Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (2663)
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Pejzaż z drzewem
Olej na płycie,45 x 28 cm
Sygnowany,oprawiony

7 000 zł

09-10-2019
Galeria Bellotto
BOLLER Louis (Jakob Ludwig Wilhelm) (1862-1896)
Pejzaż -pole
Olej na płycie,30 x 48 cm
Sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
Galeria Bellotto
MAGNER Zygmunt (1937 Katowice - 2011)
Abstrakcja NR 3291 , 1981
Olej na płótnie,55 x 46 cm
Sygnowany,oprawiony.

6 500 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
ORLIŃSKI Andrzej (ur. 1951)
KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO KRZYŻA , 2017
Obraz olejny, według Canaletta z 1778 roku,
80 x 110 cm
Sygnowany,oprawiony w złotą ramę.
Obiekt został sprzedany

10 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Jazzowe kwiaty , 1998
Olej na płótnie,65 x 81 cm
oprawiony,sygnowany.
Obraz został zakupiony na aukcji charytatywnej Fundacji Pro Bono.
Z tyłu obrazu znajdują się podpisy różnych artystów,

50 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Chaty
Olej na płótnie,60 x 50 cm
Sygnowany,oprawiony.

10 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
DAMIĘCKI Patryk (ur. 1969)
Zefir , 2019
olej na płótnie
80 x 100 cm
sygnowany,oprawiony

7 300 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Pejzaż , 2011
Olej na płótnie o wymiarach 45 x 55 cm,
technika laserunek
sygnowany

5 900 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
DOMINIK Jakub (ur. 1956)
Dwa koty w pokoju , 2006
Olej na płótnie ,technika laserunek
wymiary 80 x 70 cm, 2006 rok, sygnowany.

9 200 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
liczba obiektów: 2663