Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (56)
Patera, Wiedeń, 1866 r.
Patera; szkło, srebro.

Średnica: 24 cm

1 850 zł

12-08-2019
Nowość
Humidor, pocz. XX w.
Stojak na cygara; drewno, mosiądz.

Wymiary: 28x16x16 cm

1 700 zł

12-08-2019
Nowość
BAKALARZ Adam (ur. 1989, Tychy)
RMMNJNK
brąz patynowany
30 x 8 x 2,5 cm (wymiary podstawy)
36 cm (wysokość z podstawą)

Więcej informacji na stronie Galerii Sztuki ATTIS: www.galeria-attis.pl
09-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
R.FL
brąz patynowany
36,5 x 12 x 3,5 cm (wymiary podstawy)
24,5 cm (wysokość z podstawą)
38 cm (długość)

09-08-2019
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"We wnętrzu"
olej, tektura 20 x 20,5 cm sygn. l.d.: R. Kanelba
09-08-2019
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
"Na targu"
olej, płótno 27,5 x 30 cm sygn. p.d.: H.Epstein 1930
09-08-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Tancerka
Olej/płótno, wymiary 74cm x 54 cm
Sygnowany l.d: , F.M.Wygrzywalski`
09-08-2019
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Cukiernica, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa, złocona wewnątrz, wsparta na czterech nóżkach, grawerowana; srebro pr. 800.

Wymiary: 13x15x10 cm

Waga: 320 g

3 900 zł

09-08-2019
porcelana , malatury naszkliwne, wym.8x21x10 cm. Sygnowana: na podstawie ryte wycisk : Nacke i naszkliwnie zielona pieczęć: F w okręgu pod koroną | FRAUREUTH |UNTERGLASUR Niemcy, Saksonia, Fraureuth, Carl Nacke (1876-1948 )

680 zł

09-08-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 56