Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (39)
MIKULSKI Kazimierz (1918-1998)
"Trzy akty" , 1940
gwasz, ołówek, wymiary 15,8x10,9 cm
23-05-2020
Nowość
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"Bez tytułu" , 1940
tusz, akwarela, wymiary, 19,5×15 cm
23-05-2020
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
„Dęby” , 1922
litografia cztero barwna na chińskim papierze, wymiary 28,8 x 38,8 cm, litografia z teki „Wrażenia z Białowieży”
17-05-2020
Nowość
“W.Leo Arndt, wg L.Balestrieri, ”Bethoven”, Paris , 1900
akwaforta, wymiary 19×34,6 cm
17-05-2020
Nowość
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
„Bez tytułu” , 1991
serigrafia, edycja 143/200, wymiary 27,9×20 cm, „Zeszyty 1974-1983″, z wystawy w Galerii Starmach, marzec-kwiecień 1991
17-05-2020
Nowość
GIELNIAK Józef (1932-1972)
„Siemion Wojtek” 1965, linoryt, wymiary... , 1965
linoryt, wymiary 13,7×8,1 cm
17-05-2020
Nowość
GIELNIAK Józef (1932-1972)
„Ekslibris Józefa Gielniaka” , 1968
linoryt, wymiary 13,7×8,1 cm
17-05-2020
Nowość
CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
cykl „Suita Tańców Polskich” , 1981
zestaw 10 serigrafii z wymiary 18,2×13 cm
17-05-2020
Nowość
„Kompozycja sportowa”,
nie datowany, linoryt 4/50, odbitka ręczna autorska, wymiary 100×70 cm
17-05-2020
Nowość
MAZUŚ Jerzy (ur. 1942)
„Zwycięstwo II” , 1976
linoryt, odbitka autorska 2/30, wymiary 69×99,3 cm
17-05-2020
Nowość
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Końskie niebo” , 1963
akwatinta 29/50, wymiary 76,4×56,7 cm
17-05-2020
Nowość
KRASNODĘBSKA-GARDOWSKA Bogna (1900 Sosnowiec - 1986 Kraków)
”Krowy”
nie datowany, drzeworyt /odbitka ręczna/, wymiary 21,5×28 cm
17-05-2020
Nowość
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
„Przebudzenie” , 1971
drzeworyt kolorowy, wymiary 24,4×17,6 cm
17-05-2020
Nowość
MLECZKO Andrzej (ur. 1949 r. Kolbuszowa)
„Love”,
ok. 1980, serigrafia, wymiary 35,7×25 cm
17-05-2020
Nowość
"Bez tytułu”
ok. 1980, serigrafia, wymiary 35,7×24,5 cm
17-05-2020
Nowość
AKERMANN Janusz
„Toaleta” , 1989
linoryt dwubarwny, wymiary 85,3×59,9 cm
17-05-2020
Nowość
W.Aulich, „Ostróżka ogrodowa”
koniec XIX w. akwarela na papierze, wymiary 50×33,5 cm
10-05-2020
W.Aulich, „Mniszek lekarski”
koniec XIX w. akwarela na papierze, wymiary 52×37,2 cm
10-05-2020
Julian Jończyk, „Chiromanta II”
nie datowany, multiple 7/200, wymiary, 41,8 29,8 cm, praca pochodzi z wkładek do katalogu Grupy Krakowskiej
10-05-2020
Aleksandra Rej-Fabisiak, "Akt”
nie datowany, akryl na papierze, wymiary 70x50 cm
10-05-2020
„Orka”
1949?, tusz, piórka, ołówek, wymiary 21,3×28,7 cm
10-05-2020
GORCZYCA Dariusz (ur.1966r.)
„Bez tytułu” , 1990
ołówek, pastele, wymiary 31,5×49,3 cm
10-05-2020
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
„Akt uskrzydlony”
lata 60-te, miękki ołówek, akwarela na papierze, wymiary 42×29,5 cm, praca dwustronne
10-05-2020
HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
„Gwasz kieszonkowy” , 1983
gwasz na papierze, perforacje, wymiary 49×86 cm
10-05-2020
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Pejzaż”
nie datowany, akwarela, wymiary 29,5x42 cm
10-05-2020
liczba obiektów: 39