Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4000)
STEFANOW Piotr
DRZWI MITORAJA , 2018
(Kościół Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie)
Akwarela,papier,47 x 64 cm
w świetle passe - partout,oprawiona,sygnowana
Obiekt został sprzedany

1 750 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
STEFANOW Piotr
BENTLEY 1930 , 2019
Obraz olejny, 45 x 54 cm z 2019 roku.
Obraz sygnowany,opisany,oprawiony.

4 500 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Wiosna , 2019
olej na płótnie
27 X 33 cm
sygnowany,oprawiony

2 150 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
VLAOVIĆ-DOMINIK Edita
Pejzaż , 2019
Olej na płótnie
72 x 50
sygnowany

3 500 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Chatki przy mostku
Olej/płyta,30 x 41 cm
sygnowany,oprawiony

5 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
"Burza" , 2018
Obraz olejny na płótnie z 1018 roku pt. "Burza" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 24 cm x 18 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3905
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
"Ognisty pierścień pacyfiku" , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Ognisty pierścień pacyfiku" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 24 cm x 18 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3901
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
"Zimna cisza" , 2018
Obraz olejny na płótnie z 2018 pt. "Zimna cisza" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 18 cm x 13 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3903
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
"Kolory emocji - II" , 2018
Obraz olejny na płótnie z 2018 roku pt. "Kolory emocji - II" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 40 cm x 20 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3825
Obiekt został sprzedany

3 500 zł

08-10-2019
Galeria Foksal 17
liczba obiektów: 4000