Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (261)
Szyjąca
olej na płótnie, wym. 71 x 60 cm, n. s.

15 000 zł

20-10-2019
Nowość
Plata Art
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
GÓRAL, 1 poł. XX w.
brąz, marmurowa podstawa, 34 x 13 x 13 cm, na podstawie nalepka ‘WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA | WŁADYSŁAW MIECZNIK | WARSZAWA, UL. NOWOGRODZKA 4.
18-10-2019
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
RZEŹBA JEŹDZIEC, Polska l. 30 XX w.,
brąz, marmurowa podstawa, wymiary: 32 x 28 x 10,5 cm. Prawdopodobnie statuetka będąca nagrodą w zawodach jeździeckich. Niewielkie wgniecenie w bocznej partii rzeźby.
18-10-2019
Nowość
SREBRNA PATERA, NIEMCY 2 POŁ. XIX w.
srebro pr. 800, repusowana, grawerowana od spodu: „1866. 25 Listopada 1891 Współpracownicy”, wymiary: 35 x 30,5 x 30,5 cm, waga: 1100 g. Na trzonie patery cecha kupiecka "C. SCHWARTZ".
18-10-2019
Nowość
SREBRNE PUDŁO NA CYGARA, POLSKA1 poł. XX w.,
srebro próby 3. Wymiary: 25 x 17 x 6 cm, waga: 1540 , złocone wnętrze.
18-10-2019
Nowość
srebro pr. 84, elementy wykonane z kości słoniowej, złocone wnętrze. Wymiary dzbanka: 13 x 23 x 9 cm, wymiary mlecznika 14 x 18 x 10, wymiary cukiernicy: 10 x 11,5 x 6 cm, łączna waga: 1300 g.
18-10-2019
Nowość
srebro pr. 800, wymiary: 14,5 x 42 x 14 cm, waga: 475 g. Żardiniera owalna, ażurowa, wsparta na czterech okrągłych nóżkach Na podstawie znak probierni państwowej – głowa bogini Diany.
18-10-2019
Nowość
zegarek złoty z dewizką
zegarek w kopercie złotej z dewizką (metal złocony) ,mechanizm cylinder, naciąg kluczykowy,Europa 2 poł. XIX w.

2 400 zł

18-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Zegarek medalionowy Au, Bronner et Cie.
zegarek medalionowy, złoty. Tarcza porcelanowa z cyframi rzymskimi. Koperta z grawerowaną dekoracją, mechanizm cylinder, 8 kamieni, naciąg kluczykowy Bronner et Cie. nr 97300.

2 500 zł

18-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
liczba obiektów: 261