Galeria K - Antyki i Dzieła Sztuki Krzysztof Baran
3 Maja 23
37-700 Przemyśl
601 207 730
galeriak@wp.pl
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
Zastawa platerowa dla 12 osób
ALEKTO SCHULZ MARKE, art deco
141 elementów, w tym 10 kpl. po 12szt. oraz 21 elementów środka stołu (złocone)
skrzynia dębowa
01-02-2012
Smaczny posiłek, PESKEUT KÁLIAIM
sygn.p.d:'PESKEUT KÁLIAIM'
olej płótno
90x70cm

4 500 zł

03-06-2013
styl Napoleona III
paryska wytwórnia porcelany, sygnatura - znak wyciskany od spodu w masie
08-11-2012
Myśliwy arabski , XXw.
brąz, wys.73cm, szer.62cm
sygn. na podstawie 'Barye'
29-03-2011
DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
Chaty przy nadmorskiej skarpie
sygn.pd.'E.Dzierzencki'
olej płótno
59x79cm
02-09-2017
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Przed dworem
sygn.p.d. 'Jerzy Potrzebowski'
olej płótno<50x71cm
15-12-2018
STROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 - Przemyśl 1977)
Portret kobiety , 1936
olej płótno
101x78cm
sygn. p.d. 'MStroński' oraz na odwrociu
18-09-2021
Dziewczynka z lalką , 1936
olej płótno
140x101cm
sygn. p.g. 'MStroński / Kraków 936'
18-09-2021
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Pejzaż tatrzański , 1931
sygn.pd.'Stefan Filipkiewicz 1931'
akwarela
36x45cm
02-09-2017
PAJĄCZKOWSKI Stefan (1900-1978)
Taniec ułana , 1954
sygn.p.d. 'S.Pajączkowski/ 1954'
akwarela
28x22cm
29-06-2020
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Pejzaż z Hiszpanii , 1930
sygn. i dat. pośrodku u dołu:'W.de Terlikowski 1930'olej płótno47x60cm
13-12-2011
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
Martwa natura ze sztalugami
olej płótno
130x86cm
sygn. po lewej: 'Menkes'
18-09-2021
liczba obiektów: 12