Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (252)
BAKUŁA Hanna (ur. 1950, Warszawa)
Akt
Pastel/papier, 46 x 41 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,Bakuła 74’

8 000 zł

10-03-2018
CZAJKOWSKA Hanna (1934 - 2008)
Gobelin z motywem abstrakcyjnym
tkanina na metalowym stelażu wym.87x223cm
26-09-2011
RUDZKA-CYBISOWA Hanna (1897-1988)
Akt
olej na papierze wym. 35x25 cm
14-01-2009
DIETRICH Henryk (1889-1948)
Dietrich Henryk
Kwiaty
Ol/tektura
49,5x40
30-05-2005
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Scena alegoryczna
Olej, płótno, 75×101 cm
Sygnowany p.d.:,Henryk Szczygliński 1901’
26-10-2018
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
Wejście do katedry
olej na płótnie, wym. 65x55cm.
15-12-2010
Jardin du Luksemburg 1009r.
olej na płótnie, wym. 38x46cm.
15-12-2010
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Kamieniarz
Olej/płótno , 65×82 cm
sygnowany p.d.: ‚955.j.hrynkowski’

12 000 zł

06-04-2018
SZANCENBACH Jan (Kraków 1928 - Kraków 1998)
Narciarz
olej na płotnie wym. 75x80 cm
14-01-2009
VISKI Janos (1891 - 1987)
Konie ciągnące wóz przez wieś
Olej/płótno , 60×80 cm
sygnowany p.d.: ‚Viski J.’

6 200 zł

18-05-2018
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Dachy
olej na sklejce wym. 32x39 cm.
20-02-2009
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Transfiguracja klucza ,,Transcendencji”
linoryt barwny, goffrage, papier, 66×49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1988 r. Transfiguracja klucza ,,Transcendencji” 2/50. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

15-09-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Szkic do ,,Transcendencji"
linoryt barwny, goffrage, papier, 66x49 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1989/90 r. Szkic do ,,Transcendencji" 26/50. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

14-09-2018
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Podział struktury
linoryt barwny, goffrage, papier, 91×65 cm (wymiary arkusza)
Sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1984/1985 r. Podział struktury. 29/42. Jerzy Grabowski imp.

3 200 zł

15-09-2018
HANDERMANDER Jerzy (ur. 1935 r., Bolechów)
Kamieniołom w Bóbrce III
Olej/płótno, 90x70cm
Sygnowany p.d.:,J.Handermander 2004 ’

1 200 zł

19-04-2018
WEINGART Joachim (Drohobycz 1895 - obóz koncentracyjny Auschwitz 1942)
Kobieta z dzieckiem
Olej/płótno, 65 x 54 cm
Sygnowany l.g.: ,Weingart’
07-12-2017
Dziewczyna z kwiatami
Olej/płótno, 80 x 60 cm
Sygnowany l.g.: ,Weingart’
07-12-2017
STERN Jonasz (1904-1988)
Zima
PejzażOl/płótno61x74

23 000 zł

30-05-2005
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Scena biblijna
Olej na płótnie, wym. 96x146cm.
03-01-2013
UNIERZYSKI Józef (1863-1948)
Autoportret z Veną
olej na płótnie, wym. 125x152 cm
07-08-2012
JASNOCH Kazimierz (1886-1966)
Portret Pani Michałowskiej
Olej na płótnie, wym. 171x109cm.
03-01-2013
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
Tycjan
Kredka/papier, 24 x 28cm w świetle passe-partout.
Sygnowany p.d.: ,5.4.964/Podsadecki’

1 300 zł

20-12-2017
Akt
Tusz/papier, 22 x 29 cm w świetle passe-partout.
Sygnowany l.d.:,Podsadecki, p.d.:27.2.967.

1 300 zł

24-02-2018
Akt
Tusz/papier, 19,5×25 cm w świetle passe-partout.
Sygnowany l.d.:,Podsadecki – 1968′

1 500 zł

29-06-2018
Akt
Kredka/papier, 21,5×31,5 cm w świetle passe-partout.
Sygnowany: ,Podsadecki|5.x.1952.’
29-06-2018
liczba obiektów: 252