CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1266)
WALKIEWICZ Władysław (1833-1900)
“Tytus Chałubiński”
Litografia na papierze, sygn. “W.Walkiewicz”.

Wymiary w ramie: 62x47 cm (42x30 cm)

950 zł

21-08-2024
ZAKRZEWSKI Władysław (1903-1944)
“Kościół Mariacki”, przed 1932 r.
Olej na kartonie, sygn. l. d. „Zakrzewski”.

Wymiary w ramie: 63x53 cm (50x39 cm)

6 500 zł

06-12-2023
ŁOPUSZNIAK Władysław (1904 Tarnopol - 1996 Monachium)
"Portret Pani AP", przed 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "WŁ. ŁOPUSZNIAK"

Wymiary w ramie: 90x71 cm (85x66 cm)

Na rewersie cztery nalepki wystawowe, m.in: TPSP w Krakowie, TPSP we Lwowie.

7 500 zł

17-04-2024
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Rysunek, 2019 r.
Flamaster barwny na papierze, sygnowany, opisany i datowany na dole: "WŁODZIMIERZ PAWLAK RYSUNEK 2019"

Wymiary w ramie: 32x42 cm (30x21 cm)

1 600 zł

05-08-2024
Rysunek, 2019 r.

1 600 zł

05-08-2024
"Rysunek", 2023 r.
Flamaster barwny na papierze, sygnowany, opisany i datowany na dole: "WŁODZIMIERZ PAWLAK RYSUNEK 2023"

1 600 zł

07-08-2024
"Rysunek", 2019 r.

1 600 zł

06-08-2024
"Rysunek", 2019 r.

1 600 zł

07-08-2024
"Rysunek", 2019 r.

1 600 zł

07-08-2024
RUTKOWSKI Włodzimierz (1915 –1992)
"Tryptyk warszawski"
Olej na dykcie, sygn. "W. Rutkowski".

4 500 zł

04-09-2023
"Bzy” 1973 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. "W. Rutkowski 1973".

Wymiary w ramie: 76x106 cm (60x92 cm)

2 900 zł

30-11-2023
ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
„Piazza Farnese - Rzym” 1964 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. „W. Zakrzewski 1964” opisany na rewersie „W. Zakrzewski Piazza Farnese Roma 1964/68 60x80”.

Wymiary w ramie: 78x96 cm (60x80 cm)

19 000 zł

09-07-2021
JASKIERSKI Zbigniew (1928-1969)
Pejzaż - Jezioro VIII , 1961-63
Olej na płótnie, 80x140 cm, sygnowany i datowany. Obraz wystawiany w Washington Gallery of Modern Art.

18 000 zł

06-10-2011
SUCHODOLSKI Zbigniew (1911-?)
“Wiosenny dzień”, 1937 r.
Olej na płótnie/kartonie, datowany p.d. “1937”, sygnowany i datowany na rewersie “Z. Suchodolski 18 IV 1937”.

Wymiary w ramie: 34,5x40 cm (30,5x36 cm)

2 900 zł

29-03-2024
BELINA Zdzisław (ur. 1925)
“Głowa wawelska”
Terakota, sygnowana monogramem wiązanym “ZB” i opisana “39D”.

Wymiary: 18x11x11 cm

380 zł

10-07-2024
BRODOWICZ Zdzisław (ur. 1925, Warszawa)
“Kompozycja”
Olej na płótnie, sygn. słabo widocznie p.d. “Brod”

Wymiary: 55x46 cm

2 900 zł

17-10-2024
CZERMAŃSKI Zdzisław (1900-1970)
“Wypadek”
Piórko, tusz i akwarela na papierze, sygn. l.d. “Czermański”.

Wymiary w ramie: 45x38 cm (28x22 cm)

1 300 zł

19-08-2024
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
“Gdańsk”
Olej na płótnie/kartonie, sygn. p.d. “ZGłowacki”.

Wymiary w ramie: 48x59 cm (38x47 cm)

4 900 zł

08-09-2023
KRAŚNIK Zdzisław (1881 - 1964)
„Kapliczka”, 1923 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana l.d. „Z.Kraśnik 1923”.

Wymiary w ramie: 66x79 (45x60) cm

3 800 zł

10-09-2021
PABISIAK Zdzisław (ur. 1922)
“Akt siedzący”
Węgiel na kolorowym papierze, sygnowany p.d. “"Z.Pabisiak”.

Wymiary w ramie: 77x57 cm (70x50 cm)

3 200 zł

22-05-2024
STRUZIK Zdzisław (1934 - 2004)
Stabilizacja, 1990 r.
Olej na płótnie, 65x82 cm, na rewersie zatytułowany ołówkiem "STABILIZACJA", sygn. pd. "Z. Struzik 90".

5 500 zł

24-01-2019
Mouvement Relatif, 1990 r.
Olej na płótnie, na rewersie zatytułowana ołówkiem "Mouvement Relatif", sygn. pd. "Z. Struzik 90".

Wymiary: 60x82 cm.

4 500 zł

02-03-2019
"W oczekiwaniu", 1990 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Z. Struzik 90".

Wymiary: 84x68 cm

4 900 zł

20-09-2019
"Tajemniczy dom", 1990 r.

Wymiary: 64x73 cm

2 500 zł

13-03-2019
"Pejzaż", 1990 r.

Wymiary: 65x81 cm

2 500 zł

01-03-2019
liczba obiektów: 1266