Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2676)
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Dzień świra - czyli wszystko zdarzyć się może. , 2019
Rama

7 900 zł

22-01-2020
Galeria Maya
NAKIELSKI Teodor (2 poł. XIX w.)
'W porcie", 1889 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "Teodor Nakielski 1899"

Wymiary w ramie: 53x76 cm (46x70 cm)

11 500 zł

22-01-2020
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Łąka , 1968
akryl, sklejka, wym. 61x61 cm

25 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Czarny trójkąt , 1968
akryl, sklejka, wym. 61x61 cm

25 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Biały rynek , 2018
olej, płótno, wym. 73x50 cm

17 500 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Wspomnienie , 2019
olej, płótno, wym. 61x64 cm

15 000 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Osobliwe zdarzenie XXVII , 2013
akryl, płótno, wym. 37,5x37,5 cm

6 800 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Osobliwe zdarzenie XXVI , 2013

6 800 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
TEMIDA , 2018
Olej na płótnie pt. "Temida" autorstwa Edwarda Dwurnika w formacie 27 cm x 33 cm z 2018 roku,
Sygnowany przez artystę, front: E.Dwurnik - 2018/ rewers - 2018 - E.Dwurnik - "TEMIDA" - NR.XXIII-1566 - 7487

22 000 zł

17-01-2020
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 2676