Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
"Plażowicze"
akwarela, ołówek na papierze
28,5 x 41 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "J. Studnicki".

2 400 zł

30-07-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Buldog"
fajans szkliwiony
24,5 cm
Na spodzie sygnatura: tarcza o wykroju trójkątnym, z napisem "SKAWINA" u góry i czterema poziomymi liniami poniżej oraz wycisk: "A".

3 200 zł

30-07-2020
Nowość
BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
"Na łące"
echnika własna, olej na płótnie
60 x 45 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "S. Batruch".

3 200 zł

30-07-2020
Nowość
"Autoportret II"
pastel na papierze w kratkę
28 x 19 cm
sygnowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek".

1 650 zł

30-07-2020
Nowość
PANEK Jerzy (1918-2001)
"Autoportret I" , 1973
pastel na papierze w kratkę
28 x 20 cm
sygnowany i datowany ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "Panek 73".

1 650 zł

30-07-2020
Nowość
KRUSZEWSKI Józef Wincenty (1853 - 1920)
"Pochód krakowskiego Sokoła"
akwarela, tusz na papierze
36 x 50 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "J. Kruszewski".

3 300 zł

30-07-2020
Nowość
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Barbakan" , 1924
litografia na papierze
27 x 38 cm
sygnowana na kamieniu w lewym, dolnym rogu: "LKowalski".

1 200 zł

30-07-2020
Nowość
RUDOWICZ Teresa (1928 - 1994)
Bez tytułu IV , 1968
collage, technika mieszana, karton
wymiary: 11 x 12,2 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl

1 300 zł

30-07-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
RUDOWICZ Teresa (1928 - 1994)
Bez tytułu II , 1969
wymiary: 16 x 11 cm

1 300 zł

30-07-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 4000