Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2676)
z cyklu Sensual Landscape, 168x144 cm, płótno , 2020

9 000 zł

10-03-2020
Galeria MILANO
BUDZIEJEWSKI (WORPUS) Wiesław (ur. 1951, Grotniki)
C III, 120 x120 cm, płótno , 2020
Praca trójwymiarowa

10 000 zł

10-03-2020
Galeria MILANO
"CXL', 120x120 cm, płótno , 2020

10 000 zł

10-03-2020
Galeria MILANO
CIEŚLAK Krzysztof (ur. 1962, Golub-Dobrzyń)
Echa III , 2019

5 700 zł

09-03-2020
Galeria Maya
Wspomnienie 2 , 2020

5 700 zł

09-03-2020
Galeria Maya
Tandem , 2019

5 700 zł

09-03-2020
Galeria Maya
Pierścionek z brylantem i perłą wyc.20.000 zł ,
0 Dodaj do schowka
Drukuj

Pierścionek z brylantem i perłą
wycena 20.000 zł
rozmiar 15

14 500 zł

05-03-2020
Salon Sztuki Antyki Wrocław
Wazon szklany Daum Frères, Nancy
szkło bezbarwne, warstwowe, trawione, szlifowane, dekoracja kwiatowa, wys. 34 cm, sygn. Daum Nancy z Krzyżem Lotaryngii, France. Francja, FRÉRES DAUM - Verrerie de Nancy (zał. Jean Daum, 1875;od 1887-synowie) zapraszam www.arloantyki.pl

11 000 zł

04-03-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Duży wazon, majolika, Włochy, ok. 1880 r.
Majolika, malowana, szkliwiona.
Włochy
Około 1880 r.
Nie sygnowana.
Wazon w formie amfory jest wyjatkowo duży.
Wysokość: 49,5 cm, średnica w najszerszym miejscu ok. 50 cm.

5 500 zł

02-03-2020
Galeria D.A.S.
liczba obiektów: 2676