Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.
19-05-2021
złoto brak pr.
33 rozety diamentowe ł. ~ 0,30 ct H-J/SI-P
wymiary: 5 x 1 cm
masa: 6,78 g
ID 3340/KGS
19-12-2023
BROSZA W FORMIE DWÓCH RÓŻ,FRANCJA,2 POŁ. XX W.
złoto pr. 0,750
satynowanie
3 szt. rubinów ł.0,35 ct
miary: 5,5 x 1,7 cm; masa: 10,28 g
ID 3014/KGS
23-08-2023
BROSZA W FORMIE BUKIETU, 2 poł. XX w.
złoto brak pr.
31 turkusów w szlifach kaboszonowych
wymiary: 6 x 5,2 cm; masa: 13,33 g
ID 2095/KGS
23-06-2022
BROSZA W FORMIE BUKIETU KWIATÓW, 2 poł. XX w.
złoto pr. 0,750 (francuska punca importowa)
42 rubiny~2,00 ct
11 diamentów ł.~0,15 ct H-J/SI
4,3 x 2,6 cm; masa: 12,30g
ID 3013
14-07-2023
BROSZA W FORMIE BUKIETU FIOŁKÓW, XX w.
białe złoto pr. 0,585
5 szt. ametystów rzeźbionych w formie kwiatów
5 szt. diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,05 ct I/SI
2 szt. nefrytów rzeźbionych w formie liści
wymiary: 5,5 x 3,5 cm; masa: 12,35 g
ID 1775/KGS
01-03-2022
BROSZA W FORMIE ANANASA, FRANCJA, L. 50.-60. XX W.
złoto pr. 0,750, dwubarwne
zapięcie na zawiasach z podwójnymi bolcami i ostrymi końcówkami
wymiary: 4 x 2,5 cm
masa: 16,41 g
sygn.: „P.B.”
ID 3654/KGS
24-07-2024
BROSZA W FORMIE 10 LIŚCI, FRANCJA, 2 POŁOWA XX W.
złoto pr. 0,750
średnica: 3,3 cm, masa: 11,58 g
ID 3165/KGS
23-10-2023
BROSZA TYPU KLIPS, L. 30. XX W
platyna brak pr.
13 szt. akwamarynów ł. ~ 30,00 ct
17 szt. brylantów ł. ~ 2,60 ct G-H/VS-SI
zapięcie klips na zawiasach z podwójnymi bolcami i ostrymi końcówkami
wymiary: 4,8 x 5,3 cm
masa: 32,29 g
sygnowane: „PT”
ID 3671/KGS
09-07-2024
BROSZA SECESYJNA, XIX/XX w.
, 1900
złoto, srebro
4 szt. pereł
15 szt. rozet diamentowych
emalia pastelowa
masa: 4,36 g;
wymiary: 3,2 x 1,8 cm
ID 510/KGS