CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1141)
Wizytownik z dzikiem, ok. 1900 r.
Figurka dzika z brązu oraz kły z kości, na podstawie marmurowej. Wymiary: średnica: 20 cm, wysokość całości: 8,5 cm.

1 400 zł

02-02-2017
Wizytownik z dziewczyną, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.

Średnica: 24 cm

Wysokość: 15 cm

1 120 zł

31-10-2019
Wizytownik z dekoracją w formie ryby z brązu złoconego, cyzelowany, sygnowany "Cassonet". Wymiary: 12x28 cm.

1 200 zł

14-09-2017
Wizytownik Art Deco, Wiedeń , 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm.

Wysokość: 13 cm

1 400 zł

21-11-2018
Patera majolika, sygnowana. Wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 38 cm.

3 900 zł

09-02-2017

3 500 zł

27-02-2017
Wilhelm Schwind "Scena we wnętrzu", 1902 r.
Olej na kartonie, sygowany i datowany pd. "Willi Schwind 1902".

Wymiary w ramie: 42x56 cm (35x48 cm).

3 500 zł

25-11-2019
Wiaderko na lód, Isfahan, Persja, l. 1920-40
Wiaderko na lód, srebro pr. 84, puncowane.

Bogata, grawerowana dekoracja z elementami fauny i flory.

Wysokość z ruchomym pałąkiem 27 cm, średnica 17 cm. Waga ok. 680 gram.

8 500 zł

08-11-2018
Wiaderko na biszkopty, Anglia, 1920 r.
Szklany słój z platerową pokrywą i ruchomym uchwytem.

Wysokość ze złożonym uchwytem: 17 cm

500 zł

07-12-2018
Wiaderko do schładzania win, plater sygnowany "dFraget". Warszawska Fabryka Platerów. Wysokość 18 cm, średnica 23 cm.

550 zł

11-09-2015
Wiaderko do lodu, Niemcy, ok. 1900 r.
Wiaderko na lód, szkło wielobarwne w połączniu z mosiądzem złoconym ogniowo. Bardzo dekoracyjny przedmiot użytkowy. Wysokość całkowita 22 cm.

450 zł

12-10-2015
Weriera, Carl Thieme, Drezno, 1888-1901
Porcelanowe naczynie do schładzania kieliszków, dekoracja ręcznie malowanych scen dworskich rodzajowych oraz kwiatów, sygnowane. Wymiary: 13x27 cm.

1 800 zł

28-12-2017
Wazonik, Włochy, Murano, pocz. XX w.
Wazonik z dekoracją millefiori (z wł. "tysiąc kwiatów) z dwoma uchwytami, wysokość 11 cm.

350 zł

11-05-2017
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Wazonik, pocz. XX w.
Wazon secesyjny o nieregularnym wylewie w formie kwiata, szkło barwione w masie, pocz. XX w., wysokość: 20 cm.

350 zł

15-07-2016
Wazonik, ok. 1900 r.
Wazonik secesyjny; szkło ręcznie malowane, sygnowane.

Wysokość: 8 cm

590 zł

22-08-2019
Wazonik, M.H. Wilkens & Söhne, Brema, Niemcy, 1900
Srebro pr. 800, złocone wewnątrz, punca manufaktury „M.H. Wilkens & Söhne”.

Wysokość: 10 cm

Średnica: 5,5 cm

Waga: 135 g

850 zł

08-01-2020
Wazonik, k. XIX w.
Wazonik z trzema wkładami ze szkła barwionego umieszczonymi w bogato zdobionym, ażurowym stojaku; plater.

Wymiary: 16x7x2 cm

580 zł

17-06-2019
Wazonik, Japonia, okres Meiji
Wazonik z brązu patynowanego, dekorowany trójwymiarowymi konikami polnymi oraz motywem roślinnym.

Wysokość: 14 cm

780 zł

01-04-2019
Szkło warstwowe, trawione, barwione, sygnowane.

Wysokość 10 cm

1 500 zł

04-03-2019
Wazonik secesyjny, Śląsk, ok. 1900 r.
Szkło warstwowe, trawione, sygnowane na podstawie "Silesia". Wysokość 12 cm.

1 300 zł

12-10-2015
Wazonik secesyjny, ok. 1900 r.
Szkło barwione, iryzowane. Wymiary: wys. 15 cm, śr. 13 cm.

850 zł

12-10-2015
Wazon, XIX/XX w.
Szkło ręcznie malowane.

Wysokość: 27 cm

350 zł

03-06-2019
Wazon, XIX w.
Wazon ze szkła chalcedonowego w oprawie z brązu złoconego.

Wysokość: 30 cm

1 400 zł

09-12-2019
Wazon, Rosenthal, po 1980 r.
Wazon; porcelana, sygnowana.

Wysokość: 15 cm

250 zł

09-08-2019
liczba obiektów: 1141