Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
MOTELSKI Robert ur. 1977 r. (Warszawa)
cien1408194119, 34x60cm , 2019
16-10-2019
Nowość
Galeria MILANO
TOMASZEWSKI Lubomir (1923 Warszawa - 2018 Nowy Jork)
Smutek (holocaust monument) , 1970
drewno
167 x 102 x 57 cm
sygnowana, posiada certyfikat autentyczności
data powstania lata 70-te
16-10-2019
Nowość
Galeria van Rij
TOMASZEWSKI Lubomir (1923 Warszawa - 2018 Nowy Jork)
Cierpienie , 2009
drewno i metal
68 x 40 x 23 cm
sygnowana, posiada certyfikat autentyczności
16-10-2019
Nowość
Galeria van Rij
TOMASZEWSKI Lubomir (1923 Warszawa - 2018 Nowy Jork)
Parsifal , 2005
Rok powstania: 2005–2015, drewno i metal, 50 × 50 × 80 cm,
sygnowana, posiada certyfikat autentyczności
16-10-2019
Nowość
Galeria van Rij
Wazon Huta J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w....
Korpus z odciśnietym z formy reliefem kwiatowym. Szkło bezbarwne częściowo matowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), Wysokość: 29,5 cm. Numer katalogowy 1307. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te. XX w. RZADKOŚĆ
Obiekt został sprzedany
15-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
"Poeta liryczny" 2019, olej na płótnie w ramie...
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
13-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
"Charter Cigar" 2019, akryl na płótnie (w ramie...
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
13-10-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BĄK Karol (ur. 1961)
"Poławiaczka pereł" 2018, olej na płótnie (w...
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
11-10-2019
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
PUCZEL Jarek (ur. 1965, Kętrzyn)
Ziemia niczyja, 80x90 cm
11-10-2019
Galeria MILANO
liczba obiektów: 4000
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl