Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z 2011 roku, odcisk płyty 34 x 32 cm, papier 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
Nowość
Galeria M
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwaforty na papierze z 2011 roku, odcisk płyty 34 x 32 cm, papier 66 x 51 cm, odbita e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
Nowość
Galeria M
SOBOL-WEJMAN Anna (1946)
Siedzące , 2011
Grafika wykonana w technice akwforty na papierze z 2011 roku, wymiary odcisku płyty 34 x 32 cm, papieru 66 x 51 cm, odbitka e/a, sygnatura artystki

1 300 zł

22-05-2020
Nowość
Galeria M
ŚLIWIŃSKI Jan (1908-1983)
"Mały koncert"
technika własna (collage, tusz, gwasz) na papierze
21 x 28 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "JŚliwiński".

1 800 zł

22-05-2020
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
"O zachodzie słońca" , 1928
olej na tekturze
30,5 x 33 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Borysowski 1928" oraz drugi raz w lewym, górnym rogu: "Borysowski".

2 800 zł

22-05-2020
Nowość
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Na polowanie"
olej na płótnie
50 x 70,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

3 200 zł

22-05-2020
Nowość
MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
"Zimowy zachód słońca" , 1980
olej na płycie
32 x 40 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "SMazuś 80".

1 400 zł

22-05-2020
Nowość
WIERCIAK Zygmunt (1881-1950)
"Krakowski Kazimierz" , 1942
akwarela, gwasz na papierze
28,5 x 20 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Z. M. WIERCIAK. 942" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "Kraków Boże Ciało".

1 800 zł

22-05-2020
Nowość
ŻECHOWSKI Stefan (1912 (Książ Wielki) -1984 (tamże))
"Pochylona" , 1956
tusz na papierze
21 x 13,5 cm
sygnowany monogramem w lewym, dolnym rogu: "SŻ" oraz datowany u dołu: "Zabrze [?] 19.X.56".

4 800 zł

22-05-2020
Nowość
liczba obiektów: 4000