Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (72)
Allesandro Sani "Z wizytą u niani"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "A. Sani".

Wymiary w ramie: 100x85 cm (74x52 cm).

Na rewersie nalepki aukcyjne. Rama ręcznie rzeźbiona i złocona.

29 000 zł

17-06-2024
Nowość
SCHIEVELKAMP Helmuth (1849 - 1890)
Akt kobiecy z motylkiem mosiądz, kamienna podstawa; wys. całkowita z kamienną podstawą: 21 cm; śr. 29,5cm. sygn. na podstawie : H. SCHIEVELKAMP.

1 600 zł

17-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Solniczka srebrna Austria Wiedeń, lata 1872-1920
srebro próby 3(800); wym. 5x9x8 cm. waga 68 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika SH. Austro-Węgry, Austria Wiedeń, lata 1872-1920

770 zł

17-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna złocona , srebro próby 800, waga. 266 g., wym. 13x14x11 cm. cechowana; półksiężyc, korona, 800, 2, znak wytwórni oraz Gebr.Somme nachf. Niemcy, Berlin, firma Körner & Proll po 1888r.

2 100 zł

17-06-2024
Nowość
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Chrząszcz
Wymiary: 41 cm
Technika: brąz
Sygnatura: J Wilkoń, numer edycji 5
14-06-2024
Nowość
artofpoland.pl
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Nokturn
Wymiary: 40 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: monogramem KG oraz opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności

12 500 zł

14-06-2024
Nowość
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Paw nakrapiany
Wymiary: 11 x 9 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności

5 500 zł

14-06-2024
Nowość
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Pawie pod słońcem
Wymiary: 27 x 35 cm
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności

25 000 zł

14-06-2024
Nowość
artofpoland.pl
MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)
Tytuł: Barcelona 5
Wymiary: 64 x 51 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

4 900 zł

14-06-2024
Nowość
artofpoland.pl
liczba obiektów: 72