Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2696)
KUNKA Lech (1920-1978)
Akt kobiecy
olej, płótno; 113,5 x 81,5 cm; sygn. i dat. l. d.: "L Kunka. 54"

8 600 zł

26-05-2020
Nowość
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
ŁABĘCKI Stanisław (ur. 1935)
MMV-2
akryl, płyta; 79,5 x 79,5 cm; na odwrocie: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMV-2 / Acryl 79,5 x 79,5 cm / 2005" (ołówkiem)

7 400 zł

26-05-2020
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Zima
olej, płótno; 50 x 69,7 cm; sygn. p. d.: "WIKTOR KORECKI"

6 100 zł

26-05-2020
Nowość
REYZNER Mieczysław (1861 - 1941)
Pieśń wieczorna (powrót z komersu)
olej, tektura; 103 x 73 cm; sygn. i dat. l. d.: "Mieczysław Reyzner / 1913"; Obraz posiada opinię Agencji Art Konsultant Pana Adama Konopackiego z 1998 roku.

16 500 zł

26-05-2020
Nowość
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
Portret młodej kobiety
olej, płótno; 100 x 99,5 cm; sygn. i dat. p. g.: "Sich 09";
Obraz posiada opinię Agencji Art Konsultant Pana Adama Konopackiego z 2002 roku.

39 000 zł

26-05-2020
Nowość
AJDUKIEWICZ Tadeusz (1852 - 1916)
"Scena orientalna" , 1879
olej na desce
24 x 42,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Tadeusz Ajdukiewicz" oraz datowana w lewym, dolnym rogu: "Kraków | 1879".

34 000 zł

22-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
GROTT Teodor (1884-1972)
"Martwa natura z talerzem" , 1912
akwarela na papierze
sygnowana i datowana w prawym, górnym rogu: "Teod Grott 912".

7 400 zł

22-05-2020
Nowość
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
"Dzikie kaczki" , 1924
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Stefan Filipkiewicz".

7 600 zł

22-05-2020
Nowość
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
"Zimowa bajka"
olej na płótnie
80 x 72 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "ST. GAŁEK".

18 000 zł

22-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 2696