Galeria Bellotto
ul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa
(022) 826 85 92
sztuka@bellotto.pl
poniedziałek - niedziela: 11.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (42)
KANN Ewa (1923 Warszawa – 2006 tamże)
Czarna kawa , 1984
Olej na płótnie ,73 x 50 cm,1984 rok.

Obraz oprawiony.

6 000 zł

05-11-2019
Nowość
WILIMOWSKA Bronisława (1909 Petersburg - 2004 Warszawa)
Ulica Podwale (Z cyklu ,,Wieczory warszawskie,,) , 1974
Obraz,olej na płótnie, 50x 60 cm, 1974 r,
sygnatura lewy dolny róg:B.Wilimowska

3 500 zł

05-11-2019
Nowość
KIRILENKO Roman
Wysypisko zbędnych liter , 2016
Olej na płótnie , 81 x 100 cm 2016 r.

Obraz opisany,sygnowany.

7 500 zł

05-11-2019
Nowość
KIRILENKO Roman
Wieczór , 2009
Olej na płótnie , 97 x 116 cm, 2009 r.

Obraz opisany,sygnowany.

8 500 zł

05-11-2019
Nowość
Halina Korbik (1923 -1989) Celina , 1988
Płótno, olej, o wymiarach 80 x 60 cm, 1988 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

5 000 zł

05-11-2019
Nowość
KWIATKOWSKA Wiesława
Lord Bleys Książe Amberu , 1993
Olej na płótnie o wymiarach 81 x 65 cm.

Z ramą która jest integralną częścią obrazu
wymiar jest 91 x 76 cm.

Sygnatura prawy dolny róg: Sława Kwiatkowska 1993.

Obraz opisany z tyłu

10 000 zł

05-11-2019
Nowość
FOGTT Andrzej (ur. 1950)
Nocne ptaki , 2006
Olej na płótnie,200 x 130 cm
2006 rok,sygnowany

25 000 zł

05-11-2019
Nowość
Pejzaż miejski Helena Jawniszko (1866 - 1935)
Olej na płótnie, 50 x68 cm
sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
ORLIŃSKI Andrzej (ur. 1951)
KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO KRZYŻA , 2017
Obraz olejny, według Canaletta z 1778 roku,
80 x 110 cm
Sygnowany,oprawiony w złotą ramę.
Obiekt został sprzedany

10 000 zł

08-10-2019
MAGNUSKI Bogdan
Bez tytułu , 2018
Olej, płyta o wymiarach 99 x 79 cm, 2018 rok,
obraz oprawiony, sygnowany.

45 000 zł

28-10-2019
BRATKOWSKA Bożena (ur. 1933)
Raj , 2004
Grafika, papier, monotypia, 60 x 42,5 cm, 2004 r,
sygnowana, oprawiona.

2 200 zł

18-05-2018
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Pejzaż z drzewem
Olej na płycie,45 x 28 cm
Sygnowany,oprawiony

7 000 zł

09-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Wiosna , 2019
olej na płótnie
27 X 33 cm
sygnowany,oprawiony

2 150 zł

08-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Pejzaż , 2019
Olej na płótnie
72 x 50
sygnowany

3 500 zł

08-10-2019
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Ostatni promień słońca , 2019
Olej na płótnie,51 x 51 cm
Obraz sygnowany

3 300 zł

09-10-2019
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Przekupki
olej, płyta, 35 × 25 cm w świetle oprawy
Sygnowany,oprawiony w ramę z epoki.

9 000 zł

07-10-2019
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Gmach Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu
Rysunek z połowy XX wieku, sygnowany, oprawiony.
Galeria Bellotto Warszawa 228268592

490 zł

30-05-2018
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Wiosna , 2019
Papier, grafika o wymiarach 47 x 32 cm w świetle passepartout
oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Rodzinka , 2019
Papier, grafika o wymiarach 35 x 37 cm w świetle passepartout oprawiona, sygnowana w prawym, dolnym rogu.
Egzemplarz autorski E/A

900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Pejzaż , 2011
Olej na płótnie o wymiarach 45 x 55 cm,
technika laserunek
sygnowany

5 900 zł

08-10-2019
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Dwa koty w pokoju , 2006
Olej na płótnie ,technika laserunek
wymiary 80 x 70 cm, 2006 rok, sygnowany.

9 200 zł

08-10-2019
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Chaty
Olej na płótnie,60 x 50 cm
Sygnowany,oprawiony.

10 000 zł

08-10-2019
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Autoportret , 1970
Serigrafia / papier, 38 x 28 cm (w świetle passe - partout),1970 rok, sygnowana ołówkiem, oprawiona we wspólczesną ramę.

990 zł

18-05-2018
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie
Olej na płótnie o wymiarach 38 x 50 cm
Sygnowany w lewym dolnym rogu
oprawiony
Obiekt został sprzedany

9 000 zł

08-10-2019
RODAK Krzysztof (ur. 1963, Końskawola)
Tulipan z Barbadosu , 2019
Akryl na płótnie,100 x 150 cm
sygnowany

8 500 zł

21-10-2019
liczba obiektów: 42