Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (108)
Biblioteka narożna około 1910 roku
Masyw i fornir orzechowy na konstrukcji dębowej .
Wymiary 200 cm wysokość
60 cm głębokość

55 000 zł

23-03-2018
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
mahoń na konstrukcji dębowej
Wymiary 270 cm wysokość
190 cm szerokość
70 cm głębokość
jedna z szaf ma półki i szufladę , druga szafa wieszak .Druga fotografia pokazuje szafy przed renowacją.
Stan po renowacji

125 000 zł

03-02-2018
JADALNIA NA 12 OSÓB, SECESJA , ok. 1900 r.
masyw - dąb, witraże

KREDENS - wys. 260 cm, szer. 149 cm, gł. 67,5 cm

POMOCNIK - wys. 160 cm, szer. 106 cm, gł. 56,5 cm,STÓŁ - wys. 78 cm, szer. 84 cm, dł. 125 cm, po rozłożeniu 233cmSOFA - wys. 225 cm, szer. 187 cm, gł. 86 cmZEGAR PODŁOGOWY - wys

57 000 zł

01-02-2018
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Delfin , 2009
275x167cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

69 000 zł

24-01-2018
Galeria Foksal 17
GIACOMETTI Diego (1902 - 1985)
Kot
rzeźba z brązu, ok. 1961
sygnowana na podstawie: Diego
wymiary: wys. 50 cm, podstawa: dł. 24 cm, szer. 14 cm

53 000 zł

19-01-2018
Dom Aukcyjny Panorama
Monday morning , 2004
160x105cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

60 000 zł

04-01-2018
Galeria Foksal 17
Metropolis , 2009

160x260 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

95 000 zł

20-12-2017
Galeria Foksal 17
Światło , 2006

180x130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

70 000 zł

17-12-2017
Galeria Foksal 17
JAROSZYŃSKI Józef (1835 Lwów - 1900 Monachium)
"Powrót z sianokosów" , 1857
olej na płótnie, 1857 rok, 91 x 126 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Józef Jaroszyński | 1857". Praca po konserwacji.

52 000 zł

15-12-2017
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
liczba obiektów: 108