Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2560)
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Szkic A 11 08 , 2018
55 x 80 cm (z oprawą)
sygnowana na awersie

24 000 zł

15-04-2021
Galeria van Rij
Szkic A 2018 11 11 , 2018
55 x 80 cm z oprawą
Sygnowany na awersie

15 000 zł

15-04-2021
Galeria van Rij
WACHTEL Wilhelm (1875-1942)
"Portret brodacza" , 1913
olej na płótnie
68 x 56 cm
sygnowany po prawej stronie: "WILH | WACHTEL".

7 200 zł

15-04-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
DZIEDZIC Łukasz
Olej na płótnie pl. "Dwa miasta" 140 × 70 cm , 2020
Abstrakcja Łukasza Dziedzica pt. "Dwa miasta" wykonana techniką olejną na płótnie. Obraz w formacie 140 × 70 cm z 2020 roku. Sygnatura: front, prawy, dolny róg.

6 000 zł

15-04-2021
Galeria Foksal 17
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Inkografia pt. "Architektoniczna hibernacja"... , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Architektoniczna hibernacja" (edycja 3/50). Praca w formacie 36 × 54 cm z 2020. Praca tytułowana: front, dolna, środkowa część inkografii: "Architektoniczna hibernacja 3/50"

5 000 zł

15-04-2021
Galeria Foksal 17
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" , 2018
Oryginalny obraz, wielkiego mistrza Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista''. Obraz wykonany w technice olejnej na płótnie w formacie 13 × 18 cm. Praca sygnowana przez artystę na rewersie oraz na froncie w górnej części obrazu 2018 E. Dwurnik.

20 000 zł

14-04-2021
Galeria Foksal 17
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Rzeźba - odlew pt. "Twarz zawoalowana" , 2002
Płaskorzeźba - brelok wykonany z brązu srebrzonego w formacie 3 x 4 cm. Brelok osadzony jest na zamszowym passe-partout w nietuzinkowej, eleganckiej oprawie, która idealnie eksponuje dzieło. Sygnatura: revers, : Mitoraj oraz napis: amnesty / international

5 000 zł

14-04-2021
Galeria Foksal 17
Olej na płótnie pt. "Rycerz królowej" 30 x... , 2017
Obraz Tomka Sętowskieg z 2017 roku pt. "Rycerz królowej". Praca wykonana techniką olejną na płótnie w30 x 25 cm Sygnatura: na froncie w prawym, dolnym rogu: T. Sętowski i na rewersie pracy: "Rycerz królowej" olej, płótno 25 x 30 cm, Tomek Sętowski.

44 000 zł

14-04-2021
Galeria Foksal 17
Inkografia pt. Telepatyczna matryca... , 2020
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Telepatyczna matryca wszechświata" (ed. 1/50). Praca w formacie 81 × 40 cm, Praca tytułowana: front, dolna, środkowa część inkografii: "Telepatyczna matryca wszechświata"
Sygnatura: front, lewy dolny róg "T. Sętowski"
Obiekt został sprzedany

7 000 zł

12-04-2021
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 2560