Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
KĘPKA Magdalena (ur. 1977, Wrocław)
Calella , 2019
Akryl na płótnie

Rozmiar 80 cm x 120 cm x 2 cm

Rok: 2019

3 500 zł

25-02-2020
Art in House Dom Aukcyjny
Spokój , 2018
Akryl na płótnie

Rozmiar 60 cm x 80 cm x 2 cm

Rok: 2018

3 000 zł

25-02-2020
Art in House Dom Aukcyjny
Komplet; dzbanek, cukiernica, 12 filiżanek ze spodkami i talerzykami śniadaniowymi. Porcelana biała, złocona, kwiatowa; Sygn. drukiem: korona/ Rosenthal/ SELB – BAVARIA Pompadour. Niemcy, Rosenthal AG, Selb (Bawaria), 1931 r.

1 750 zł

24-02-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wytwórnia Br. Łopieńskich w Warszawie.
Lata 20-te. XX w.
ORYGINALNE.
Mosiądz srebrzony.
Zarówno ramy jak i sygnatury oryginalne.
Wymiary: duża: 38,5 x 50 cm, mniejsza: 37,5 x 30 cm.
Bardzo rzadkie.
www.galeriadas.pl

4 500 zł

22-02-2020
Galeria D.A.S.
Obiekt rytualny, żydowski (judaica)
Lubycza Królewska (Kresy)
2 poł. XIX w.
Sygnowany na spodzie wyciśnietym w czerepie znakiem wytwórni.
Wymiary: wys. 10 cm, średnica 28 cm.
Stan dobry, widoczne włosowe pęknięcie oraz dwa małe uzupełnienia na podst

1 800 zł

22-02-2020
Galeria D.A.S.
Francja, Poitiers
2 poł. XIX w.
Brąz złocony.
Zegar NIE jest sprawny.
Mechanizm jest, brakuje kluczyka i wachadła, urwany zawias tylnego wieka.
Wymaga przeglądu u zegarmistrza.
Wymiary: 40 x 29 cm.
Sygnowany na tarczy.

1 600 zł

22-02-2020
Galeria D.A.S.
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Król ostatni" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Król ostatni" z 2019 roku, artysta: Tomasz Sętowski, format: 25 cm x 33 cm, praca tytułowana oraz sygnowana w prawej górnej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

18-02-2020
Galeria Foksal 17
Projekt okładki dla czasopisma o sztuce "Rzeczy Piękne".
Projekt nie został zrealizowany.
Stylistyka projektu i zastosowane cechy formalne bardzo przypominają projekty słynnego artysty i projektanta
Wojciecha Jastrzębowskiego (1884-1963).
Akwarela, tu

1 800 zł

18-02-2020
Galeria D.A.S.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
„Kurpiowski strój weselny”, kredka, lata 30-te.
„Kurpiowski strój weselny”
autor: Ignacy Pieńkowski (1877-1948)
Kredka na papierze.
Lata 30-te.
Sygnowany ołówkiem wzdłuż lewej krawędzi „Kurpiowski strój weselny / Na pamiątkę Ign. Pieńkowski”
W świetle passe partout 22 x 17 cm, całość 34x30 cm.

1 500 zł

18-02-2020
Galeria D.A.S.
liczba obiektów: 4000