Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2663)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Chatki przy mostku
Olej/płyta,30 x 41 cm
sygnowany,oprawiony

5 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie
Olej na płótnie o wymiarach 38 x 50 cm
Sygnowany w lewym dolnym rogu
oprawiony

9 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
KWIATKOWSKA Wiesława
Brand książę Amberu , 1993
Olej na płótnie o wymiarach 81,5 x 65,5 cm.
Z ramą która jest integralną częścią obrazu wymiar jest 92,5 x 76,5 cm.
sygnatura prawy dolny róg: Sława Kwiatkowska 1993.
obraz opisany z tyłu.

10 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Ewangelista Mateusz , 1953
Ewangelista Mateusz
Olej na płycie,60 x 50 w świetle oprawy.
Opisany,sygnowany,oprawiony.
1953 rok

25 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki
Przekupki
olej, płyta, 35 × 25 cm w świetle oprawy
Sygnowany,oprawiony w ramę z epoki.

9 000 zł

07-10-2019
Galeria Bellotto
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
15 kontrabasistów , 2018

32 000 zł

06-10-2019
Galeria Foksal 17
Bez tytułu , 2018

28 000 zł

06-10-2019
Galeria Foksal 17
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
Jarosław Kukowski "DT" Seria Dotyk Człowieka
Jarosław Kukowski "DT" Seria Dotyk Człowieka, olej na płycie, 70x50cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 696 46 16 16

info@galeria-quantum.
tel. 696 46 16

Obiekt został sprzedany

18 000 zł

05-10-2019
Galeria Quantum
Srebro, pr. 84, waga 890 g, wys. 34 cm, podst. 12,5 x 12 cm. Puncowane: w prostokącie SZYLDBERG; w prostokącie cecha probierza z monogramem I.S (Jozef Sosnkowski) i datą 1863; w prostokącie 84; w prostokącie dwugłowy orzeł, w kole waga i litery RHS.

6 500 zł

04-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 2663