Olej na płótnie, sygnowany cyrylicą i datowany p.g.
Wymiary w ramie: 98x83 cm (80x65 cm)
15 000 zł
09-04-2024
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Portret mężczyzny”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “130/200”.
Wymiary w ramie: 72x58 cm (50x38 cm)
1 800 zł
10-06-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Portret Marie-Therese Walter”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “22/89”.
Wymiary w ramie: 82x64 cm (62x45 cm)
3 300 zł
09-03-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Mężczyzna z fajką”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “13/200”.
Wymiary w ramie: 83x66 cm (61x44 cm)
1 800 zł
12-06-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Kobieta siedząca przy oknie”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “38/200”.
Wymiary w ramie: 70x56 cm (49x38 cm)
3 300 zł
12-06-2023
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Olej na płótnie, sygn. na rewersie.
3 300 zł
20-01-2016
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Paweł Pośrednik (ur. w 1957 r.) studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Dyplom w 1984 roku u prof. Tadeusza Kobylańskiego. Aneks z malarstwa u prof. Jana Lisa.
3 300 zł
20-01-2016
STELLER Paweł (1895-1974)
“W górach”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. “P. Steller”.
Wymiary w ramie: 28x34 cm (25x31 cm)
3 300 zł
22-01-2024
LINDBERGH Peter (ur. 1944)
Mono Type 2
, 1967
Monotypia na blasze, 4 elementy, sygn. pseudonimem Sultan
46x46x2 cm (każdy kwadrat 23x23x2 cm)
Wystawiana: Galeria Denise René i Hans Mayer, Krefeld , 1969
Reprodukowana: broszura wystawy, Krefeld, 1969
Proweniencja: Dom aukcyjny Dr. Eder, Kolonia
150 000 zł
05-04-2024
KMIEĆ Piotr (ur. 1949)
Wyczerpany pejzaż
, 1979
Kolaż na płótnie, sygnowany i opisany na rewersie “P. KMIEĆ WYCZERPANY PEJZAŻ 79 CENA 9000”.
Wymiary: 38x38 cm
950 zł
10-01-2023
KUKLA (Qkla) Piotr (ur. 1964, Tarnów)
"Ścieżki nocy", 2003 r.
Akryl na płycie, sygnowany na rewersie: "ŚCIEŻKI NOCY OBIEKT SZTUKOPODOBNY 2003"
Wystawiany: Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury Dębica, 2003
Wymiary w ramie: 81x43 cm (74x36 cm)
1 900 zł
31-03-2021
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
"Don Kichot"
Akryl na płótnie/kartonie, sygn. pd. "P. Kijas". Wymiary: 40x24 cm
1 900 zł
04-09-2023
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Warszawa" 1985
Olej na płótnie, sygn. pd. "Giersz". Na rewersie "Rajmund 85, nr 20". Wymiary 42x32 cm.
2 200 zł
26-01-2016
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Stare Miasto" 1985 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Giersz". Na rewersie "nr22". Wymiary 58x40 cm.
2 200 zł
25-01-2016
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Plac Zamkowy" 1987 r.
Olej na płótnie, sygnowany pd. "Giersz". Wymiary 58x40 cm. Na rewersie "Plac Zamkowy nr14"