Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (138)
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
Studium obłoków
olej, tektura; 15 x 21,6 cm w świetle ramy;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

70 000 zł

08-12-2022
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Widok przez Pont de la Concorde na Chambre des... , 1912
olej, tektura; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: a. karpiński _ Paryż 1912.;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Chambre des députés w Paryżu / a. karpiński 1912

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

140 000 zł

08-12-2022
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Portret chłopa w sukmanie , 1894
olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 42,2 cm;
sygn. i dat. l. środek: Weiss / 1895;
sygn. i dat. monogramem wiązanym p. g.: WW / 15/3. 94.

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

90 000 zł

08-12-2022
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Marki , 2016
Tytuł pracy: Marki
Wymiary pracy: 30 x 40 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016, na odwrociu opisany i katalogowany.
Certyfikat autentyczności

81 500 zł

28-11-2022
artofpoland.pl
"Przy studni" , 1931
olej na płótnie
99 x 89 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Sichulski 1931".

54 000 zł

12-10-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MAKOWSKY Constantin Egorovitch (Moskwa 1839 - 1915 Saint-Pétersbourg)
W parku, ok. 1895 r.
Akwarela na papierze, sygnowana l.d. “C.Makowsky”.

Obraz prawdopodobnie przedstawia żonę oraz dzieci malarza: Olgę, Marinę i Konstantina.

Wymiary w ramie: 83x65 cm ( praca: 53x36 cm)

105 000 zł

22-09-2022
BIEGAS Bolesław (Koziczyn 1877 - Paryż 1954)
Zaślubiny centaurów
olej, sklejka; wym.: 51 x 40,5 cm; sygn. l. d.: "Biegas"

89 000 zł

11-08-2022
Plata Art
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Bez tytułu/szkic ( w ramie 48 x 57cm) , 2000
Oryginalny szkic Zdzisława Beksińskiego - Bez tytułu. Praca wykonana własnoręcznie przez artystę w 2000 roku (jako wstępny szkic do obrazu), format szkicu w świetle p.p. 21 × 29 cm.

50 000 zł

10-05-2022
Galeria Foksal 17
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
"Jeźdźcy"
olej na płótnie
65 x 90 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eugeniusz Geppert"
Na odwrocie nalepka wystawowa Zrzeszenia Artystów Plastyków "Zwornik".

86 000 zł

04-05-2022
liczba obiektów: 138