Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (110)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Światło , 2006

180x130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

70 000 zł

17-12-2017
Galeria Foksal 17
JAROSZYŃSKI Józef (1835 Lwów - 1900 Monachium)
"Powrót z sianokosów" , 1857
olej na płótnie, 1857 rok, 91 x 126 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Józef Jaroszyński | 1857". Praca po konserwacji.

52 000 zł

15-12-2017
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki

86 100 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
800 brylantów o masie łącznej około 9.00ct G-I/VS-SI
5 szmaragdów o masie łącznej około 5.50ct
masa wyrobu: 68.70g, złoto pr. 0.750

91 850 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Pierścionek z brylantem ~ 2.25ct i diamentami
1 brylant o masie około 2.25ct H-I/SI2
2 bagiety o masie łącznej około 0.12ct I-J/VS-SI
łączna masa diamentów w wyrobie około 2.37ct
masa wyrobu: 3.90g

91 850 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
Kolia tenisówka z brylantami wykonana ze złota
121 brylantów o masie łącznej około 15.36ct G-H/VS-SI
masa wyrobu: 34.70g, złoto pr. 0.750
certyfikat firmowy jubilera z Mediolanu

97 600 zł

14-12-2017
Dom Aukcyjny Panorama
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
JAN STANISŁAWSKI (1860 - 1907)
PEJZAŻ
olej, płótno; 40 x 37 cm
niesygn.

60 000 zł

06-12-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
Spektrum , 2003
120x160 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

60 000 zł

30-11-2017
Galeria Foksal 17
Soki życia , 2005
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

60 000 zł

27-11-2017
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 110