CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1156)
Wojciech Stępień "Pejzaż wiosenny", 1893 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "Wojciech Stępień 1893".

Wymiary w ramie: 40x60 cm (22x45 cm).

1 900 zł

19-03-2018
Filigranowa patera w stylu empire, srebro pr. 12, sygnowana.

Wymiary: 8x35 cm

Waga: 650 g

12 000 zł

22-11-2018
Wizytownik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

29-03-2019
Wizytownik, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wizytownik marmurowy, z figurkami wróbli z brązu patynowanego. Średnica 19 cm.

990 zł

12-06-2017
Wizytownik, Wiedeń, lata 20-te XX w.
Wizytownik marmurowy z figurką psa z brązu patynowanego.

Wymiary: 23x16x5 cm

950 zł

16-04-2019
Wizytownik, Niemcy, ok. 1909 r.
Wizytownik z onyxu z dekoracją staroegipską, kaboszony z kamieni naturalnych, perły, mosiądz.

Nagroda w regatach, Monachium, 1909 r.

Wysokość: 23 cm

Średnica: 33 cm
Obiekt został sprzedany

2 900 zł

13-09-2019
Wizytownik z kaczkami, Wiedeń, pocz. XX w.
Marmurowy wizytownik z figurami kaczek; stop metali, brązowiony.

Średnica: 25 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

28-03-2019
Wizytownik z dzikiem, ok. 1900 r.
Figurka dzika z brązu oraz kły z kości, na podstawie marmurowej. Wymiary: średnica: 20 cm, wysokość całości: 8,5 cm.

1 400 zł

02-02-2017
Wizytownik z dekoracją w formie ryby z brązu złoconego, cyzelowany, sygnowany "Cassonet". Wymiary: 12x28 cm.

1 200 zł

14-09-2017
Wizytownik Art Deco, Wiedeń , 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm.

Wysokość: 13 cm

1 400 zł

21-11-2018
Patera majolika, sygnowana. Wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 38 cm.

3 900 zł

09-02-2017

3 500 zł

27-02-2017
Wiaderko na lód, Isfahan, Persja, l. 1920-40
Wiaderko na lód, srebro pr. 84, puncowane.

Bogata, grawerowana dekoracja z elementami fauny i flory.

Wysokość z ruchomym pałąkiem 27 cm, średnica 17 cm. Waga ok. 680 gram.

8 500 zł

08-11-2018
Wiaderko na biszkopty, Anglia, 1920 r.
Szklany słój z platerową pokrywą i ruchomym uchwytem.

Wysokość ze złożonym uchwytem: 17 cm

500 zł

07-12-2018
Wiaderko do schładzania win, plater sygnowany "dFraget". Warszawska Fabryka Platerów. Wysokość 18 cm, średnica 23 cm.

550 zł

11-09-2015
Wiaderko do lodu, Niemcy, ok. 1900 r.
Wiaderko na lód, szkło wielobarwne w połączniu z mosiądzem złoconym ogniowo. Bardzo dekoracyjny przedmiot użytkowy. Wysokość całkowita 22 cm.

450 zł

12-10-2015
Weriera, Carl Thieme, Drezno, 1888-1901
Porcelanowe naczynie do schładzania kieliszków, dekoracja ręcznie malowanych scen dworskich rodzajowych oraz kwiatów, sygnowane. Wymiary: 13x27 cm.

1 800 zł

28-12-2017
Wazonik, Włochy, Murano, pocz. XX w.
Wazonik z dekoracją millefiori (z wł. "tysiąc kwiatów) z dwoma uchwytami, wysokość 11 cm.

350 zł

11-05-2017
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Wazonik, pocz. XX w.
Wazon secesyjny o nieregularnym wylewie w formie kwiata, szkło barwione w masie, pocz. XX w., wysokość: 20 cm.

350 zł

15-07-2016
Wazonik, ok. 1900 r.
Wazonik secesyjny; szkło ręcznie malowane, sygnowane.

Wysokość: 8 cm

590 zł

22-08-2019
Wazonik, k. XIX w.
Wazonik z trzema wkładami ze szkła barwionego umieszczonymi w bogato zdobionym, ażurowym stojaku; plater.

Wymiary: 16x7x2 cm

580 zł

17-06-2019
Wazonik, Japonia, okres Meiji
Wazonik z brązu patynowanego, dekorowany trójwymiarowymi konikami polnymi oraz motywem roślinnym.

Wysokość: 14 cm

780 zł

01-04-2019
Szkło warstwowe, trawione, barwione, sygnowane.

Wysokość 10 cm

1 500 zł

04-03-2019
Wazonik secesyjny, Śląsk, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe, trawione, sygnowane na podstawie "Silesia". Wysokość 12 cm.

1 300 zł

12-10-2015
liczba obiektów: 1156