Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „ K. Zadrazil 1931”.
Wymiary w ramie: 92x68 cm ( 65x42,5 cm)
11 000 zł
09-04-2024
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
“Widok na Regle” 1905 r.
Pastel na tekturze, sygn i dat. p.d.: „K.Laszczka 1905”.
Wymiary w ramie: 71,5x81,5 cm (51 × 62 cm)
18 000 zł
29-04-2024
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"Pejzaż z rzeką"
Olej na płycie, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".
Wymiary w ramie: 80x100 cm (59,5x78,5 cm)
15 000 zł
07-02-2022
"Nokturn - nad Mołtawą"
Olej/płótno/karton, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".
Wymiary w ramie: 89x77 (70x55) cm
9 200 zł
10-09-2021
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
"Żyd z księgą"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "K. SZEWCZENKO"
Wymiary w ramie: 34x44 cm (24x34 cm)
4 400 zł
03-08-2023
"Rozmowa"
Olej na desce, sygnowany p. d.: "K. Szewczenko"
Wymiary w ramie: 42x48 cm (25x30 cm)
3 500 zł
03-06-2024
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
“Biskup”
Ołówek i kredki na papierze, na rewersie pieczęć autorska.
Wymiary w ramie: 35x30 cm (18x13,5 cm)
Obiekt został sprzedany
8 500 zł
06-12-2023
GRABOWSKI Lech
Cynie
Olej na sklejce, sygn. l.d. “L.GRABOWSKI”.
Wymiary w ramie: 42x50 cm (32x40 cm)
1 500 zł
21-08-2023
OSTROWSKA Leokadia (1875-1952)
Paryska tancerka
Pastel papierze, sygnowana pd. "L.Ostrowska".
Wymiary w ramie: 54,5x59 cm (36,5x41,5 cm)
4 800 zł
02-11-2023
CZECHOWSKI Leon (1888 - 1938)
“Czwartak”
Ołówek na papierze, sygnowany i opisany.
Wymiary w ramie: 31x24 cm (26x19 cm)
1 200 zł
15-02-2024
KOWALSKI Leon (1870-1937)
"Krym", ok. 1908 r.
Olej na tekturze, sygnowany pd.: "L.Kowalski"
Wymiary w ramie: 35x43 cm (21X30 cm)
3 800 zł
26-10-2023
MICHALSKI Leon (1911 - 1989)
"Praca w polu", 1953 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "L.Michalski 1953". Wymiary w ramie: 61x73 cm (31x45 cm).
2 200 zł
30-11-2015
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
“Konfesja św. Stanisława z Katedry Wawelskiej”
Litografia na papierze, sygn. i dat. na płycie p.d. "LWyczół 1911".
Wymiary w ramie: 58x45 cm (40x28 cm)
3 800 zł
20-05-2024
ŚLIWIŃSKI Leon (1916 Płock – 2001)
“Ucieczka Świętej Rodziny” 1959 r.
Monotypia na papierze, sygnowana i datowana “le śli 59” opisana “monovertography 1 exemplar”.
Wymiary w ramie: 66x53 cm (46x34,5 cm)
1 200 zł
05-06-2024
LESZKO Ludwik (1890-1957)
“Pejzaż zimowy”, 1923 r.
Olej na kartonie, sygn. “Ludwik Leszko Kraków 1923”.
Wymiary w ramie: 94x124 cm (71x101 cm)
14 000 zł
07-10-2024
LESZKO Ludwik (1890-1957)
“Pejzaż wiosenny”, 1921 r.
Olej na kartonie, opisany i datowany na odwrociu “32 Leszko 1921”.
Wymiary w ramie: 83x62 cm (72x52 cm)
8 500 zł
25-10-2023
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
„Pejzaż wiosenny”
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner”.
Wymiary w ramie: 30x40 cm (25x35 cm)
2 600 zł
17-05-2024
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
Pejzaż z jeziorem
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner” na rewersie nalepka z Pałacu Sztuki.
Wymiary w ramie: 34,5x45 cm (25,5x36 cm)
2 300 zł
10-10-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
Zima
Akwarela na papierze, sygnowana ld. "Maciej Nehring"
Wymiary w ramie: 34x43 cm (21x30 cm)
2 600 zł
06-10-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
"Las we mgle"
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. "Maciej Nehring".
Wymiary w ramie: 91x75 cm (78x62 cm)
7 500 zł
08-11-2023
SPASOWICZ Magdalena (ur. 1927)
„Pejzaż II”, 1977 r.
Gwasz na papierze, opisany „Kol. A.W. 77 Magdalena Spasowicz Pejzaż II 1977 gwasz”.
Wymiary w ramie: 47x69 cm (25x46,5 cm)
2 600 zł
31-03-2021
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
“Martwa natura z kwiatami” 1974 r.
Tusz, piórko i akwarela na papierze, sygnowana i datowana “majaberezowska 74”.
Wymiary w ramie: 69x47 cm (52x32 cm)
7 300 zł
31-07-2024
POLSKI Malarz (poł. XIX w.)
Jan Kiliński i Józef Chłopicki
Olej na płótnie/desce.
Wymiary w ramie: 29x41 cm (17x14 każdy)
6 500 zł
10-01-2023
Nieokreślony malarz polski
"Psy myśliwskie", ok. 1900 r.
Rysunek ołówkiem na papierze, niesygnowany. Wymiary w ramie: 84x66 cm (60x43 cm).
1 900 zł
21-08-2017
NIEOKREŚLONY MALARZ POLSKI, po 1918
Kuter z Helu
Olej na płótnie/desce.
Wymiary w ramie: 74x108 cm (62x96 cm)