KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1815)
BROSZA Z MOTYWEM KWIATÓW, Francja, 1 poł. XX w.
złoto pr. 0,750
4 szt. rozet diamentowych

wymiary: 3,9 x 3,3 cm; masa: 12,36 g

ID 2226/KGS
26-07-2022
BROSZA Z MOTYWEM KWIATOWYM,FRANCJA POCZ. XX W.
belle epoque
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
1 szt. diament w starym szlifie brylantowym ~0,17ct I/P1
dlugość:5,1 cm, masa 6,19g

ID 2952/KGS
23-08-2023
BROSZA Z MOTYWEM KWIATOWYM, XIX/XX w.
złot brak pr.,
1 szkło czerwone
2 szt. imitacji pereł

długość: 3,6 cm; masa: 2,52 g
napis: „UNIC”

ID 1854/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM KWIATOWYM, XIX w., secesja
złoto brak pr.
1 szkło czerwone
6 szt. pereł hodowanych słodkowodnych

wymiary: 2,5 x 2,9 cm; masa: 2,43 g

ID 1856/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM KWIATOWYM, kon. XIX w.
złoto pr. 0,575-0,740
sztyfty i luty metal nieszlachetny (wg. świadectwa badania), rodowane, metal nieszlachetny,
1 szt. półrozeta holenderska
rozety diamentowe

masa: 7,3 g

ID 503/KGS
03-01-2023
BROSZA Z MOTYWEM KWIATOWYM I PERŁAMI, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
6 szt. pereł hodowanych (słonowodne?)
długość: 6,0 cm
masa: 7,19 g

ID 3618/KGS
14-05-2024
złoto brak pr.
grawerowane
1 szt. szmaragd ~ 0,20 ct
4 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,01 ct
wym.: 3×2 cm, masa: 5,65 g
stan zachowania: reparacja na cynę, wtórne mocowanie szpilki

ID 314/KGS
23-10-2023
BROSZA Z MOTYWEM KWIATA, KONIEC XIX W.
biedermaier
złoto brak pr., grawerowane
1 szmaragd ~ 0,20 ct
wym.: 3 x 2 cm
masa: 5,65 g

ID 3141/KGS
22-12-2023
BROSZA Z MOTYWEM KSIĘŻYCA I GWIAZDY, kon. XIX w.
żółte i białe złoto brak pr.
emalia czarna
8 szt. diamentów ł. ~ 1,50 ct VS-SI
grawerowany napis: „MINNA GRAM(MA)?”

wymiary: 6,7 x 2,5 cm; masa: 8,99 g

ID 2661/KGS
17-03-2023
BROSZA Z MOTYWEM KOSZA, pocz. XX w.
złoto brak pr.
7 szt. pereł hodowanych słodkowodnych

długość: 4,6 cm; masa: 2,88 g
stan zachowania: pęknięte w koszu dwa przęsła

ID 1855/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM KONICZYNY, 2 poł. XIX w.
złoto brak pr.
16 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,60 ct SI-P

wymiary: 5,5 x 2,1 cm; masa: 7,31 g

ID 2749/KGS
17-03-2023
złoto brak pr.
3 szt. diamentów ł. ~ 0,90 ct
6 szt. diamentów ł. ~ 0,30 ct H-J/P

wymiary: 4,6 x 1,2 cm; masa: 4,94 g

ID 2748/KGS
21-03-2023
BROSZA Z MOTYWEM KONICZYNY, 2 POŁ. XIX W.
złoto brak pr.
3 diamenty ł. ~ 0,90 ct
6 diamentów ł. ~ 0,30 ct H-J/P

ID 2748/KGS
07-08-2023
BROSZA Z MOTYWEM KOKARD, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
1 perła słodkowodna

długość: 3,8 cml; masa: 2,83 g

ID 2232/KGS
27-07-2022
złoto pr. 0,750
10 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,03 ct
wymiary: 3 x 2,5 cm
masa: 10,63 g

ID 3192/KGS
05-01-2024
BROSZA Z MOTYWEM JASKÓŁEK, Kraków, współczesna
złoto pr. “3” (0,585), srebro
4 szt. pereł hodowanych słodkowodnych śr. 3,4 – 3,5 mm
8 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,25 ct
1 rubin owalny fasetowany ~ 0,04 ct

długość: 6,6 cm; masa: 9,40 g
punca złotnika: „P.T”

ID 1873/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM HARFY I CHWOSTEM, XIX w.
złoto brak pr.
grawerowane detale
11 szt. pereł
chwost

wymiary: 5,7 x 4,8 cm; masa: 6,30 g

ID 2272/KGS
05-08-2022
BROSZA Z MOTYWEM GWIAZDY, XIX w.
złoto brak pr. (~ „3”)
onyks
9 szt. pereł
szpila metal nieszlachetny, przytwierdzona złotem niskiej próby

wymiary: 1,7 cm x 4,8 cm; masa: 5,05 g

ID 2035/KGS
04-11-2022
BROSZA Z MOTYWEM FLORALNYM, KON. XIX W.
złoto pr. 0,750
1 szt. koral w formie kulki
wymiary: 3,2 x 3,0 cm
masa: 3,43 g

ID 3616/KGS
14-05-2024
BROSZA Z MOTYWEM FLORALNYM, Francja, XIX/XX w.
srebro złocone
szpila złoto pr. 0,750
grawerowane detale
1 lapis lazuli w szlifie kaboszon
4 półperły

wymiary: 5,3 x 2,9 cm; masa: 15,55 g

ID 2044/KGS
06-07-2022
BROSZA Z MOTYWEM FLORALNYM, FRANCJA, XIX/XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
grawerowane detale, częściowo satynowane
1 czerwony kamień
1 szt. perła
2 szt. rautów diamentowych
wymiary: 2,7 x 2,7 cm; masa: 2,20 g

ID 2889/KGS
01-09-2023
BROSZA Z MOTYWEM FLORALNYM, Francja, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750
3 perły hodowane

długość: 4,8 cm; masa: 4,02 g

ID 1857/KGS
11-03-2022
złoto pr. 0,750
grawerowane
wymiary: 3,5 x 3 cm
masa: 4,36 g
stan zachowania: na odworociu ślady użytkowania

ID 3263/KGS
02-01-2024
BROSZA Z MOTYWEM AMORA, XIX wiek
złoto pr. ~ 0,750
emalia na miedzi
bordiura z pereł hodowanych barokowych
francuskie punce importowe

masa: 15,56 g, wymiary: 4,2 x 3,5 cm
stan zachowania: liczne drobne zarysowania

ID 1029/KGS
14-05-2021
BROSZA Z MASĄ PERŁOWĄ, XIX/XX w.
złoto, srebro brak pr.
5 szt. masy perłowej
20 szt. rozet diamentowych ł. ~ 0,10 ct Si-P

długość: 5,4 cm; masa: 6,91 g

ID 2757/KGS
29-03-2023
liczba obiektów: 1815