Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2676)
DOBRIAK Michał (1904-2001)
Latem nad Strugą, 1952
olej na płótnie 67x38 cm.(77x49cm) na odwrocie naklejka ;Wystawa obrazów Michała Dobriaka , Kalisz Muzeum 15 II - 8 III 1953 ,technika olej l.p.86 tytuł "Latem nad strugą" sygn. p.d. "M.Dobriak 1952"

5 000 zł

27-01-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Helios , 1988
brąz patynowany, podstawa: kamień wys. 29 cm, z podstawą 39 cm sygn. p.d.: MITORAJ/ więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl

28 000 zł

26-01-2020
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
ASKLEPIOS , 1988
brąz patynowany, kamień, wys. z podstawą: 48 cm sygn. p.d.: MITORAJ /więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl

28 000 zł

26-01-2020
WORPUS-BUDZIEJEWSKI Grzegorz (ur. 1986)
Lanscape 131, 100 cm x 120 cm, olej, płótno , 2019
Lanscape 131, 100 cm x 120 cm, olej, płótno

5 900 zł

24-01-2020
Galeria MILANO
WICHMANN Georg (1876-1944)
WIDOK NA KOZIE GRZBIETY W KARKONOSZACH
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 38,5 x 48,5 cm, sygn p/d. No odwrocie opis ołówkiem i naklejony telegram do autora z odniesieniem do obrazu z 1927 roku.

6 000 zł

24-01-2020
Antykwariat Garbary
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Odwrót spod Moskwy", 1929 r.
Olej na kartonie, sygnowany ld. "Jerzy Kossak 1929"

Na rewersie pieczątka "Skład ram - oprawa obrazów A. Słotolowicz Kraków Zwierzyniecka 11"

Wymiary w ramie: 62x49 cm (50x37 cm)

17 000 zł

24-01-2020
ZIELIŃSKI Kazimierz (1923 Łódź - 2010 Warszawa)
Zwierzenia III, IV, rzeźba, brąz, 24cm x 13 cm... , 1975
Zwierzenia III, IV, rzeźba, brąz, 24cm x 13 cm x 23 cm (wysokość)

7 500 zł

23-01-2020
Galeria MILANO
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
"Pejzaż bretoński", ok. 1910 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "A. Neuman".

Wymiary w ramie: 72x83 cm (54x65 cm).

18 000 zł

23-01-2020
TERESZCZENKO Jadwiga (1899 - 1976)
„Nicea”
Pastel na papierze, sygn. p.d. „J. Lubucka Tereszczenko”.

Wymiary w ramie: 55x65 cm (42x53 cm)

6 600 zł

23-01-2020
liczba obiektów: 2676