KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1815)
żółte i białe złoto brak pr.
1 rubin okrągły fasetowany ~ 0,20 ct
14 szt. rubinów w szlifach carré ł. ~ 0,15 ct
10 szt. rozet diamentowych

długość: 4,2 cm; masa: 2,00 g

ID 2522/KGS
20-12-2022
BROSZA Z ROZETĄ DIAMENTOWĄ, Francja, pocz. XX w.
złoto opr. 0,750
1 rozeta diamentowa

śr.: 2,4 cm; masa: 3,32 g

ID 1858/KGS
11-03-2022
BROSZA Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, POCZ. XX W.
Brosza z rozetami diamentowymi, pocz. XX w.

złoto pr. 0,750
platyna pr. 0,950
7 szt. rozet diamentowych ~ 0,08 ct G/SI
szkła w szlifach caree
długość: 5 cm; masa 2,48 g

ID 3160/KGS
19-10-2023
BROSZA Z ROZETAMI DIAMENTOWYMI, 2 – 3 ĆW. XIX W.
złoto brak pr.
grawerowane detale
6 szt. rozet diamentowych ł. ~ 1,20 ct H-J/P
śr: 2,8 cm
masa: 6,52 g

ID 3451/KGS
12-04-2024
złoto brak pr.
grawerowane detale
śr: 2,8 cm
masa: 6,52 g

ID 3451/KGS
24-07-2024
BROSZA Z PERŁĄ, poł. XX w.
złoto brak pr.
1 perła hodowana o wymiarach: 11,3 x 8,5 mm
rozety diamentowe

długość: 3,8 cm; masa: 3,82 g

ID 2492/KGS
23-12-2022
BROSZA Z PERŁĄ, FRANCJA, XIX/XX W.
belle époque

złoto pr. 0,750

1 szt. perła

średnica: 5 mm

długość: 6,6 cm

masa: 7,64 g

ID 3667/KGS
24-07-2024
złoto pr. „3”
1 szt. perła słodkowodna
2 szt. diamentów ł. ~ 0,10 ct H/SI

długość: 4,5 cm; masa: 3,30 g

ID 1334/KGS

Do biżuterii załączony jest certyfikat autentyczności.
29-06-2021
BROSZA Z PERŁĄ I DIAMENTAMI, POCZ. XX W.
złoto pr. 585
1 perła akoya śr. 5,90 mm
2 szt. diamentów ł. ~ 0,20 ct G-H/SI1
długość: 4,8 cm
masa 3,31 g

ID 3135/KGS
08-01-2024
BROSZA Z PERŁAMI I DIAMENTAMI, XX w.
złoto pr. 0,585
3 szt. pereł hodowanych
2 szt. brylantów ł. ~ 0,20 ct H/Si1-Si2
5 szt. diamentów w szlifach 8/8
1 szt. rozeta diamentowa
/6 szt. Ł. ~ 0,10 ct H-K/SI-P/

długość: 6,6 cm; masa: 6,72 g

ID 2755/KGS
20-04-2023
BROSZA Z PERŁAMI I DIAMENTAMI, pocz. XX w.
złoto pr. 0,585
3 perły śr. 4,00-4,10 mm
8 diamentów ł. ~ 0,57 ct H-J/SI-P1

długość: 5,10 cm; masa: 3,84 g

ID 1557/KGS
20-12-2021
BROSZA Z ONYKSEM I PERŁAMI, KONIEC XIX W.
złoto pr. ~ 0,585
onyks
3 szt. pereł
długość: 5,5 cm, masa: 8,08 g

ID 2922/KGS
02-11-2023
BROSZA Z OLIWINEM I DIAMENTAMI, POCZ. XX W.
Brosza z oliwinem i diamentami, pocz. XX w.

złoto pr. 0,750
platyna pr. 0,950
1 szt. oliwin fasetowany ~ 1,50 ct
2 szt. diamentów w starym szlifie brylantowym ł. ~ 0,10 ct I/SI2
dł.: 4 cm; masa 2,83 g

ID 3159/KGS
19-10-2023
BROSZA Z MOTYWEM ŻUKA, początek XX w.
złoto pr. 0,583
1 ametyst owalny fasetowany ~ 4,05 ct
7 szt. pereł hodowanych słonowodnych śr. 1,10-2,70 mm

długość: 3,60 cm; masa: 5,23 g

ID 1556/KGS
23-12-2021
BROSZA Z MOTYWEM WĘŻA, KON. XIX W.
złoto brak pr.
grawerowane detale
1 szkło o barwie szmaragdu
2 granaty kaboszony ł. ~ 0,02 ct
2 perły
długość: 6,8 cm; masa: 7,03 g

ID 2577/KGS
04-08-2023
BROSZA Z MOTYWEM WINOROŚLI, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
satynowanie
1 szt. perła,
wymiary: 4 x 2,5 cm, masa: 4,69 g

ID 2634/KGS
23-10-2023
BROSZA Z MOTYWEM TRÓJLISTNEJ KONICZYNY, XIX/XX w.
złoto pr. „18 K”, grawerowane
3 szt. pereł hodowanych słodkowodnych

wymiary: 4,3 x 2,6 cm; masa: 2,93 g

ID 1859/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM RÓŻYCZEK, XIX/XX W., BELLE EPOQUE
złoto nieczytelne pr. (~0,750)
grawerowane detale
3 szt. pereł
długość: 6,5 cm
masa: 3,64 g

ID 3704/KGS
05-08-2024
BROSZA Z MOTYWEM PSA, koniec XIX w.
złoto brak pr.
lutowia niskopróbne (cynowe), szpila metalowa
mozaika florencka tzw. Pietra Dura

wymiary: 4,4 x 3,7 cm; masa: 16,60 g
stan zachowania: pękniecie onyksu

ID 1825/KGS
15-03-2022
BROSZA Z MOTYWEM PODKOWY, kon. XIX w., biedermeier
złoto pr. ~ „14K”
grawerowane detale
6 szt. turkusów
punca złotnika: „C.S”

wymiary: 3,7 x 2,3 cm; masa: 3,70 g

ID 2911
23-06-2023
BROSZA Z MOTYWEM PIERWIOSNKÓW, KONIEC XIX W.
złoto brak pr.
emalia czarna
agat dwubarwny
na odwrociu szkło – miejsce na fotografię
masa: 17,92 g, stan zachowania: reparacja na cynę

ID 2332/KGS
02-11-2023
BROSZA Z MOTYWEM PIERWIOSNKÓW, kon. XIX w.
złoto brak pr.
emalia czarna
agat dwubarwny
na odwrociu miejsce na fotografię
szkło

masa: 17,92 g
stan zachowania: reparacja na cynę

ID 2332/KGS
04-11-2022
BROSZA Z MOTYWEM LIŚCI WINOGRON, POCZ. XIX W.
złoto niskopróbne;
srebro (wg świadectwa badania: elem. mieszane)
nit – metal nieszlachetny
2 szmaragdy faset. ł. ~ 0,75 ct
20 rozet i rautów diam. ł. ~ 0,50 ct
wymiary: 5 x 4,2 cm; masa: 16,60 g

ID 2998/KGS
04-08-2023
BROSZA Z MOTYWEM LIŚCI BAMBUSA I PTAKÓW, XX W.
złoto brak pr. (~ 0,750), grawerowane
długość: 9,4 cm
masa: 6,94 g
wschodnie sygnatury

ID 3392/KGS
21-08-2024
BROSZA Z MOTYWEM KŁÓDKI, pocz. XX w.
złoto brak pr.
2 perły
grawerowane detale

długość: 4,2 cm; masa: 2,91 g

ID 2633/KGS
20-02-2023
liczba obiektów: 1815