Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Czerwone kwiaty , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Czerwone kwiaty" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 18 cm x 24 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3907
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
"Zimne wody Oceanu Arktycznego" , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Zimne wody Oceanu Arktycznego" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 18 cm x 24 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 4032.2500
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r.
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r. szkło jasno różowe, przezroczyste, szlifowane, okute w plater, karafka do likieru wys. 21,5 cm, wys. kieliszków 4,7cm, sygn. NS/WMF/I/0/H. Niemcy, Wűrttembergische Metallwarenfabrik, lata 30./40. XX w.

1 100 zł

08-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna Wiedeń 1856 r
Srebro, próby 13, waga 373 g, wym. 12x14,5x11 cm, cechowane ;data 1856 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża(herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą jest litera A oraz monogram złotnik CL.

3 100 zł

08-10-2019
Patera, Norblin, Warszawa, Polska, ok. 1915 r.
Okrągła patera z wkładem ze szkła bezbarwnego na platerowej trójdzielnej podstawie z pełnoplastycznymi figurami orłów, sygnowana Verit.

Wysokość: 19 cm

Średnica: 21 cm

2 200 zł

08-10-2019
KOSSAK Karol (1896 Lwów – 1975 Ciechocinek)
"Konie u wodopoju", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "K. Kossak 1953".

Wymiary w ramie: 37x46 cm (22x31 cm).
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

07-10-2019
ŚLIWIŃSKI Witold (ur. 1963, Krosno)
Sex Machine
szkło, metal, wym.: 31,2 x 4 x 11 cm, sygn. monogram wiązany u spodu: WŚ

4 000 zł

05-10-2019
Sopocki Dom Aukcyjny
PAWLICKA Gabriela
RE-BORN , 2018
płaskorzeźba, ceramika szkliwiona i wypalana w piecu elektrycznym, palone drewno, szlagmetal (miedź), wym.: 49 x 72 cm, sygn na odwrocie: monogram wiązany GP

3 100 zł

05-10-2019
Sopocki Dom Aukcyjny
Kosz, Bracia Henneberg, Warszawa, ok. 1930 r.
Patera w formie kosza ze szklanym wkładem, plater sygnowany „Bcia Henneberg”. Model katalogowy 1193.

Wymiary: 35x27x20 cm

1 950 zł

04-10-2019
liczba obiektów: 4000