Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
KOJŁO Ireneusz (ur. 1966, Hajnówka)
Liście 2, 432,50x40 cm, akryl na płótnie , 2021

3 000 zł

30-04-2021
Galeria MILANO
Łąka 11,50x70cm, akryl na płótnie , 2020

4 200 zł

30-04-2021
Galeria MILANO
Łąka 10, 32,3x40 cm, akryl na płótnie , 2020

3 000 zł

30-04-2021
Galeria MILANO
Liście 5, 32,5x40 cm, akryl na płótnie , 2021

3 000 zł

30-04-2021
Galeria MILANO
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Pogoń
akwarela, papier, wym. 32 x 22 cm, w świetle passe – part out, za szkłem, z ramką 45x35 cm. ;sygn. p.d.: Trzeszczkowski

3 600 zł

28-04-2021
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
"Brama Floriańska"
pastel na papierze
48 x 37 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "W. Serafin".

2 200 zł

24-04-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
SKOCZYLAS Władysław (1883 Wieliczka -1934 Warszawa)
"Zbójnicy pod zamkiem"
drzeworyt na papierze
20,6 x 25,7 cm
Praca pochodzi z książki Jana Kasprowicza "Taniec Zbójnicki" wydanej przez J. Mortkowicza w Warszawie w 1929 roku.

1 250 zł

24-04-2021
"W murowanej piwnicy"
drzeworyt na papierze
20,9 x 15,1 cm

1 250 zł

24-04-2021
Świecznik secesyjny z figurą kobiety ok. 1900 r
cyna srebrzona, wys.21,5 cm., śr. podstawy 10 cm. Lichtarz w stylu secesyjnym z postacią kobiety cechowany SG ok. 1900 r. 950/1100 zł.

1 100 zł

20-04-2021
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 4000