Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
"Pejzaż Jasny - Góra" , 1966
olej na płótnie, technika własna, wymiary 100x120 cm,
03-08-2020
Nowość
CHWAŁCZYK Jan (1924 Krosno - 2018 Wrocław)
„Kompozycja C” , 1979
drewno, akryl, stylon, wymiary 65x88x 11 cm
03-08-2020
Nowość
MOSKWA Magdalena (ur. 1967)
"Bez tytułu" , 2008
relief w zaprawie kredowej, olej, modelina na desce, wymiary 64x35 cm
31-07-2020
Nowość
PRZEŚLEMY GRAFIKI GDY BĘDZIECIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI
19-07-2020
W.Aulich, „Ostróżka ogrodowa”
koniec XIX w. akwarela na papierze, wymiary 50×33,5 cm
10-05-2020
W.Aulich, „Mniszek lekarski”
koniec XIX w. akwarela na papierze, wymiary 52×37,2 cm
10-05-2020
Julian Jończyk, „Chiromanta II”
nie datowany, multiple 7/200, wymiary, 41,8 29,8 cm, praca pochodzi z wkładek do katalogu Grupy Krakowskiej
10-05-2020
Aleksandra Rej-Fabisiak, "Akt”
nie datowany, akryl na papierze, wymiary 70x50 cm
10-05-2020
CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
cykl „Suita Tańców Polskich” , 1981
zestaw 10 serigrafii z wymiary 18,2×13 cm
17-05-2020
MLECZKO Andrzej (ur. 1949 r. Kolbuszowa)
„Love”,
ok. 1980, serigrafia, wymiary 35,7×25 cm
17-05-2020
"Bez tytułu”
ok. 1980, serigrafia, wymiary 35,7×24,5 cm
17-05-2020
KRASNODĘBSKA-GARDOWSKA Bogna (1900 Sosnowiec - 1986 Kraków)
„Orka”
1949?, tusz, piórka, ołówek, wymiary 21,3×28,7 cm
10-05-2020
”Krowy”
nie datowany, drzeworyt /odbitka ręczna/, wymiary 21,5×28 cm
17-05-2020
GORCZYCA Dariusz (ur.1966r.)
„Bez tytułu” , 1990
ołówek, pastele, wymiary 31,5×49,3 cm
10-05-2020
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
„Akt uskrzydlony”
lata 60-te, miękki ołówek, akwarela na papierze, wymiary 42×29,5 cm, praca dwustronne
10-05-2020
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
„Przebudzenie” , 1971
drzeworyt kolorowy, wymiary 24,4×17,6 cm
17-05-2020
AKERMANN Janusz
„Toaleta” , 1989
linoryt dwubarwny, wymiary 85,3×59,9 cm
17-05-2020
GIELNIAK Józef (1932-1972)
„Siemion Wojtek” 1965, linoryt, wymiary... , 1965
linoryt, wymiary 13,7×8,1 cm
17-05-2020
GIELNIAK Józef (1932-1972)
„Ekslibris Józefa Gielniaka” , 1968
linoryt, wymiary 13,7×8,1 cm
17-05-2020
„Wnętrze organowe” , 1964
olej, technika własna na płótnie wymiary 80x100 cm
28-06-2020
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Pejzaż”
nie datowany, akwarela, wymiary 29,5x42 cm
10-05-2020
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Końskie niebo” , 1963
akwatinta 29/50, wymiary 76,4×56,7 cm
17-05-2020
SRZEDNICKI Konrad (1894-1993)
„Bez tytułu”
akwarela, wymiary16,5x22,5 cm
10-05-2020
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
„Dęby” , 1922
litografia cztero barwna na chińskim papierze, wymiary 28,8 x 38,8 cm, litografia z teki „Wrażenia z Białowieży”
17-05-2020
MALINA Marian (1922-1985)
„Partia XX zjazd”
ok. 1953, farby wodne, wymiary 32.8×24.3 cm
10-05-2020
liczba obiektów: 33