Sygnowany, datowany i opisany odautorsko na odwrociu : Bogusz Marian | Kompozycja II | 1976 | aluminium akryl werniks | cena 25 000 zł
Wymiary: 70 x 100 cm
26-06-2024
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Bola do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna waza do ponczu, w formie platerowanego stojaka z dekoracyjnym floralnym motywem i szklanego wkładu, całość zwieńczona pokrywą z okazałą sterczyną.
Wysokość całkowita: 39 cm
Średnica wlewu: 20 cm
1 800 zł
26-06-2024
Ikona czteropolowa Rosja, II poł. XIX w.
Ikona czteropolowa Rosja, II poł. XIX w. tempera, deska, 45x36 cm. ChrystusPantokrata, Matka Boska i Św. Serafin
3 500 zł
25-06-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Porcelit malowany natryskowo, sygnowany.
Wysokość: 25 cm
Średnica wlewu: 2,5 cm
650 zł
25-06-2024
SUBERLAK Stefan (1928r. Piotrkowice Śląskie - 1994)
"Wiatrak 3", 1969 r.
Linoryt na papierze, sygnowany na płycie oraz odręcznie ołówkiem na dole.