Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
PATERA PORCELANOWA WAŁBRZYCH CT
patera porcelanowa z uszami, średnica 26 cm, kalka podmalowana, złocenia. 3 ćw. XIX w. Wałbrzych CT

120 zł

12-03-2020
Antykwariat Garbary
SOLNICZKA WAŁBRZYCH KPM
solniczka porcelana malowana, złocona Wałbrzych KPM ,
pocz. XX w

60 zł

12-03-2020
Antykwariat Garbary
CZARKI PORCELANOWE KUZNIECOW DULEWO
trzy czarki z cienkościennej porcelany, wys. 4 cm, dekoracja malowana i złocona. fabryka MS Kuzniecowa w Dulewie XIX/XX w

120 zł

12-03-2020
Antykwariat Garbary
IMBRYK PORCELANOWY KUZNIECOW
imbryk porcelana malowana, złocona , wys. 9,5 cm, fabryka Kuzniecowów w Rydze, 4 ćw. XIX w.

160 zł

11-03-2020
Antykwariat Garbary
PIETRO BAZZANTI / PROF. PAPINI (1825-1895)... , 1928
alabaster żyłkowany, wymiary rzeźby: 100 x 34 x 30 cm, postument: 100 x 44 x 44 cm, sygnowana na podstawie.
Pietro Bazzanti - włoski rzeźbiarz. Specjalizował się w tematyce alegorycznej oraz
w kopiach rzeźb antycznych i renesansowych.
11-03-2020
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)
Ten drugi świat z cyklu Pejzaże nie całkiem... , 2019
olej, płótno
wymiary: 70 x 70 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
Obiekt został sprzedany
11-03-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 4000