CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1266)
PIWOWARSKA Monika (z d. PRZYBYSZEWSKA) (1914 - 2006)
"Płomienie", ok. 1970 r.
Akryl na płycie, sygnowany na awersie odręcznie "MONIKA PIWOWARSKA"

Wymiary: 117x80 cm

5 800 zł

09-10-2023
"Abstrakcja 2", 1975 r.

Wymiary: 58x82 cm

3 500 zł

09-10-2023
"Abstrakcja 1", ok. 1975 r.

Wymiary: 59x82 cm

3 500 zł

09-10-2023
STAROWICZ Monika (ur. 1974, Katowice)
Spotkanie , 2000
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 60x50 cm.

3 500 zł

06-10-2015
Sedno , 2000
Olej na płótnie, sygnowany pd."MONIKA STAROWICZ 2000" oraz na rewersie "M. STAROWICZ" i dedykacja. Wymiary: 100x70 cm.
Obiekt został sprzedany

6 500 zł

06-10-2015
Postać na żółtym tle, ok. 2000 r.
Olej na płótnie. Sygnowany na rewersie odręcznie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 70x40 cm.

3 500 zł

13-05-2015
Portret siedzący, 2000 r.
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie "Monika S."
Wymiary: 150x80 cm.

8 000 zł

12-05-2015
Bez tytułu , 2000
Olej na płótnie, sygnowany na rewersie graficznym znakiem piersi. Wymiary: 60x70 cm.

3 500 zł

06-10-2015
ORDA Napoleon (1807-1883)
“Zamek w Dębnie”, ok. 1880 r.
Litografia na papierze, sygnowana.

Odbitka pracowni litograficznej Maksymiliana Fajansa.

Wymiary: 38,5x42,5 cm (25x29 cm)

550 zł

18-12-2023
ORDA Napoleon (1807-1883)
“Ogrodzieniec”, ok. 1880 r.

550 zł

18-12-2023
KLEVER Oskar (1887 Petersburg - 1975 Leningrad)
“Martwa natura z ptactwem i owocami”, 1905 r.
Olej na płótnie, sygnowany cyrylicą i datowany p.g.

Wymiary w ramie: 98x83 cm (80x65 cm)

15 000 zł

09-04-2024
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Portret mężczyzny”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “130/200”.

Wymiary w ramie: 72x58 cm (50x38 cm)

1 800 zł

10-06-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Portret Marie-Therese Walter”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “22/89”.

Wymiary w ramie: 82x64 cm (62x45 cm)

3 300 zł

09-03-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Mężczyzna z fajką”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “13/200”.

Wymiary w ramie: 83x66 cm (61x44 cm)

1 800 zł

12-06-2023
PICASSO Pablo (1881-1973)
“Kobieta siedząca przy oknie”
Litografia offsetowa, z limitowanej serii, numerowana ołówkiem “38/200”.

Wymiary w ramie: 70x56 cm (49x38 cm)

3 300 zł

12-06-2023
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Olej na płótnie, sygn. na rewersie.

3 300 zł

20-01-2016
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Paweł Pośrednik (ur. w 1957 r.) studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Dyplom w 1984 roku u prof. Tadeusza Kobylańskiego. Aneks z malarstwa u prof. Jana Lisa.

3 300 zł

20-01-2016
STELLER Paweł (1895-1974)
“W górach”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. “P. Steller”.

Wymiary w ramie: 28x34 cm (25x31 cm)

3 300 zł

22-01-2024
LINDBERGH Peter (ur. 1944)
Mono Type 2 , 1967
Monotypia na blasze, 4 elementy, sygn. pseudonimem Sultan
46x46x2 cm (każdy kwadrat 23x23x2 cm)
Wystawiana: Galeria Denise René i Hans Mayer, Krefeld , 1969
Reprodukowana: broszura wystawy, Krefeld, 1969
Proweniencja: Dom aukcyjny Dr. Eder, Kolonia

150 000 zł

05-04-2024
KMIEĆ Piotr (ur. 1949)
Wyczerpany pejzaż , 1979
Kolaż na płótnie, sygnowany i opisany na rewersie “P. KMIEĆ WYCZERPANY PEJZAŻ 79 CENA 9000”.
Wymiary: 38x38 cm

950 zł

10-01-2023
KUKLA (Qkla) Piotr (ur. 1964, Tarnów)
"Ścieżki nocy", 2003 r.
Akryl na płycie, sygnowany na rewersie: "ŚCIEŻKI NOCY OBIEKT SZTUKOPODOBNY 2003"

Wystawiany: Galeria Miejskiego Ośrodka Kultury Dębica, 2003

Wymiary w ramie: 81x43 cm (74x36 cm)

1 900 zł

31-03-2021
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
"Don Kichot"
Akryl na płótnie/kartonie, sygn. pd. "P. Kijas". Wymiary: 40x24 cm

1 900 zł

04-09-2023
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Warszawa" 1985
Olej na płótnie, sygn. pd. "Giersz". Na rewersie "Rajmund 85, nr 20". Wymiary 42x32 cm.

2 200 zł

26-01-2016
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Stare Miasto" 1985 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Giersz". Na rewersie "nr22". Wymiary 58x40 cm.

2 200 zł

25-01-2016
GIERSZ Rajmund (ur. 1937)
"Plac Zamkowy" 1987 r.
Olej na płótnie, sygnowany pd. "Giersz". Wymiary 58x40 cm. Na rewersie "Plac Zamkowy nr14"

3 300 zł

25-01-2016
liczba obiektów: 1266