Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (184)
Art Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno zielone o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. 8 szlifów. Wysokość: 13 cm. w stylu Huty Niemen Lata 30-te. XX w.

750 zł

21-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Wazon Huta J. Stolle Niemen, lata 30-te XX w. Art. Deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno różowe (Kolor Rozalinowy), o kulistym brzuścu, na wielobocznej podstawie. Wysokość: 15 cm. Numer katalogowy 1060. Huty J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska.
Obiekt został sprzedany

1 000 zł

21-10-2019
RODAK Krzysztof (ur. 1963, Końskawola)
Tulipan z Barbadosu , 2019
Akryl na płótnie,100 x 150 cm
sygnowany

8 500 zł

21-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
Art deco. Szkło bezbarwne, szlifowane, jasno niebieskie; wys. 18 cm; 8 taflowy. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, J. Stolle, ok. 1930 r.

950 zł

21-10-2019
Nowość
Art. Deco , szkło przezroczyste, matowione, szlifowane,; wys. 30,5 cm; wzór z lat 30 XX w.

600 zł

21-10-2019
Nowość
Zestaw do alkoholi Art Deco, ok. 1930 r.
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione, miodowe. Wysokość karafki z korkiem 18,5cm, kieliszka 5cm.(jeden uszkodzony), wymiary tacy: 16x32 cm.

700 zł

21-10-2019
Nowość
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
"Stare Miasto w Warszawie"
Akwarela na papierze, sygn. l.d. "M.Puchalski".

Wymiary w ramie: 30x26 cm (23x18 cm)

1 200 zł

21-10-2019
Nowość
BARWECKI-SZEWCZYK Tadeusz (1912 - 1999)
„Scena w parku”
Olej na kartonie, sygn. p.d „T. Barwecki” opisany na rewersie „Studium miejskie”.

Wymiary w ramie: 82x102 cm (66x88 cm)

9 500 zł

21-10-2019
Nowość
ABERDAM Alfred (1894-1963)
Martwa natura
olej na płótnie, wym.: 46,5 x 55 cm, sygn. p. d.: "Aberdam"

42 000 zł

21-10-2019
Nowość
Plata Art
liczba obiektów: 184