Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
LIPOWCZAN Jacek (Jack) (ur. 1951, Istebna)
Patrząc samotnie w "świetlaną przyszłość", 2019... , 2019
olej na desce, 65x55cm , w oprawie 85x75cm
Certyfikat autentyczności
info@warsawartgallery.com
05-08-2019
Warsaw Art Gallery
HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pn-pt 8-16, sob 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
04-08-2019
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
KRAWCZUK Bronisław (1935-1995)
Pejzaż z kopalnią
olej, płyta
49 x 43 cm (wymiary w świetle oprawy)
57 x 51,5 cm (wymiary z oprawą)

Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
02-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Zimowy spacer , 1994
50,5 x 60,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
58 x 69 cm (wymiary z oprawą)

02-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
STOKFISZ-DELARUE Jan
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
02-08-2019
krzyż
krzyż o wym.16 x 11 cm, mosiądz emalia, z grawerowanym medalionem w centrum, 2 poł. XIX w.

600 zł

01-08-2019
Antykwariat Garbary
Filiżanka do mokki art - deco - Sorau
Elegancka filiżanka w stylu art - deco; biała porcelana ze stylizowaną dekoracja roślinną; wytwórnia Sorau, okres międzywojenny XX w.; drukowany znak firmowy na spodzie, brak spodka.

Wymiary
średnica - 8 cm
01-08-2019
Silesia Art Antyki
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
"Arka" 2019, olej na płótnie, 50x50cm oprawiony
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
01-08-2019
TEKIELI Urszula (ur. 1979)
"Requies II" 2019, olej płótno, 80x70cm
galeria@tadeo-art.pl
tel. 602183303
31-07-2019
liczba obiektów: 4000