Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
Ratusz w Poznaniu
akwaforta na papierze o wym. 27 x 19,5 (w świetle passe partout), oprawiona. Praca sygnowana monogramem na płycie l/d oraz ołówkiem p/d.

560 zł

16-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
16-08-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2019
akryl na płótnie 50 x 50 cm / więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
15-08-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
liczba obiektów: 3