KAREA Gemstone Space
al. Solidarności 93
00-144 Warszawa
+48 882 700 122
karea@karea.pl
pon. - pt.: 11.00-19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1815)
DEWIZKA Z TŁOKIEM PIECZĘTNYM, XIX/XX W.
złoto brak pr. (~ 0,750)
grawerowane detale
owalna matryca ze szkłem o barwie ametystu
grawerowane inicjały
wymiary: 1,7 x 2,0 cm
długość: 3,3 cm
długość dewizki z tłokiem 34 cm
masa brutto: 12,49 g

ID 3445/KGS
24-04-2024
DEWIZKA Z SUWAKIEM, 2 poł. XIX w.
złoto dwubarwne brak pr.
podwójny łańcuch o splocie typu „kłos”
ozdobny suwak dekorowany motywem kwiatowym

długość: 78 cm; masa: 32,58 g

ID 2434/KGS
22-12-2022
DEWIZKA Z SUWAKAMI, Francja, 2 poł. XIX w.
złoto pr. 0,750
podwójny łańcuch typu „kłos”
dekorowany 2 suwakami
kluczyk do nakręcania zegarka kieszonkowego zwieńczony krzyżykiem
emalia czarna
grawerowane detale

długość: 39 cm; masa: 23,01 g
stan zachowania: nieznaczne ubytki emalii

ID 25
22-12-2022
DEWIZKA Z OZDOBNYMI OGNIWAMI, pocz. XX w.
złoto pr. 0,750

długość: 155,50 cm; masa: 33,44 g

ID 1561/KGS
27-01-2022
DEWIZKA Z MOTYWEM SERCA, Francja, kon. XIX w.
złoto pr. 0,750
łańcuszek splot typu „kłos”
20 pereł

długość: 25,5 cm; masa: 15,45 g

ID 2642/KGS
24-02-2023
złoto pr. 0,750
ażurowe, dekoracyjne ogniwa

długość: 77 cm; masa: 24,36 g

ID 2432/KGS
22-12-2022
DEWIZKA PODWÓJNA, FRANCJA, POCZ. XX W.
prawdopodobnie splot popcorn
złoto pr. 0,750
dł. 35 cm; masa 13,59 g

ID 3117/KGS
25-08-2023
DEWIZKA EMALIOWANA, kon. XIX w.
białe złoto pr. „14 K”
emalia czerwona i czarna

długość: 36 cm; masa: 6,63 g

ID 2465/KGS
05-01-2023
CHARM-ŻYLETKA, XX w.
złoto pr. 0,750
częściowo satynowane

wymiary: 2,1 x 0,9 cm; masa: 1,05 g

ID 2508/KGS
15-02-2023
CHARM-ŚWINKA, Francja, XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale

wymiary: 1,6 x 1,6 cm z zawiesiem; masa: 0,74 g

ID 2704/KGS
23-02-2023
CHARM-WAGA, ZSRR, 2 poł. XX w.
złoto pr. 0,585
długość z zawiesiem: 2 cm, masa: 0,83 g
punca cyrylicą: „MOЮ”

ID 2501/KGS
20-03-2023
CHARM-SŁOŃ, XX w.
złoto brak pr.
grawerowane detale

długość: 1,7 cm z zawiesiem; masa: 0,92 g
stan zachowania: na odwrociu ślady zarysowań

ID 2420/KGS
13-01-2023
CHARM-STRZEMIĘ, Francja, XX w.
złoto pr. 0,750
długość: 1,3 cm z zawiesiem; masa: 0,37 g

ID 2425/KGS
16-01-2023
CHARM-SKRZYNECZKA, prawd. Francja, pocz. XX w.
złoto pr. nieczytelna (~ 0,750)
grawerowane detale
kamienie syntetyczne w szlifach kaboszon
otwierana
wewnątrz kamienie kolorowe syntetyczne fasetowane

długość z zawiesiem: 2,7 cm
wymiary: 1,3 x 1,6 x 1,2 cm
masa: 5,09 g

ID 2644/KGS
20-02-2023
CHARM-RYBA, prawd. Francja, pocz. XX w.
grawerowane detale
satynowanie
2 korundy syntetyczne

wymiary: 3 x 2,5 cm; masa: 3,28 g

ID 2645/KGS
23-02-2023
CHARM-RYBA PIŁA, XX w.
złoto brak pr.

wymiary: 2,5 x 1,8 cm
długość z zawiesiem: 2,5 cm
masa: 3,73 g

ID 2132/KGS
29-07-2022
CHARM-MŁOTEK, XX w.
złoto brak pr.
długość z zawiesiem: 1,6 cm; masa: 0,61 g

ID 2505/KGS
20-03-2023
CHARM-MIŚ, XX w.
złoto pr. 0,585
dmuchane
grawerowany dwustronnie

wymiary: 2,2 x 1 cm z zawiesiem; masa: 1,79 g

ID 2506/KGS
24-02-2023
CHARM-LOKOMOTYWA, Francja, XX w.
złoto pr. 0,750
grawerowane detale
ruchome koła

wymiary: 1,8 x 1,3 cm z zawiesiem, masa: 1,41 g

ID 2512/KGS
30-11-2022
CHARM-KOTWICA OPLECIONA LINĄ, XX w.
złoto pr. 0,583
długość: 2,1 cm z zawiesiem, masa: 0,59 g
punca złotnika: „JN”

ID 2503/KGS
15-02-2023
CHARM-GŁOWA KONIA, XX w.
złoto pr. 0,750
satynowane

długość z zawiesiem: 2,1 cm; masa: 0,93 g

ID 2424/KGS
16-01-2023
CHARM-DOMEK, Francja, pocz. XX w.
wewnątrz serce
złoto brak pr.
grawerowane

długość: 1,8 cm z zawiesiem; masa: 1,14 g

ID 2430/KGS
30-11-2022
CHARM-DELFIN, XX w.
złoto brak pr.
długość z zawiesiem: 2,2 cm; masa: 0,31 g

ID 2513/KGS
02-02-2023
CHARM – ZAMKOWA WIEŻA, XX W.
złoto brak pr.
grawerowane napisy: „J.D”/ „ARNEY”
wys.: 1,7 cm z zawiesiem
masa: 2,03 g

ID 3584/KGS
24-04-2024
CHARM W FORMIE ŻOŁĘDZIA, XX w.
złoto pr. nieczytelna
długość z zawiesiem: 2 cm; masa: 0,96 g

ID 2126/KGS
28-07-2022
liczba obiektów: 1815