Pragaleria
ul. Stalowa 3
03-425 Warszawa
884 798 852
mikolaj.konopacki@gmail.com
pon.-pt. 12.00-19.00
sob. 11.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14)
MAZURKIEWICZ Alfons (1922 Dusseldorf - 1975 Wrocław)
olej, płótno; 90 x 116 cm; l. 60. XX w.

22 000 zł

07-05-2020
Forma abstrakcyjna
olej, płótno; 117 x 108 cm.
Obraz po konserwacji. Obraz powstał ok. 1970 r.

24 000 zł

02-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Trzy sprawy , 1989
olej, płótno; 90 x 90 cm; sygn. p. d.: KORCZOWSKI; sygn., dat. i opisany na odwrocie: KORCZOWSKI / 1989 / ... / (TRZY SPRAWY); Obraz prezentowany na wystawie w 1990 r., w galerii: Frank Bustamante Gallery.

6 000 zł

15-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Orbium Coelestium , 2010
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ORBIUM COELESTIUM / KORCZOWSKI / 2010; oraz autorskie potwierdzenie autentyczności.

4 000 zł

14-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
NAMMYO , 2009

7 000 zł

15-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Lettre a Malevitz , 1985
olej, płótno; 120 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: KORCZOWSKI'85; sygn., dat. i opisany na odwrocie: KORCZOWSKI 85 / LETTRE A MALEVITZ; oraz autorskie potwierdzenie autentyczności; obraz prezentowany na wystawie na przełomie 1985/1986 roku w galerii: Galerie

7 000 zł

17-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Letter for Malevitz , 1989
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KORCZOWSKI / 1989 / LETTER FOR MALEVITZ; dołączony autorski certyfikat;
Obraz prezentowany na wystawie w 1990 r., w galerii: Frank Bustamante Gallery.

6 000 zł

14-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Bez tytułu [Kompozycja abstrakcyjna] , 1987
własna technika graficzna, papier; 65 x 50 cm (wymiar arkusza i kompozycji); sygn., dat. i opis u dołu: 4/10 EA Bogdan Korczowski 1987. (ołówkiem).

1 000 zł

17-04-2020
KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)
Bez tytułu [Gwiazda] , 1987
własna technika graficzna, papier; 50 x 65,5 cm (wymiar arkusza i kompozycji); sygn., dat. i opis u dołu: 6/10 EA Bogdan Korczowski 1987. (ołówkiem).

1 000 zł

17-04-2020
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
gwasz, tusz, pędzel, papier czarny; 20 x ok. 14 cm;
na odwrocie okrągła pieczątka: ze zbiorów Franciszka Starowieyskiego z podpisem M. Starowieyskiego (syna artysty).

5 000 zł

06-04-2020
Kufelek – trzy stadia
tusz, piórko, papier; 21,4 x 30,7 cm;

5 000 zł

06-04-2020
BERLEWI Henryk (1894 - 1967)
Mechanofaktura , 1953
technika własna (szablon, farby), papier; 29,5 x 42 cm (wymiar kompozycji), 36,5 x 49 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H.BERLEWI;
na odwrocie: H. Berlewi 1953 (ołówkiem) oraz owalny stempel Atelier Berlewi.

32 000 zł

07-05-2020
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Przedmioty policzone , 1983
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tarasin 83;
opisany na odwrocie: Jan Tarasin 1981–83 / PRZEDMIOTY POLICZONE oraz nalepka świadcząca o pochodzeniu obrazu.
Proweniencja:
Treadway-Toomey Gallery, Cincinnati OH, USA

110 000 zł

02-04-2020
GOLUS-MOŻEJKO Krystyna (ur. 1936)
Bez tytułu , 1967
olej, płótno; 130 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: GOLUS-MOŻEJKO 1967.

1 800 zł

02-04-2020
liczba obiektów: 14