Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2546)
KONARSKI J.
"Wesoła jazda"
olej na płótnie
28,5 x 42 cm
sygnowany u dołu kompozycji: "J. Konarski".

15 000 zł

23-12-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
"Modlitwa Krakusa" , 1958
olej na płycie
50 x 60 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman | 1958".

30 000 zł

23-12-2020
KUBIERSCHKY Erich (1854 Ząbkowice Śląskie - 1944 Eching am Ammersee)
"Wczesna wiosna" , 1911
Obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym.30 x 46 cm. Sygnowany i datowany l/d 1911 r. Wymiary w oprawie 46 x 62 cm.

7 200 zł

22-12-2020
Antykwariat Garbary
SMALEJ Grażyna (ur. 1976r.)
Kształt wody I , 2020
olej na płótnie, 2020
50 x 40 cm

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@flowarthouse.com

5 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
SMALEJ Grażyna (ur. 1976r.)
Ocean (Costa de Caparica) , 2020
olej na płótnie, 2020
150 x 240 cm

17 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
SMALEJ Grażyna (ur. 1976r.)
Ocean Cabedelo de Duoro , 2020
olej na płótnie, 2020
140 x 180 cm

15 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
Łopian , 2019
akryl i olej na płótnie, 2019
140 x 100 cm

12 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
SMALEJ Grażyna (ur. 1976r.)
Tulipany II , 2019
akryl i olej na płótnie, 2019
160 x 110 cm

13 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
SMALEJ Grażyna (ur. 1976r.)
Tulipany III , 2019
akryl i olej na płótnie, 2019
160 x 110 cm

13 000 zł

21-12-2020
Flow Art House
liczba obiektów: 2546