Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2488)
srebro pr.3, kość, waga 1340 g., wys; 29 cm. cechowana : w prostokącie JW oraz w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, złotnik JW (Jodłowski Wojciech?), po 1931r.

6 100 zł

19-01-2021
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WRONISZEWSKA-WÓJCIK Barbara (ur. 1956)
Enigma, z cyklu Czarno na białym , 2019
tusz, płótno; wym.: 177 x 67 cm;
sygn., dat. i opisany p. d. (w kompozycji): "· CZARNO NA BIAŁYM · ENIGMA · BARBARA WRONISZEWSKA, KRAKÓW · 13. Październik’ 19"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

7 400 zł

19-01-2021
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
BEKSIŃSKI Tomasz (1958 Sanok - 1999 Warszawa)
odręcznie opisane na stronach tytułowych, pismo maszynowe, autorskie ilustracje; format A5;

Rjo Negro Tom I: 77 str.;
Rjo Negro II: 77 str,;
Mi-ne-szunga: 101 str.;
Chingasowie: 85 str.;

Stan zachowania:
przedarcia papieru

13 000 zł

19-01-2021
ŁAKOMSKI Tadeusz (1911-1988)
Ziemia
technika mieszana, płótno; wym.: 157 x 103 cm (bez ramy)

6 100 zł

19-01-2021
BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)
Reinstalacja (Nie-obecność) , 1994
fotografia na blasze; 65 x 48 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1994 / REINSTALACJA / (na fotografii Jaroslava Beneša)";
na odwrocie naklejka z oznaczeniem: "146 / IN -"

24 000 zł

19-01-2021
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, tusz, papier; 17,6 x 48,7 cm w św. p-p.; sygn. l. d.: "RAJMUND ZIEMSKI"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Wiedeń

8 000 zł

19-01-2021
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Diana wypoczywająca
fajans; wys. 33 cm; sygn. wyryta przy brzegu podstawy: "K. Laszczka"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Katowice

Stan zachowania:
drobne odpryski, krakelura

6 100 zł

19-01-2021
JANUSZKO Katarzyna
Aerial view , 2016
Praca wykonana w autorskiej technice mieszanej na papierze.
W celu obejrzenia pracy na żywo - prosimy o kontakt: kontakt@flowarthouse.com.

5 800 zł

18-01-2021
Flow Art House
JANUSZKO Katarzyna
Orange with rectangles , 2016

6 300 zł

18-01-2021
Flow Art House
liczba obiektów: 2488