Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (90)
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
16-01-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
z cyklu Bezsenność" 2019, olej na płótnie, 70x70cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
16-01-2020
Nowość
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
16-01-2020
Nowość
Lichtarz klasycystyczny, srebro, Lwów, 1798 r.
Rzadki, kolekcjonerski srebrny lichtarz klasycystyczny.
Lwów, 1798 r.
Punce miejskie Lwowa (z literką „N”) i datą 1798, wężyk probierczy oraz nieczytelny monogram złotnika.
Punce przy podstawie oraz na profitce.
Waga: 258 g.
Wysokość 18 cm.

3 500 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
„ZWYCIĘZCA”
Autor nieznany
Polska, Warszawa
Firma „Aleksander” Nowy Świat 21
Lata 30-te. XX w.
Nie sygnowana.
Wymiary: wysokośc całkowita 45 cm.
Znana jest identyczna rzeźba z sygnaturą odlewni warszawskiej „Aleksander”.

9 000 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Porcelana, malowana kobaltem, złocona, szkliwiona.
Japonia, Arita.
2 poł. XIX w.
Stan bardzo dobry.
Średnica 37 cm.
www.galeriadas.pl

1 400 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Puzdro, SATSUMA, Hododa, Japonia, lata 1870-1880
Japonia, Jokohama
Wytwórnia Hododa.
Lata około 1870-1880.
Sygnowane na spodzie herbem rodziny Shimazu oraz znakiem firmy Hododa z Jokohamy.
Fajans malowany, złocony.
Stan bardzo dobry.
www.galeriadas.pl

2 000 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Duży wazon „Famille rose”, Chiny, ok. 1860-1890 r.
Chiny, dynastia Qing.
Lata około 1860-1890.
Stan bardzo dobry, po niewielkiej konserwacji.
Na rancie wlewu było niewielkie wyszczerbienie, które zostało profesjonalnie naprawione.
Wysokość: 46 cm

2 500 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Rzeźba „Słoń”, brąz, kość, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wiedeń, około 1900 r.
Dokładny i realistyczny odlew z brązu, polichromowany na czarno.
Oryginalne kły z naturalnej kości zwierzęcej.
Nie sygnowany.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: wys. 28 cm, szer. 34 cm.
www.galeriadas.pl

3 500 zł

16-01-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
/10
liczba obiektów: 90