Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2661)
AUTOR nieznany
Srebrna taca, 1872 - 1922 r.
srebro próby 800
62 x 36 cm,
waga: 1577,60 g
Klasycyzująca taca wykonana w całości ze srebra próby 800. Taca o formie wyoblonego prostokąta z dwoma uchwytami na krótszych bokach.

6 200 zł

30-07-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
AUTOR nieokreślony
Para świeczników , 1867 - 1872 r.
srebro próby 800
36,5 x 15 x 15 cm,
waga: 1374,60 g

6 800 zł

30-07-2019
SEILER Carl Wilhelm Anton
"W alpejskiej chacie" , 1906
olej na desce
22,5 x 28 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "C. Seiler 1906.".

5 800 zł

30-07-2019
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
"Trójka"
96 x 178 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Cz. Wasilewski".

44 000 zł

30-07-2019
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Modelka w pracowni" , 1930
olej na tekturze
72 x 93 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "ALFRED TERLECKI. 1930.".

19 000 zł

29-07-2019
HADZIEWICZ Rafał (1803 Zamch k. Biłgoraja - 1886 Kielce)
„Portret Marcjanny Leszczyńskiej z Ekaltów”
Olej na sklejce mahoniowej, opisany na odwrocie „Marcjanna z Ekaltów Leszczyńska / żona Wojciecha / siostra Teofila Ekalta żonatego / z młodszą siostrą Wojciecha Leszczyńskiego / Julianną Leszczyńską / portret namalowany przez/ Rafała Hadziewicza”.

11 900 zł

29-07-2019
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
„Kwitnące jabłonie”
Akwarela na papierze, sygn. l.d.: „Augustynowicz”.

Wymiary w ramie: 78x96 cm (58x79 cm)

14 000 zł

26-07-2019
LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)
"Praczka"
Olej na kartonie, sygn. l. d. ”Emil Lindeman”.

Wymiary w ramie: 37x46 cm (26x36 cm)

5 900 zł

25-07-2019
Komoda Barokowa około 1760 roku

17 000 zł

20-07-2019
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
liczba obiektów: 2661