Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (138)
KRAMSZTYK Roman (1885 Warszawa -1942 Warszawa)
Pejzaż (Sad owocowy), przed 1913
olej, płótno; 65,2 x 92,3 cm;
sygn. l. d.: "Kramsztyk";
na krośnie widoczny fragment napisu (uszkodzony): "… sklep…"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

Dodatkowe informacje na stronie: www.polskidomaukcyjny.com.pl

170 000 zł

15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Marzenie o fantastycznej przygodzie , 1999
olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: "TSętowski 99";
sygn., dat. i autorsko opisany na krośnie: „Marzenie o fantastycznej przygodzie” Tomek Sętowski 1999

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

75 000 zł

15-06-2023
Widok wsi (Wieś) , 1900
olej/sklejka, wym.: 19,2 x 33, 5 cm, nie sygnowany;
na odwrocie sklejki wzdłuż jej dolnej krawędzi znajduje się autentyczny napis - atest wykonany piórem i brązowym atramentem przez córkę malarza Jadwigę

226 000 zł

28-05-2023
Plata Art
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Zadumana”, 1892 r.
Pastel na papierze, sygn. l. ś. “T.Axentowicz”. Opisana na rewersie tuszem “92 T.AXENTOWICZ REFLECTING”, poniżej nalepka z napisem “58 (przekreślone) 92”, poniżej ołówkiem “15” napis nieczytelny, w prawym dolnym rogu nalepka

59 000 zł

10-05-2023
Tytuł:
Tytuł:
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski

Certyfikat autentyczności autorski

89 900 zł

20-02-2023
artofpoland.pl
HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
'Bez tytułu'
Tytuł pracy: Bez tytułu
Wymiary pracy: 92 x 98 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Heksel K.
Obraz był prezentowany na wystawie w 2019, Ochorowiczówka

60 900 zł

12-02-2023
artofpoland.pl
DRÓŻDŻ Stanisław (1939 - 2009)
'Cykl – Człowiek i życie’
Tytuł: Człowiek i życie
Technika: maszynopis
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

75 900 zł

27-01-2023
artofpoland.pl
BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)
"Portret młodej kobiety w kapeluszu"
olej na płótnie
92 x 65 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Bakalowicz Paris".

58 000 zł

24-01-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
SAENDERSKI Marek (ur. 1964)
'Unexpected end of love'
Tytuł pracy: Unexpected end of love
Wymiary pracy: 140x220cm
Technika: Stereografia na płycie kompozytowej wzmocnionej aluminium – obraz o własnościach holograficznych z realnym efektem przestrzennym.
Sygnatura: na odwrociu
Niesamowity efekt przestrze

100 000 zł

22-12-2022
artofpoland.pl
liczba obiektów: 138