Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8)
KRAWCZYK Jerzy (1921-1969)
„Genarał” , 1966
olej na płótnie, wymiary 158x80 cm
19-10-2020
Nowość
Katarzyna Bajda-Rusztowicz, z cyklu „Modlitwa”,... , 2018
fotografia na płótnie, unikat (jedyny egzemplarz), wymiary 100×70 cm, /22
12-09-2020
fotografia na płótnie,unikat (jedyny egzemplarz), wymiary 60×90 cm, /19
12-09-2020
Julian Jończyk, „Chiromanta II”
nie datowany, multiple 7/200, wymiary, 41,8 29,8 cm, praca pochodzi z wkładek do katalogu Grupy Krakowskiej
10-05-2020
Aleksandra Rej-Fabisiak, "Akt”
nie datowany, akryl na papierze, wymiary 70x50 cm
10-05-2020
GIELNIAK Józef (1932-1972)
„Ekslibris Józefa Gielniaka” , 1968
linoryt, wymiary 13,7×8,1 cm
17-05-2020
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Końskie niebo” , 1963
akwatinta 29/50, wymiary 76,4×56,7 cm
17-05-2020
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
„Dęby” , 1922
litografia cztero barwna na chińskim papierze, wymiary 28,8 x 38,8 cm, litografia z teki „Wrażenia z Białowieży”
17-05-2020
liczba obiektów: 8