CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1266)
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
”Atak szwoleżera”, ok. 1890 r.
Olej na desce, sygnowany l.d. “W.Kossak”. Na rewersie pieczęć z zakładu Aleksandrowicza i odręcznie napisany numer 950.

Wymiary w ramie: 76x66 cm (61x49,5 cm)

99 000 zł

14-10-2024
FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
“Kwiaty”
Olej na płótnie, sygn. l.d. “Woj. Fleck”.

Wymiary w ramie: 47x33 cm (40x32 cm)

1 200 zł

13-09-2024
TRITT Wolfgang (1913 Braunschweig - 1983 Berlin)
Berlin - Unter den Linden
Olej na kartonie, sygnowany pd. "W. Tritt"
Wymiary w ramie: 51x71 cm (30x50 cm)

4 800 zł

03-11-2023
BIELECKI Władysław (1896-1943)
“Kraków: Św. Idzi”, 1926
Drzeworyt barwny, opisany, datowany i sygnowany.

Wymiary w ramie: 60,5x53 cm (42x36 cm)

1 500 zł

08-03-2022
BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
„Trójka na śniegu”
Olej na płótnie, sygn. l.d. „W. BOROWICKI”.

Wymiary w ramie: 60x79 cm (50x69 cm)

3 900 zł

31-01-2024
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
“Pasterka”
Olej na płótnie, sygn. l.d. “W. Szerner iunior”.

Wymiary w ramie: 64x57,5 cm (44,5x35,5 cm)

22 000 zł

21-03-2024
WASILKOWSKI Władysław Kazimierz (1860 Lublin - 1934 Warszawa)
“Odpoczynek” 1913 r.
Pastel na papierze, sygnowany i datowany l.d. Kaz. Wł. Wasilkowski 1913”.

Wymiary w ramie: 60x50 cm (45x35 cm)

16 000 zł

29-11-2023
KRÓLIKIEWICZ Władysław (1898 Lwów - 1976 Warszawa)
Dachy Warszawy , 1954
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "W.K
rólikiewicz 1954". Wymiary w ramie: 63x50 cm (36x25 cm).

2 200 zł

30-11-2015
LAM Władysław (1893-1984)
"Widok na Długi Targ"
Olej na płótnie, sygn. ś.d. "W.Lam".

Wymiary w ramie: 70x85 cm (61x76 cm)

19 000 zł

19-09-2023
MAJEWSKI Władysław (1881 Proszowice - 1925 Warszawa)
“Martwa natura z kwiatami i jabłkami” 1909 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany l.d. “W.Majewski 09”.

Wymiary w ramie: 65x76 cm (50x62 cm)

5 900 zł

31-01-2024
POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
"Zakopane", 1983 r
Akwarela, sygnowana i datowana pd. "W. Popielarczyk 83".

Wymiary w ramie: 35x43 cm (20x29cm).

1 200 zł

25-06-2019
"W górach", 1986 r.
Akwarela, sygnowana i datowana ld. "W. Popielarczyk 88".

Wymiary w ramie: 36x52 cm (20x36 cm).

1 100 zł

26-06-2019
"Twarze", 1983 r.
Akwarela, sygnowana i datowana lg. "W. Popielarczyk 83".

Wymiary w ramie: 58x48 cm (40x28 cm).

1 600 zł

26-06-2019
"Słońce", 1985 r.
Rysunek kredą i akwarelą, sygnowany i datowany ld. "W. Popielarczyk 85".

Wymiary w ramie: 45x56 cm (30x40 cm).

900 zł

28-06-2019
"Smoki", 1985 r.
Rysunek kredkami i ołówkiem, sygnowany i datowany pd. "W. Popielarczyk 85".
Wymiary w ramie: 57x48 cm (40x28 cm).

1 300 zł

28-06-2019
"Pejzaż z kościołem", 1983 r .
Akwarela, sygnowana i datowana ld. "W. Popielarczyk 83".

Wymiary w ramie: 40x50 cm (22x32 cm).

1 400 zł

01-07-2019
"Pajacyk", 1987 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "W. Popielarczyk 87".

Wymiary w ramie: 83x62 cm (60x40 cm).

1 200 zł

02-07-2019
"Martwa natura", 1985 r.

Wymiary w ramie: 81x59 cm (60x40 cm).

1 200 zł

03-07-2019
"Martwa natura z jabłkiem", 1982 r.
Gwasz na papierze marszczonym, sygnowany i datowany ld. "W. Popielarczyk 82".

Wymiary w ramie: 56x46 cm (38x28 cm).

1 500 zł

03-07-2019
"Kwiaty w wazonie", 1985 r.

1 200 zł

04-07-2019
"Jest ciąg..."
Rysunek piórkiem o wymiarach w ramie: 42x34 cm (29x21 cm).

950 zł

05-07-2019
"Główki", 1985 r.
Rysunki piórkiem o wymiarach w ramie: 35x28 cm (20x14 cm) sygnowane i datowane.

Sztuka - 550 zł.

550 zł

05-07-2019
"Dłonie", 1985 r
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany i datowany pd. "W. Popielarczyk 85".

Wymiary w ramie: 48x38 cm (29x20 cm).

600 zł

08-07-2019
"Akt", 1979 r.
Gwasz na papierze marszczonym, sygnowany i datowany pg. "W. Popielarczyk 79".

Wymiary w ramie: 45x38 cm (30x21 cm).

1 800 zł

08-07-2019
"Akt w wodzie", 1985 r.

Wymiary w ramie: 43x33 cm (29x20 cm).

600 zł

09-07-2019
liczba obiektów: 1266