Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
"Scena rodzajowa - polowanie"
porcelana Francja wys. 27 cm dł. 62 cm szer. 16 cm
27-03-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Naszyjnik
łańcuszek z zawieszką - złoto pr. 585, 1 diament ok. 1 ct Si2, barwa 1; masa 6,35g
27-03-2020
Nowość
Bransoleta
w stylu art deco lata 30-te XX w., złoto pr.3 waga 50g dł. 19 cm
27-03-2020
Nowość
ARCT Eugeniusz (1899 - 1974)
"Architektura"
olej, płótno 55 x 65 cm sygn.: p.d.: Eug Arct 1969
27-03-2020
Nowość
ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1902-1992)
"Architektura"
olej, płótno 65 x 81 cm sygnowany środkowy dół: Zakrzewski 1966
27-03-2020
Nowość
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
"Martwa natura"
olej, płyta 39 x 53 cm sygn. l.d.: Ebiche
27-03-2020
Nowość
BROCHOCKI Walery (1847-1923)
"Wnętrze"
olej, skleja 25,8 x 34,3 cm sygn. l.d.: W. Brochocki
27-03-2020
Nowość
Bufet
w stylu art deco; orzech; J. Langier Kraków wys. 110 cm dł 200 cm gł. 60 cm
27-03-2020
Nowość
Zestaw ceramiki
ceramika kaszubska Necel lata 30-te XX w. wys. 12-30 cm (sztuk 12)
27-03-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000