Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (108)

86 100 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
800 brylantów o masie łącznej około 9.00ct G-I/VS-SI
5 szmaragdów o masie łącznej około 5.50ct
masa wyrobu: 68.70g, złoto pr. 0.750

91 850 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Pierścionek z brylantem ~ 2.25ct i diamentami
1 brylant o masie około 2.25ct H-I/SI2
2 bagiety o masie łącznej około 0.12ct I-J/VS-SI
łączna masa diamentów w wyrobie około 2.37ct
masa wyrobu: 3.90g

91 850 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Kolia tenisówka z brylantami wykonana ze złota
121 brylantów o masie łącznej około 15.36ct G-H/VS-SI
masa wyrobu: 34.70g, złoto pr. 0.750
certyfikat firmowy jubilera z Mediolanu

97 600 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
JAN STANISŁAWSKI (1860 - 1907)
PEJZAŻ
olej, płótno; 40 x 37 cm
niesygn.

60 000 zł

06-12-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Spektrum , 2003
120x160 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

60 000 zł

30-11-2017
Galeria Foksal 17
Soki życia , 2005
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

60 000 zł

27-11-2017
Galeria Foksal 17
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"Żagle pod Pałacem Dożów (Widok z San Giorgio)" , 1913
olej na płótnie, 1913 rok, 51 x 70 cm, sygnowany monogramem wiązanym w prawym, dolnym rogu: "WW". Praca opisana i reprodukowana w katalogu "Serenissima Wojciecha Weissa - Krajobrazy Wenecji, Kraków 2011, s. 39.

68 000 zł

24-11-2017
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Nad jeziorem , 2006
115x170 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

58 000 zł

19-11-2017
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 108