Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Pokłon Trzech Króli" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "StefMrożewski" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "1935 MS".

1 000 zł

31-07-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MROŻEWSKI Stefan (1894-1975)
"Taniec" , 1935
drzeworyt na papierze
12 x 8,5 cm
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "3/20 StefMrożewski | Amsterdam 935" oraz sygnowany monogramem na płycie w prawym, dolnym rogu: "MS".

900 zł

31-07-2020
Nowość
MAKOWSKI Zbigniew (1930 Warszawa - 2019 Warszawa)
Geometria e Penombra , 1966
akwarela i tusz na papierze
49,5 x 60,5 cm (wymiary ramy: 72,7 x 83,5 cm)
sygn. i datowany p.d.: Zbigniew / Makowski / VIII. / 1966.

na odwrociu tytułowany i opisany śr.g.: "GEOMETRIA E PENOMBRA" / 49,5 X 60,5 / ①③⑨

l.d.: D. I/219/69 ⑨
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
HAYDEN Henryk (1883 Warszawa - 1970 Paryż)
Pejzaż z Sanary-sur-mer , 1925
olej na kartonie naklejonym na płótno
36,5 x 44 cm (wymiary ramy: 47 x 54,5 cm)
sygn. i dat. l.d.: Hayden / Sanary 1925
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
Portrety
technika mieszana na desce
107,5 x 18,5 cm (wymiary ramy: 123 x 32,5 cm)
Na odwrociu napisy autorskie śr.g.: "PORTRETY" / TECH. MIESZANA / A I 107,5 x 8 / MUSIAŁOWICZ
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu (czerwono-zielony) , 2017
akryl na płótnie
50 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: L.Tarasewicz 2017 / 50 x 50 / Acrylic on canvas
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu (zielony) , 2014
akryl na płótnie
50 x 50 cm (wymiary ramy: 57 x 57 cm)
sygn. i opisany na odwrociu: L.Tarasewicz 2014 / 50 x 50 / Acryl on canvas
31-07-2020
Nowość
Wejman Gallery
NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
Obrazy Pana Karola bąka w naszej galerii

Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gra
30-07-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BĄK Karol (ur. 1961)

zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
30-07-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000