CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1266)
CHODKOWSKI Wacław (1878 Kozienice - 1953 Warszawa)
Wyjazd ze wsi
Olej na kartonie, sygnowany na dole: "W. Chodkowski"

Wymiary w ramie: 45x60 cm (35x50 cm)

3 900 zł

05-11-2022
Portret dziewczynki , 1920
Olej na sklejce, sygnowany i datowany p.g: "W. Chodkowski 1920"
Wymiary w ramie: 38x28 cm (29,5x19,5 cm)

3 900 zł

05-08-2023
DYZMAŃSKI Wacław (1874-1944)
„Oficer Armii Carskiej"
Olej na płótnie, częściowo zachowana sygnatura p.d. „Wa...”.

Wymiary w ramie: 100x80 (82x62)

8 500 zł

10-09-2021
PRZYBYLSKI (d'Agardt Przybylski, Nowina Przybylski) Wacław (1869 Jarosławice w Poznańskiem - 1933 Warszawa)
Las zimą
Olej na płótnie, sygnowany pd. "Nowina-Przybylski".
Wymiary w ramie: 78x58 cm (67x47 cm)

5 500 zł

06-10-2023
TRACEWSKI Wacław (1865 – 1904 )
„Konie przed chatą”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. „W.Tracewski”.

Wymiary w ramie: 55x46 cm (38x28 cm)

4 900 zł

25-10-2019
Wiosenny pejzaż
Olej na płótnie, sygnowany l.d. „W.Tracewski”.
Wymiary w ramie: 56x44 (47,5x34 cm)

5 500 zł

02-11-2023
PSTRAK WASYLOWICZ Jarosław (1873 Gwoździec k. Kołomyi - 1916 Charków)
"Hucułka z koszem", 1909 r.
Olej na płótnie/kartonie, sygnowany i datowany cyrylicą pd. "Ja. Pstrak 1909"

Wymiary w ramie: 54x43 cm (41x30 cm)

5 500 zł

08-09-2023
CHOREMBALSKI Wawrzyniec (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)
"Kościół Bernardynów"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "W.CHOREMBALSKI" oraz na rewersie: "WAW. CHOREMBALSKI KOŚCIÓŁ BERNARDYNÓW"

Wymiary w ramie: 46x63 cm (38x55 cm)

7 500 zł

26-05-2023
"Kaczeńce"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "W.Chorembalski" oraz na rewersie: "WAW. CHOREMBALSKI"

Wymiary w ramie: 56x80 cm (45x70 cm)

7 500 zł

26-05-2023
STACHEL Wiesława (ur. 1958, Chełm)
O.T. 1997 r.
Akryl/płótno, sygnowany i datowany na odwrociu: "W.Stachel O.T. 1997"
Wymiary: 120x80 cm

12 000 zł

21-08-2023
Bez tytułu, 1997 r.
Akryl/płótno, sygnowany i datowany na odwrociu: "W.Stachel 1997"
Wymiary: 120x80 cm

12 000 zł

21-08-2023
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Zimowy pejzaż z wilkami”
Olej na tekturze, sygn. l.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 65x86 cm (51x70 cm)

12 000 zł

08-08-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Zimowy pejzaż z rzeką”
Olej na płótnie, sygn. l.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 67x97 cm (50x80 cm)

15 500 zł

06-11-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
“Nad wodą o zachodzie słońca”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “WIKTOR KORECKI”.

Wymiary w ramie: 45x60 cm (34,5x48 cm)

11 000 zł

28-03-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Sianokosy", 1924 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. l.d. “W.Korecki 1924”.

Wymiary w ramie: 58x64 cm (34x49 cm)

9 900 zł

22-02-2024
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Rybacy"
Olej na dykcie, sygnowany pd. "W.KORECKI". Wymiary w ramie: 103x133 cm (75x100 cm).

16 500 zł

01-09-2017
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Młyn wieczorową porą"
Olej na tekturze, sygnowany pd. "WIKTOR KORECKI". Wymiary w ramie: 64x80 cm (52x68 cm).

13 350 zł

28-08-2023
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Dziewczyna przy studni"
Olej na kartonie, sygnowany i datowany pd.: "W. Korecki 1930"

Wymiary w ramie: 46x36 cm (35x25 cm)

5 800 zł

09-06-2023
NORDEN Wim Van (1883 Amsterdam - 1978 Laren)
"Łódź w porcie"
Olej na płótnie, sygn.pd „Wim van Norden”. Wymiary z ramą: 73x93 cm(60x80 cm).

6 500 zł

04-01-2016
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„W tańcu"
Olej na płycie, sygnowany ld.:"W. Wodzinowski"

Wymiary w ramie: 70x90 cm (50x70 cm)

14 000 zł

18-06-2024
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
“Portret męski”, Tarnopol, 1939 r.
Olej na sklejce, sygnowany, opisany i datowany po prawej: "Wlastimil Hofman Tarnopol 1939"

Proweniencja: kolekcja prywatna Szklarska Poręba

Wymiary w ramie: 55x49 cm (41x36 cm)

15 000 zł

12-09-2023
“Portret dziewczyny” 1926 r.
Ołówek na papierze, sygnowany monogramem i datowany “19 HW 26”

Wymiary w ramie: 39,5x34 cm

3 300 zł

19-01-2024
Ciężka praca
Olej na kartonie, sygnowany p.d. "Wlastimil Hofman".
Wymiary w ramie: 43x50 cm (18x24,5 cm)

33 000 zł

02-09-2023
KOSOWSKI Wojciech (1933-1999)
“Kompozycja abstrakcyjna”
Olej na płótnie, sygnowany pd. "Kosovski"

Wymiary: 70x50 cm

1 500 zł

09-09-2024
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
”Trębacz”, 1919 r.
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wojciech Kossak 1919”.

Wymiary w ramie: 57x48 cm (41x32,5 cm)

69 000 zł

12-08-2024
liczba obiektów: 1266