Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2574)
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Patrol na koniu", 1929 r.
Olej na tekturze, sygnowany i datowany pd. "Jerzy Kossak 1929"

Na rewersie nalepka lwowskiego Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa, numer "216" oraz pieczątka składu materiałów Aleksandrowicza w Krakowie.
Wymiary w ramie: 50x62 cm (37x49 cm)
Obiekt został sprzedany

26 000 zł

07-09-2020
"Krakowiaczek"
Olej na sklejce, sygnowany ld. "Jerzy Kossak"

Wymiary w ramie: 64x54 cm (50x40 cm)

19 800 zł

07-09-2020
"Ułani w drodze", 1939 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd. "Jerzy Kossak 1939"

Wymiary w ramie: 51x65 cm (35x49 cm)

Na rewersie autorska pieczątka stwierdzająca autentyczność obrazu

21 500 zł

07-09-2020
"Wesele krakowskie", 1933 r.
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld. "Jerzy Kossak 1933"

Wymiary w ramie: 49x64 cm (35x50 cm)

Na rewersie podwójna pieczątka: rodu Kossaków oraz stwierdzająca autentyczność obrazu

19 800 zł

07-09-2020
JENTA-DMITRUK Małgorzata (ur. 1959 r.)
Słońca u bram miasta z cyklu Pejzaże nie... , 2018
olej, płótno
wymiary: 60 x 80 cm
wymiary z oprawą: 64 x 84 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

7 500 zł

03-09-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Grafika komputerowa - SYGNOWANA PRZEZ AUTORA , 2001
Fotomontaż komputerowy w najwyższej rozdzielczości HD. Wydruk z matrycy cyfrowej Autora (22MB) na specjalnie preparowanym papierze (gramatura 280) Grafika sygnowana przez autora w dolnej części. Praca w formacie 80 cm x 60 cm z 2001 roku.

16 000 zł

02-09-2020
Galeria Foksal 17
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" , 2017
Obraz olejny na płótnie Edwarda Dwurnika pt. "Kontrabasista" z 2017 roku. Obraz w formacie 13 cm x 18 cm sygnowany przez artystę na froncie: w górnej części pracy: 2017 E. Dwurnik oraz na rewersie: 2017 E. Dwurnik.
Obiekt został sprzedany

8 000 zł

02-09-2020
Galeria Foksal 17
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
HUCULSKIE WESELE"
"Wesele huculskie" akwarela na papierze o wym 55,5 x 33 cm (w świetle passe - partout) Sygnatutura p. d.: `Sichul.`

14 000 zł

27-08-2020
Antykwariat Garbary
Puszki, 38x55 cm, olej, płótno , 1999

17 000 zł

27-08-2020
Galeria MILANO
liczba obiektów: 2574