Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
GRZYMS Stanisław
Portret dziewczyny, ok. 1930
Stanisław GRZYMS Portret dziewczyny, ok. 1930 pastel, papier,wym. 47 x 62 cm,(z ramą55x70 cm.) sygn. p.d.: Grzyms Portret kobiety w chuście

1 200 zł

13-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
BRACH Józef
„Zamieć”
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „J.Brach”.

Wymiary w ramie: 55x68 (33x47 cm)

1 900 zł

13-02-2020
Nowość
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Zaloty ułana"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 61x80 cm (50x70 cm)

4 400 zł

13-02-2020
Nowość
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
"bez tytułu, z cyklu "Bezsenność"", olej, 30x30cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

3 000 zł

12-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Kochankowie”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. l.d. „Maja Berezowska 55”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

3 800 zł

12-02-2020
Nowość
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
Nowość
CUKIERNICA SECESYJNA, Niemcy, WMF, ok.1900 r.
plater na stopie cynowym britannia, złocona wewnątrz, wym.13x17x12 cm. dekorowana plastycznym motywem kwiatów irysu. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy,Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
plater na stopie cynowym britannia, dekorowany plastycznym motywem kwiatów irysu, wym. 20x23,5x24 cm. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Nowość
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„Portret chłopa ”, 1937 r.
Akwarela na papierze, sygn. p.d. „W. Wodzinowski 1937”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

2 900 zł

11-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000