Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Latające dywany, 50x50 cm ol/pl , 2018

3 400 zł

20-12-2020
Galeria MILANO
WOLNIAK Olga (ur. 1957)
Złoto, mirra i kadziłlo, 50x50 cm ol/pl , 2018

3 400 zł

20-12-2020
Galeria MILANO
KIRILENKO Jarosław (1913 - 1977)
Pejzaż miejski
"Pejzaż miejski"obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym.48,5 x 68 cm. Sygnowany   l/d "J.Kirilenko". wymiary w ramie 64 x 83 cm.

1 900 zł

14-12-2020
Antykwariat Garbary
Pierścionek złoty lata 1963-1986
złoto próby 3 (585), ametyst syntetyczny, waga 5.97 g. rozmiar 17 cechowany; 3, głowa rycerza i cyfra W i znak firmowy S 20. Polska, Warszawa, lata 1963-1986

1 200 zł

14-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
rubin syntetyczny, złoto pr. 3, waga 11,6 g.rozmiar17, cechowany; W, głowa rycerza i 3 oraz znak jubilera OZZ . Polska, Warszawa , lata 30-ste. XX w.

2 200 zł

14-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
CHLEBUS Józef (1893 Rudze -1945 Melk (oddział obozu Mauthausen-Gusen))
LAS IGLASTY W ŚNIEGU ,
LAS ZIMĄ. olej na tekturze, wymiary 48 x 68 cm, sygnowany p.d. "Chlebus" pejzaż zimowy

4 000 zł

12-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
MUDA/MUNKE Wojciech
"Zacisze" olej / akryl na płótnie , 2020
Obraz Wojciecha Mudy/Munke pt. "Zacisze". Obraz wykonany technikami mieszanymi (olej + akryl na płótnie). Praca z 2020 roku w niewielkim formacie 30 cm × 25 cm. Sygnatura: na rewersie oraz na awersie; lewy, dolny róg.
Obiekt został sprzedany

5 000 zł

11-12-2020
Galeria Foksal 17
Dewizka do zegarka . złoto pr. 3, waga 10,7 g. długość 37 cm., cechowana; W, głowa rycerza i 3 oraz znak jubilera HL . Polska, Warszawa , lata 30-ste. XX w.

2 000 zł

09-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna złocona XIX w.
Cukiernica srebrna XIX w. złocona, srebro 12 łutowe (750), waga 467 g. wys.15 cm. szer.19 cm. Śr.12 cm. Cechowana w owalu 12 i prostokącie AH

3 100 zł

09-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 4000