Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2562)
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

7 000 zł

25-03-2021
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Rzeźba - Medal (edycja A050/500) , 1984
Unikatowa płaskorzeźba Igora Mitoraja - Medal (edycja A050/500) wykonany z brązu w formacie 9 × 9 cm, Sygnatura: front, lewa strona: Mitoraj. Medal z 1984 roku.
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

22-03-2021
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Rzeźba/brąz/cokół marmur pt. "Król" , 2020
Oferta dotyczy rzeźby wykonanej w brązie Tomka Sętowskiego pt. "Król". Praca w formacie 7 x 25 cm osadzona na jasnym, marmurowym cokole 8 x 8 cm. Sygnatura: "Sętowski" znajduje się na tylnej, dolnej części postaci.

8 000 zł

19-03-2021
Galeria Foksal 17
Rzeźba / brąz/cokół marmur pt. "Królowa" , 2020
Oferta dotyczy rzeźby wykonanej w brązie Tomka Sętowskiego pt. "Królowa". Praca w formacie 7 x 24 cm osadzona na, marmurowym cokole 8 x 8 cm. Sygnatura: "Sętowski" znajduje się na dolnej, bocznej części rzeźby.

8 000 zł

19-03-2021
Galeria Foksal 17
CHOMICZEWSKI Stanisław (ur. 1949r.)
"Polowanie par force"
olej na płótnie
60 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Chomiczewski".

6 800 zł

18-03-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MARSZAŁEK Waldemar Jerzy (ur. 1960, Dobrzyca)
Obrazy WALDEMARA J. MARSZAŁKA ,w ofercie naszej bielskiej galerii
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

12 000 zł

18-03-2021
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

8 000 zł

18-03-2021
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
REMINISENCJA , 2012
olej na płótnie, wymiary: 60 x 50 cm, sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu: "URSZULA / TEKIELI / 2012 r", opisany na odwrociu.

więcej na www.galeriarafal.com

14 000 zł

17-03-2021
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Gwasz/akwarela/piórko pt. "Czekając na... , 2020
Oryginalny obraz Tomka Sętowskiego pt. "Czekając na starostatek" Praca w formacie 30 × 21 cm, wykonana technikami mieszanymi (gwasz/akwarela/piórko). Sygnatura: front, prawy, górny róg: "Czekając na starostatek" T. Sętowski

10 000 zł

17-03-2021
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 2562