Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
PROCAJŁOWICZ Antoni (1877-1949)
Widok na Kazimierz n/Wisłą
gwasz na kartonie o wym. 32 x 22 cm ( w świetle passe-partout), sygnowany l/d "A.S. PROCAJŁOWICZ".

3 600 zł

31-07-2019
Antykwariat Garbary
serwis do kawy tete a tete.
serwis porcelana, malowana naszkliwnie, złocona. Dzbanek, cukiernica, mlecznik, taca i dwie filiżanki ze spodkami. Taca o wym, 23 x 28 cm, dzbanek o wys.15,5 cm. Europa 2 poł. XIX w. Jeden spodeczek klejony ( widać to na zdjęciu z góry).

1 600 zł

31-07-2019
Antykwariat Garbary
Papuga, Karl Ens, po 1945 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wysokość: 26 cm

1 400 zł

31-07-2019
KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)
"Kostium II z Nosorożca"
flamaster na papierze
29,5 x 21 cm
Opisany w obrębie kompozycji w języku niemieckim oraz u góry: "II Kostüm | Jonesco | 'Nashörner'".

1 800 zł

30-07-2019
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Kostium I z Nosorożca"
flamaster na papierze
14,5 x 21 cm
Opisany w obrębie kompozycji oraz u góry: "KOSTÜM I".

1 600 zł

30-07-2019
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
"Jesień pod Tatrami. Widok z Olczy" , 1951
olej na tekturze
26 x 31,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik 1951".

1 750 zł

30-07-2019
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
"Kraków - Barbakan" , 1942
drzeworyt na papierze
21,4 x 27,8 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "WWeiss".

1 100 zł

30-07-2019
FABIAŃSKI Stanisław (1865-1947)
"Przed kościołem św. Katarzyny" , 1944
tusz lawowany na papierze
30,5 x 49 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "St. Poraj Fabijański 1944.".

2 800 zł

30-07-2019
"Nocny widok na Wawel"
tusz lawowany na papierze
32 x 26 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "St. Poraj Fabijański".

2 800 zł

30-07-2019
liczba obiektów: 4000