złoto pr. 0,750
grawerowane detale
bigiel zapinany z przodu
wymiary: 1,5 x 2,5 cm
masa: 2,07 g
ID 3878/KGS
14-11-2024
Nowość
złoto pr. 0,750
wymiary: 1,8 x 3,8 cm
masa: 4,36 g
ID 3874/KGS
14-11-2024
Nowość
złoto brak pr., grawerowane
6 rozet diamentowych
długość: 1,7 cm; masa: 2,01 g
dołączono: oryginalne etui
stan zachowania: 1 rozeta wyszczerbiona
ID 1965/KGS
23-06-2022
KOLCZYKI Z LAPIS LAZULI, XX w.
złoto pr. 0,750
2 lapis lazuli w formie kropli
32 diamenty w szlifach 8/8 ł. ~ 0,30 ct H/VS-SI
długość: 6,5 cm; masa: 29,23 g
ID 2075/KGS
06-07-2022
KOLCZYKI Z KORALAMI, XX w.
złoto brak pr.
2 korale owalne w szlifach kaboszon
6 diamentów ł. ~ 0,06 ct H/SI
długość: 2,2 cm; masa: 2,91 g
ID 1675/KGS
28-02-2022
KOLCZYKI Z KORALAMI, XX w.
złoto pr. 0,750
30 szt. korali
2 szt. rozet diamentowych
długość: 5,2 cm; masa: 14,06 g
ID 2067/KGS
10-06-2022
KOLCZYKI Z KORALAMI, XX w.
złoto w części z koralami brak pr.
zapięcie złoto pr. 0,750
30 korali
2 rozet diamentowych
ID 2067/KGS
28-11-2022
KOLCZYKI Z KORALAMI, XX w.
zapięcie złoto pr. 0,585, częściowo satynowane
2 szt. korali w formie spłaszczonych kulek
zapięcie: bigiel zapinany z tyłu
długość: 6,8 cm; masa: 8,45 g