Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
"Zima w polu"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "RBreitenwald".

3 200 zł

23-12-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Dary Ziemi – projekt do Sali Sejmu w Warszawie" , 1929
tusz na papierze
12,5 x 15 cm
opisany u dołu i po prawej stronie: "Tryptyk Sejm Warszawa | Dary Ziemi | skrzydło".
PROWENIENCJA: Zbiory rodziny artysty

4 500 zł

23-12-2020
"Psy myśliwskie – szkic do obrazu św. Huberta"
niesygnowany.
szkic wykonany ołówkiem powstał podczas jednej z wizyt Józefa Mehoffera w Lubieniu koło Piotrkowa Trybunalskiego w latach 1941-1943.

3 800 zł

23-12-2020
"Amazonka"
miękki werniks na papierze.
Józef Mehoffer stworzył cztery różne wersje graficzne "Amazonki", trzy w technice miękkiego werniksu, jedna akwaforty z akwatintą.

3 200 zł

23-12-2020
srebro pr.950 waga 410 g. śr.26 cm. sygnowana Sterling KUYEDA 995 oraz wtórne w owalu W, główka kobiety i 1 punca probierni Warszawskiej z lat 1964-1986 Japonia, Uyeda, I poł. XX.

2 150 zł

23-12-2020
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
"Czarcik – kot z Jankówki"
ołówek na papierze
10,5 x 14,5 cm
opisany u dołu: "Czarcik jako dziecię".

3 500 zł

23-12-2020
EILE Marian (1910 Lwów - 1984)
"Abstrakcja" , 1961
akryl, akwarela na papierze
8,5 x 12,5 cm
sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: "Eile 61".

1 500 zł

23-12-2020
KRAUSS-FRANK Robert 1893 Fürth - 1950 Monachium)
"Nocna serenada" , 1919
olej na desce
33 x 17 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Frank-Krauss | 1919"

Na odwrocie autorska dedykacja w języku niemieckim: "Ein ständchen der Tochter | meines Gönner's Sander | Zurn Gedenken | Robert Frank-Krauss | Mchn. Juni 1919"

2 800 zł

23-12-2020
WOJNARSKI Jan (1879 - 1937)
"Starzec"
miękki werniks, tinta na papierze
32 x 25 cm
sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "JWojnarski" oraz ołówkiem poniżej kompozycji: "JWojnarski".

W lewym, dolnym rogu autorski opis: "odb. własnoręczna" i pieczątka.

1 200 zł

23-12-2020
liczba obiektów: 4000