Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2696)
BURZEC Henryk (1919-2005)
"Zawstydzona"
drewno jesionowe
55,5 x 24 x 14 cm
sygnowany z tyłu przy podstawie: "H.BURZEC".

6 200 zł

22-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Na alarm!" , 1933
olej na sklejce
28 x 38 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1933".

15 500 zł

22-05-2020
Nowość
"Trębacz ułanów z koniem" , 1936
olej na tekturze
50 x 70 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1936".

22 000 zł

22-05-2020
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"List proszalny"
kredki na papierze
29 x 20 cm
opisany autorsko u dołu: "MALARZKARTSYTA | KRENICASEŁONESYTORNA".

5 400 zł

22-05-2020
Nowość
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
"Martwa natura z nagietkami i lutnią"
olej na płycie
58 x 75 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "JHrynkowski".

8 200 zł

22-05-2020
Nowość
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
"Różokrzyż" , 1993
olej na płótnie
73 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "J. Kraupe".

6 800 zł

22-05-2020
Nowość
JABŁOŃSKI Mieszko (Mieczysław) (1892 - 1965)
"Tryptyk huculski"
olej na płótnie
71 x 199 cm
sygnowany w środkowej kwaterze w prawym, dolnym rogu: "MJabłoński".

18 000 zł

22-05-2020
Nowość
ŁUSKINA Włdzimierz (1849 - 1894)
"Na stanowisku" , 1891
olej na płótnie
57 x 37 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "W. Łuskina | 1891".

14 000 zł

22-05-2020
Nowość
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
"Polonia"
olej, złota farba na tekturze
18 x 37 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "T. Rybk".

11 500 zł

22-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 2696