Galeria Bellotto
ul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa
(022) 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
poniedziałek - niedziela: 11.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (37)
WŁODZIMIERZ BOROWIECKI Krakowskie... , 1975
olej na płótnie,65 x 73 cm,1975 rok

Obraz oprawiony w ramę z tamtego okresu.

2 500 zł

25-11-2020
Irena DOMINIK (1925-1987) Martwa natura , 1966
Olej na płótnie, o wymiarach 50 x 65 cm, 1966 rok
Obraz oprawiony w złota ramę
Z tyłu obrazu jest naklejka wystawowa z 1966 roku
( Zachęta)

6 000 zł

25-11-2020
Halina Korbik (1923 -1989) Celina , 1988
Płótno, olej, o wymiarach 80 x 60 cm, 1988 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

5 000 zł

05-11-2019
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Zimowa scenka rodzajowa
Akwarela,papier o wymiarach 15,5 x 23 cm

w świetle passe-partout
Oprawiona,sygnowana

1 800 zł

23-11-2020
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Abstrakcja , 2001
akwarela, gwasz, papier naklejony na karton,
50 x 76 cm,

2001 rok, , sygnowany w prawym górnym rogu
oprawiona

5 000 zł

20-12-2020
LAWENDA Barbara
Z cyklu ,, Podróże ,, , 2020
Olej na płótnie,60 x 90 cm,2020 r
Obraz sygnowany,autorska oprawa.

5 900 zł

23-11-2020
BRATKOWSKA Bożena (ur. 1933)
Raj , 2004
Grafika, papier, monotypia, 60 x 42,5 cm, 2004 r,
sygnowana, oprawiona.

2 200 zł

18-05-2018
KOWALSKI CHARLEÉ Karol (1910 Warszawa - 1968)
Pejzaż , 1957
Obraz,olej na płótnie

76,5 x 91,5 cm,1957 rok.

Sygnowany w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

25-11-2020
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Ostatni promień słońca , 2019
Olej na płótnie,51 x 51 cm
Obraz sygnowany

3 300 zł

09-10-2019
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Gmach Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
Rysunek z połowy XX wieku, sygnowany, oprawiony.
Galeria Bellotto Warszawa 228268592

490 zł

30-05-2018
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Relaks , 2019
Olej na płótnie o wymiarach 85 x 135 cm
2019 rok
Obraz malowany laserunkowo

13 350 zł

23-11-2020
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Pejzaż , 2019
Olej na płótnie o wymiarach 40 x 50 cm
2019 rok
Obraz malowany laserunkowo

3 900 zł

23-11-2020
CYBIS Jan (1897 - 1972)
Św. Katarzyna , 1952

17 000 zł

15-12-2019
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Autoportret , 1970
Serigrafia / papier, 38 x 28 cm (w świetle passe - partout),1970 rok, sygnowana ołówkiem, oprawiona we wspólczesną ramę.

990 zł

18-05-2018
LEWANDOWSKI Janusz (ur. 1937)
Kokon , 2019
Płyta, olej, o wymiarach 68 x 90 cm, 2019 rok.

Obraz oprawiony (oprawa autorska), sygnowany.

10 000 zł

19-12-2020
TRUSZKOWSKI Jerzy (Max Hexer) (ur.1961)
SARMATIAN TAMGAS , 2006
Olej na płótnie,100 x 100 cm
2006 r

6 700 zł

25-11-2020
BODY ENERGES , 2007
Olej na płótnie,100 x 100 cm
2007 r.

6 700 zł

25-11-2020
RODAK Krzysztof (ur. 1963, Końskawola)
Tulipan z Barbadosu , 2019
Akryl na płótnie,100 x 150 cm
sygnowany

8 500 zł

21-10-2019
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Zaczarowany sen Alicji , 2020
Olej na płótnie o wymiarach 92 x 73 cm,
2020 r
autorska oprawa

8 000 zł

23-11-2020
PĘCAK Maciej (ur. 1964)
Golfista , 2015
Brąz patynowany, na podstawie drewnianej, ok. 21 cm wysokości, 2015 rok

1 200 zł

30-05-2018
PĘCAK Maciej (ur. 1964)
Akt kobiecy , 2015
Brąz patynowany, na podstawie granitowej, ok .26 cm wysokości, 2015 rok

2 200 zł

30-05-2018
URBANIAK Maciej (ur. 1962)
Bez tytułu , 2006
Olej na płótnie,66 x 92 cm,2006 r.

Autorska oprawa,sygnowany.

4 900 zł

25-11-2020
SERAFINOWICZ-MOLSKA Maria
Portret króla
Akwaforta "Portret króla", 43 x 31 cm, sygnowana
oprawiona

800 zł

30-05-2018
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Za dużo na głowie , 2016
Olej na płótnie, 150 x 40 cm ,2016 r.

Autorska oprawa

7 200 zł

23-11-2020
DAMIĘCKI Patryk (ur. 1969)
On i Ona tu mieszkają , 2018
Olej na płycie, o wymiarach 100 x 80 cm,

2018 rok, obraz sygnowany .

7 500 zł

25-11-2020
liczba obiektów: 37