Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Szare koraliki , 2020
olej, płótno
wymiary: 20 x 20 cm
wymiary z oprawą: 35 x 35 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

2 100 zł

11-03-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
INKOGRAFIA PT. "Świadek teraźniejszości" (ed.... , 2019
Inkografia pt. "Świadek teraźniejszości" z 2019 roku, wybitnego artysty Rafała Olbińskiego w formacie 43 cm x 61 cm. Inkografia sygnowana: front lewy, dolny róg edycja: (ed. I/XX) Prawy dolny róg: podpis artysty: Olbiński. Numer ID 4760
Obiekt został sprzedany

2 100 zł

11-03-2020
Galeria Foksal 17
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Animal Planet

3 999 zł

11-03-2020
Galeria Maya
z cyklu Sensual Landscape, 72x108 cm,płótno , 2019

3 000 zł

10-03-2020
Galeria MILANO
KARKOSZKA Ida (ur. 1985)
Medal z serii Signum Temporis, 64 , 2009
brąz, szkło
wym. medalu: 10,3 x 11,3 cm
wym. szklanej powierzchni: 23 x 28 cm

1 950 zł

10-03-2020
Sopocki Dom Aukcyjny
PASTEL NA KARTONIE O WYM. 50 X 35 CM, sygn l.d.

1 200 zł

07-03-2020
Antykwariat Garbary
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972) W ogrodzie Zakopane 1952.
Akwarela, papier;32x49 cm syg. l.d.: Teod. Grott Zakopane 1952 Na odwrocie nalepka: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych-Oddział w Krakowie Autor Grott Teodor, akwarela; W ogrodzie |ZPAP.1996 oraz W dniu imienin Sylwi S. od Ojca chrzestnego Teodora Grott

3 600 zł

06-03-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Piaget złoty zegarek
Złoty zegarek Piaget ,
0 Dodaj do schowka
Drukuj

Złoty zegarek kwarcowy Piaget w idealnym stanie, z oryginalnym paskiem.
wymiary 2,5 cm /2 cm ( tarcza)
długość paska razem z zegarkiem 20,5 cm

4 500 zł

05-03-2020
Salon Sztuki Antyki Wrocław
WALDAU Grete (1868-?)
Grete Waldau ,,Pejzaż z zamkiem,,
Obraz olejny Grete Waldau ,,Pejzaż z zamkiem,, rama złocona płatkami złota.
wymiary
szerokość 42 cm bez ramy,56 cm z ramą
wysokość 55 cm bez ramy,69 cm z ramą

2 800 zł

04-03-2020
Salon Sztuki Antyki Wrocław
liczba obiektów: 4000