Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (107)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Nad jeziorem , 2006
115x170 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

58 000 zł

19-11-2017
Galeria Foksal 17
Bransoletka z princessami diamentowymi i rubinami
210 diamentów o masie łącznej około 17,50ct G-H/VVS-VS
140 rubinów o masie łącznej około 14,00ct
masa wyrobu: 51,93g, złoto pr. 0.750
czas powstania: XX w.

91 800 zł

10-11-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Kolczyki wykonane z żółtego złota
2 brylanty o masie łącznej około 0.80ct G-H/SI
masa wyrobu: 2,44g, żółte złoto pr 0.750
czas powstania: połowa XX w.

550 848 zł

20-10-2017
Dom Aukcyjny Panorama
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Autoportret z paletą , 1910
Autoportret z paletą, ok. 1910
olej, tektura; 29 x 22 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
cena: 100 000 zł

100 000 zł

18-10-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Panorama Krakowa (Dachy Krakowa)
akwarela, papier; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Wyczółkowski
cena: 81 400 zł

81 400 zł

18-10-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
Rebeka , 2011
260 x 160 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

80 000 zł

05-10-2017
Galeria Foksal 17
Szybki ruch , 2004
160 x 105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

50 000 zł

04-10-2017
Galeria Foksal 17
Kryształ poranka , 2012
179 x 145 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

80 000 zł

04-09-2017
Galeria Foksal 17
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Odwrót Napoleona spod Moskwy
Obraz olejny na sklejce, 53x77 cm. sygn l.d.

62 000 zł

24-08-2017
Sopocki Dom Aukcyjny
liczba obiektów: 107