Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
"Nosił wilk razy kilka"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Juliusz Słabiak".

3 200 zł

30-07-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
FIJAŁKOWSKI Stanisław (ur. 1922)
"Jedenasta czarna szarfa" , 1986
akwaforta, akwatinta na papierze
15,5 x 11 cm
sygnowana, datowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "Jedenasta czarna szarfa II/XIII S. Fijałkowski 86".

1 250 zł

30-07-2019
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Droga na Wschód" , 1985
sucha igła na papierze
63 x 49 cm
sygnowana, datowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "sucha igła 8/11 2799 [stempel] 'Droga na Wschód' E. Dwurnik 85".

2 800 zł

30-07-2019
POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena (ur. 1939)
"Wiosna" , 2010
akwarela, gwasz na papierze
72 x 52 cm
sygnowany i datowany po prawej stronie kompozycji: "Irena Popiołek 2010".

2 100 zł

30-07-2019
LAVEAUX de Ludwik (1891 Frysztak - 1969 Londyn)
"Na skraju oazy" , 1929
olej na tekturze
36,5 x 46,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "L. de LAVEAUX1929".
Na odwrocie autorski opis: "Nr 59 | Biskra | U skraju oazy".

2 400 zł

30-07-2019
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Róże w wazonie"
olej na tekturze
33 x 46 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu "LKowalski".

2 400 zł

30-07-2019
Gejsza, Japonia, okres Meiji (1868 – 1912)
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona.

Wysokość: 17 cm

2 800 zł

30-07-2019
DĄBROWSKI Stanisław (1882-1973)
"Kwiaty na stole"
olej na tekturze
49 x 34 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu "Stanisław Dąbrowski".

1 700 zł

30-07-2019
FRYSZOWSKI Rudolf (1889-1953)
"Łódź rybacka na plaży"
olej na tekturze
48 x 36 cm
niesygnowany.

4 800 zł

30-07-2019
liczba obiektów: 4000