Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
ŚLIWA Aleksander (ur. 1948)
Popiersie dziewczynki
Rzeźba Aleksandra Śliwy "Popiersie dziewczynki" kamień mielony sygnowana wymiary 39 cm wysokość
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Macierzyństwo , 1950
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Macierzyństwo" gips sygnowana na podstawie datowana 50 wymiary 86 cm wysokość 18 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Niccolò Paganini , 1955
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Niccolò Paganini" brąz sygnowany na podstawie datowany 55 wymiary 55 cm wysokość 24 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
SZPUNAR Tadeusz (ur. 1929)
Krystyna , 1957
Rzeźba Tadeusza Szpunara "Krystyna" drewno sygnowana na odwrocie datowana 57 wymiary 45 cm wysokość 33.5 cm szerokość
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
ERAZMUS Paweł (ur. 1969)
Dziewczynka z sankami , 2002
Rzeźba Pawła Erazmusa "Dziewczynka z sankami" brąz sygnowana na sankach datowana 2002 wymiary 32cm wysokość podstawa 36.5 na 15 cm
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Powłoka Królowej
Rzeźba Marka Jurka "Powłoka Królowej" brąz sygnowana na podstawie wysokość 50 cm
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Ludzie
Rzeźba Marka Jurka "Ludzie" brąz sygnowana na boku podstawy wymiary 29.5 cm wysokość podstawa 12 cm na 13
22-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
Komplet siedzisk 4 krzesła i fotel
w stylu królowej Anny z pocz. XIX w.
Drewno orzechowe, siedziska tapicerowane.
NR KAT. 633.
22-05-2020
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Pejzaż górski
Obraz Henryka Szczyglińskiego "Pejzaż Górski" akwarela papier tektura sygnowany prawy dół wymiary 14.5 cm wysokość 20 cm szerokość
19-05-2020
Nowość
Antyki na Mikołajskiej
liczba obiektów: 4000