Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2574)
BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
SYGNOWANA grafika komputerowa "Bez tytułu" , 2001
Grafika komputerowa "Bez tytułu" sygnowana przez autora w dolnej części pracy, podpis jest własnoręcznie wykonany przez artystę. Praca w formacie 30 cm × 40 cm z 2001.

7 000 zł

16-09-2020
Galeria Foksal 17
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
Cukiernica Malcz Warszawa ok.1840 rok , 1840
Cukiernica Malcz Warszawa ok.1840 rok,srebro waga 590 gram
długość 15 cm
wysokość 9 cm

7 000 zł

16-09-2020
Salon Sztuki Antyki Wrocław
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
Wspólna lektura , 1923
olej na tekturze
48 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil Hofman 1923".

38 000 zł

08-09-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
RODAKOWSKI Henryk (1823 Lwów -1894 Kraków)
Portret Zygmunta Rodakowskiego, brata artysty , 1841
ok. 1840 rok
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze
22,5 x 17 cm
niesygnowana.

21 000 zł

08-09-2020
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
Ławeczka w parku , 1904
olej na płótnie
61 x 94 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Augustynowicz 1904".

11 500 zł

08-09-2020
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Zamek Lubowelski
olej na płótnie
20 x 28 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "S. Bieszczad".

7 200 zł

08-09-2020
BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
W starym porcie
olej na płycie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "H.Baranowski".

7 800 zł

08-09-2020
ABAKANOWICZ Magdalena (1930 Falenty - 2017 Warszawa)
Teka Katarsis , 1985
litografia na papierze ze znakiem wodnym
75 x 55,5 cm
każda grafika sygnowana i datowana ołówkiem w prawym, dolnym rogu: "M. Abakanowicz 85" oraz numerowana: "15/100".

34 000 zł

08-09-2020
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
Młodzieniec z Torą
gwasz na tekturze
60 x 45 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Menkes".

48 000 zł

08-09-2020
liczba obiektów: 2574