowość
KAREA Gemstone Space
KLIPSY W FORMIE MUSZLI, XX w.
złoto pr. 0,585
długość: 2 cm; masa: 5,37 g
punca złotnika: “IK”

ID 1989/KGS
16-05-2022
Nowość
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z PERŁAMI, Francja, pocz. XX w.
żółte i białe złoto pr. 0,750
2 szt. pereł hodowanych

długość: 1,3 cm; masa: 1,23 g

ID 1926/KGS
16-05-2022
Nowość
KAREA Gemstone Space
srebro próby 1 (950), złocona; wym.15x17x14 cm. waga 508 g. cechowana; punca państwowa francuska; głowa Minerwy w kartuszu z 1oraz w rąbie znak firmowy ED.T. Francja Paryż Edmond Tetard lata 1880-1903

3 700 zł

16-05-2022
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 5