Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2669)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Akt , 2012

13 000 zł

23-07-2020
Galeria Maya
PAŁKA Witold (1928-2013)
Koncert , 2012
olej/płotno
80/60 cm
+rama

19 500 zł

23-07-2020
Galeria Maya
MARTINO Mira de
Your Loving Arms , 2020
technika własna, AlumixArt™ Mixed Media, wykończona warstwą patynowanego brązu, marmurowa podstawa, wym.: 18 x18 x 76 cm, seria 4/4, sygn.: MIRA DEMARTINO 2020

10 000 zł

18-07-2020
Sopocki Dom Aukcyjny
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Gwasz na płótnie pt. "Transcendencja" , 2015
Obraz Tomka Sętowskiego pt. " Transcendencja" z 2015 roku w formacie 60 x 50 cm. Obraz wykonany technikami mieszanymi: akryl+kredka na płótnie. Praca sygnowana na froncie w lewym, dolnym rogu oraz na rewersie.
Obiekt został sprzedany

13 000 zł

16-07-2020
Galeria Foksal 17
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Olej na płótnie pt. "Kontrabasista" , 2018
Olej na płótnie Edwarda Dwurnika pt.Kontrabasista,
format 13 cm × 18 cm. Sygnatura: front, górna część pracy: 2018 E. Dwurnik, rewers: 2018 E. Dwurnik. Praca posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17
Obiekt został sprzedany

8 000 zł

16-07-2020
Galeria Foksal 17
OWCZAREK Łukasz (ur. 1983, Inowrocław)
WTF K

5 500 zł

12-07-2020
Galeria Maya
ŻYNGIEL Krzysztof
Melodyka ludowa

5 000 zł

12-07-2020
Galeria Maya
ŻYNGIEL Krzysztof
Mobilsong

5 000 zł

12-07-2020
Galeria Maya
WTF KZT

5 500 zł

12-07-2020
Galeria Maya
liczba obiektów: 2669