Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2560)
CHROMY Bronisław (1925 Leńcze - 2017 Kraków)
GALERIA Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
Obiekt został sprzedany

15 000 zł

20-04-2021
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MUDA/MUNKE Wojciech
Olej, akryl pt. "Brama" 30 × 40 cm , 2020
Obraz Wojciecha Mudy/Munke pt. "Brama". Praca w technice mieszanej olej + akryl na płótnie w formacie 30 ×40 cm z 2020 roku. Obraz sygnowany przez artystę na froncie w lewym dolnym rogu, oraz na rewersie.

10 000 zł

19-04-2021
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Komplementarność" 100 cm... , 2020
Abstrakcja jest dziełem Zdzisława Majrowskiego - Meyro. Praca pt. "Komplementarność" została wykonana techniką olejną na płótnie, w formacie 75 × 85 cm w 2020 roku. Sygnatura znajduje się w prawym, dolnym rogu.

24 000 zł

19-04-2021
Galeria Foksal 17
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

10 000 zł

17-04-2021
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

20 000 zł

17-04-2021
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303

6 000 zł

17-04-2021
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Architektoniczna , 2020
Rzeźba ceramiczna (Szamot)
Wys. 75 cm
Sygnowana T. Sętowski

26 000 zł

15-04-2021
Galeria van Rij
Księżyc , 2019
Tomasz Sętowski
Księżyc
Rzeźba ceramiczna

Wys. 42 cm

Sygnowana T. Sętowski

Posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę

8 500 zł

15-04-2021
Galeria van Rij
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Szkic A 2018 11 06 , 2018
55 x 80 cm (z oprawą)
sygnowany na awersie

15 000 zł

15-04-2021
Galeria van Rij
liczba obiektów: 2560