Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2674)
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Most w Avignon , 1946
olej, płótno
wymiary: 47 x 60,5 cm
wymiary z oprawą: 68 x 83,5 cm

Więcej informacji na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego: krakowskidomaukcyjny.pl

25 000 zł

02-03-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela na papierze pt. "Silver horse" , 2018
Obraz akwarelowo-rysunkowy pt."Silver horse" Tomka Sętowskiego w formacie 33 cm × 25 cm. Praca tytułowana oraz sygnowana na froncie przez Tomka Sętowskiego.

5 500 zł

27-02-2020
Galeria Foksal 17
Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020
Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

26-02-2020
Galeria Foksal 17
FIODOROWICZ Borys
World Destroy , 2019
Obrazy

Rozmiar 50 cm x 70 cm x 4 cm

Rok: 2019

8 000 zł

25-02-2020
Art in House Dom Aukcyjny
FIODOROWICZ Borys
Trend II , 2018
Obrazy

Rozmiar 50 cm x 70 cm x 4 cm

Rok: 2018

7 500 zł

25-02-2020
Art in House Dom Aukcyjny
TYCZYŃSKI Jacek (ur. 1959, Bydgoszcz)
Portret z zielonym ptaszkiem 2 , 2020
Jacek Tyczyński, Kobieta z zielonym ptaszkiem 2, 2020 r., olej na płótnie, 100 x 80 cm

8 600 zł

25-02-2020
NEXT Galeria Sztuki
Akwarela pt. "Statek widmo" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Statek widmo" z 2019 roku, artysta Tomasz Sętowski, format 25 cm x 33 cm , praca tytułowana oraz sygnowana w górnej, środkowej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

6 500 zł

18-02-2020
Galeria Foksal 17
Akwarela pt. "Król ostatni" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Król ostatni" z 2019 roku, artysta: Tomasz Sętowski, format: 25 cm x 33 cm, praca tytułowana oraz sygnowana w prawej górnej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

18-02-2020
Galeria Foksal 17
ABRAMSKI Klaudiusz (ur. 1971)
Abstrakcja w czerwieni

6 500 zł

18-02-2020
Galeria Maya
liczba obiektów: 2674